پرشین اپلای

ثبت نام جدید برای برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا - ونکوور متوقف شد

ثبت نام جدید برای برنامه کارآف 2 سال قبل
المیرا وفادار المیرا وفادار - کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات

 

ثبت نام جدید برای برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا - ونکوور متوقف شد

دولت استان بریتیش کلمبیا کانادا در تاریخ 19 جولای 2021  اعلام کرد که ثبت نام جدید برنامه های کارآفرینی متوقف شد. این توقف موقت فقط برای ثبت نام گروه پایه است. برنامه های آزمایشی، پروژه های استراتژیک و همه برنامه های مهاجرت براساس مهارت هنوز باز هستند.

بریتیش کلمبیا غربی ترین استان کانادا است که سومین شهر بزرگ ونکوور در این استان است. اقتصاد بریتیش کلمبیا براساس جنگلداری و استخراج معادن، و منابع طبیعی است. محیط طبیعی آن جنگلهای گسترده و آب و هوای بی نظیر ساحلی دارد.

بریتیش کلمبیا با داشتن موقعیت استراتژیک، نیروی کار چند فرهنگی که تحصیلات و مهارت بالایی دارند و یکی از بهترین مکانهای کانادا برای تجارت است. برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا  یکی از برنامه های مهاجرت استانی است که یک سیستم ثبت نام منحصر به فرد دارد. مهاجران واجد شرایطی که ثبت نام کرده اند، باید قبل از ارسال پرونده خود، برای درخواست خود دعوتنامه دریافت کنند. مهاجران موفق که مجوز کاری دارند اگر شرایط این برنامه را داشته باشند می توانند برای اقامت دائم اقدام کنند. تجار با تجربه ای که شرکتی را در بریتیش کلمبیا تاسیس می کنند با سرمایه گذاری و فعالیت در یک تجارت مناسب باعث بهبود وضعیت اقتصادی استان می شوند.

برنامه کارآفرینی منطقه ای یک برنامه مهاجرتی برای مهاجرانی است که در مناطق کوچکتر در بریتیش کلمبیا کاری را ایجاد و اداره می کنند. این تجارت باید در یک منطقه  کمتر از 75000 نفر باشد که بیشتر از 30 کیلومتر از یک شهر بزرگ فاصله داشته باشد. این برنامه آزمایشی منطقه ای دو ساله برای کمک به وضعیت اقتصادی استان ایجاد شده است.

از طریق پروژه های استراتژیک شرکت های خارجی می توانند یک دفتر یا تاسیسات عملیاتی را در بریتیش کلمبیا تاسیس کنند. این برنامه یک مسیر مهاجرت برای کارمندان اصلی شرکت های خارجی است که فرصت های سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا را شناسایی کرده اند. در این برنامه شرکت می تواند حداکثر 5 کارمند اصلی را برای کار و استقرار در بریتیش کلمبیا معرفی کند.

این تعلیق موقت فرصتی برای ارزیابی این است که آیا  این برنامه با توجه به شیوع کرونا می تواند نیازهای بازار کار را رفع کند یا نه.

با توجه به تاثیرات کرونا بر اقتصاد بریتیش کلمبیا، این تعلیق موقت امکان بررسی برنامه های کارآفرینی پایه را می دهد تا از اهداف دولت برای حمایت از اقتصاد مطمئن شویم و مهاجران احتمالی شانس بیشتری برای موفقیت داشته باشند.

افرادی که قبلا ثبت نام یا درخواست خود را ارسال کرده اند تحت تاثیر این تعلیق قرار نمی گیرند.

این استان گفت، در اوایل سال 2022 برای مهاجران احتمالی تاریخ شروع ثبت نام اعلام خواهد شد.

برنامه کارآفرینی پایه برای افرادی که می خواهند به بریتیش کلمبیا مهاجرت کنند و یک تجارت معتبری را در این استان ایجاد و اداره کنند، است. 

برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا

هدف این برنامه جذب مهاجران خارجی است که مورد تقاضای استان بوده و می خواهند اقامت دائم را بدست آورند.

برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا دو برنامه مهاجرت براساس مهارت و اکسپرس اینتری دارد که هر دوی اینها زیر مجموعه هایی دارند. این برنامه ها براساس سیستم مهاجرت براساس مهارت مدیریت می شوند. برای اقدام از طریق سیستم مهاجرت براساس مهارت باید ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از آن براساس تحصیلات، سابقه کار و مهارت های زبانی به شما امتیاز می دهند.

مهاجرانی که بالاترین امتیاز را دارند از این زیرمجموعه ها دعوت شده تا زمانی که بریتیش کلمبیا قرعه کشی های منظم خود را انجام داد، اقدام کنند.

در صورت دریافت دعوتنامه شما 30 روز فرصت دارید تا پرونده کامل خود را از طریق سیستم مهاجرتی آنلاین بریتیش کلمبیا ارسال کنید.

بعد از ارسال پرونده کامل، در مدت دو تا سه ماه استان در مورد شما تصمیم گیری می کند. اگر تایید شوید می توانید برای اقامت دائم کانادا به اداره مهاجرت درخواست دهید.

از تاریخ تایید دعوتنامه شما شش ماه اعتبار دارد.

بعد از دریافت دعوتنامه مهاجرت استانی شما 600 امتیاز اضافی دریافت می کنید که این امتیاز اضافی تضمینی برای دریافت دعوتنامه اقامت دائم در قرعه کشی بعدی اکسپرس اینتری است.

بریتیش کلمبیا دعوتنامه های جدید را از طریق برنامه اصلی مهاجرتی خود صادر کرد و به صورت موقت برنامه های کارآفرینی را بست.

قرعه کشی برنامه های مهاجرت استانی در تاریخ 20 جولای انجام شد و بریتیش کلمبیا 383 دعوتنامه برای مهاجران صادر کرد.

مهاجران برنامه مهاجرت براساس مهارت و اکسپرس اینتری بریتیش دعوتنامه دریافت کردند.

از طریق برنامه های مهاجرت براساس مهارت و اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا دعوتنامه هایی برای گروه نیروی کار ماهر، فارغ التحصیلان بین المللی و تازه واردان ماهر و نیمه ماهر صادر شد.

اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا با سیستم اکسپرس اینتری فدرال همسو است، این امر باعث کاهش زمان بررسی پرونده ها می شود. از طریق برنامه اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا مهاجران واجد شرایط در اولویت بررسی قرار می گیرند.

برنامه نیروی کار ماهر برای افرادی است که تحصیلات یا آموزش بعد از متوسطه در یک شغل، مدیریت، فنی، تجارت را دارند. شغل مهاجر باید براساس طبقه بندی ملی مشاغل در سطح مهارت O، A یا B باشد. این مهاجران باید یک شغل واجد شرایط تمام وقت دائمی داشته باشند. مهاجرانی که پیشنهاد شغلی در مشاغل تعیین شده را دارند و به مجوز نیاز دارند، زمانی که درخواست می دهند، باید شرایط لازم برای این شغل خاص را داشته باشند.

فارغ التحصیلان بین المللی که سه سال گذشته از دانشگاه یا کالج کانادا فارغ التحصیل شده اند، واجد شرایط برنامه فارغ التحصیلان بین المللی هستند. این مهاجران باید پیشنهاد شغلی دائمی تمام وقت از یک کارفرما در بریتیش کلمبیا را داشته باشند. این مهاجران باید مدرک دیپلم یا گواهی از یک موسسه تحصیلات تکمیلی در کانادا را داشته باشند. مهاجرانی که مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد دارند باید مدرک تحصیلی خود را از موسسه تحصیلات تکمیلی کانادا گرفته باشند. دیپلم یا گواهینامه های موسسات خصوصی واجد شرایط نیستند. مهاجران باید برای حداقل 8 ماه دو ترم تحصیل تمام وقت داشته باشند.

در اولین قرعه کشی حداقل امتیازات بین 75 و 91 بود. در کل 323 مهاجر دعوت شدند.

قرعه کشی های جداگانه برای برنامه های مهاجرت براساس مهارت و اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا انجام شد و مهاجرانی که مشاغل آنها براساس کد ناک 0621 یا 0631 بودند دعوت شدند. در این قرعه کشی 60 مهاجر دعوت شدند که 107 امتیاز داشتند.صدور 387 دعوتنامه در دو قرعه کشی برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا در دو قرعه کشی برنامه مهاجرت استانی که در تاریخ 6 جولای برگزار شد، 387 دعوتنامه صادر کرد  که جمعا بریتیش کلمبیا امسال تا به حال 6.169مهاجر را دعوت کرده است تا از طریق برنامه مهاجرت استانی اقدام کنند.

بریتیش کلمبیا از ماه فوریه در دو مرحله از طریق برنامه مهاجرت استانی دعوتنامه صادر کرده است. این استان یک قرعه کشی عمومی و قرعه کشی دوم را برای مدیران خرده فروشی ها و عمده فروشان، مدیران رستوران و خدمات غذایی برگزار کرد. قرعه کشی دوم به علت تعداد بالای مهاجران در این دو شغل که در سیستم مهاجرتی براساس مهارت ثبت نام کرده بودند، برگزار شد. استان بریتیش کلمبیا برای رفع نیازهای بازار کار استان این قرعه کشی های اضافی را برگزار می کند.

مهاجران برنامه مهاجرت براساس مهارت و برنامه اکسپرس اینتری از سیستم مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا دعوتنامه دریافت کردند.

از طریق برنامه های مهاجرت براساس مهارت و اکسپرس اینتری برای نیروی متخصص ماهر، فارغ التحصیلان بین المللی و مهاجران تازه وارد ماهر و نیمه ماهر دعوتنامه صادر شده است.

بریتیش کلمبیا غربی ترین استان کانادا است که تنوع اقتصادی و فرهنگی دارد. ونکوور در این استان است و اقتصاد بریتیش کلمبیا براساس جنگلدرای و استخراج معدن است. برنامه های مهاجرت ونکوور براساس مهارت برای نیروی کار ماهر، متخصصان مراقبت های بهداشتی، فارغ التحصیلان بین المللی و تحصیلات تکمیلی و نیروی کار ماهر و نیمه ماهر است. همه مهاجران باید پیشنهاد شغلی یا شاغل باشند. برنامه اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا فقط برای نیروی کار ماهر، متخصصان مراقبت های بهداشتی، فارغ التحصیلان بین المللی و تحصیلات تکمیلی است.

فارغ التحصیلان بین المللی که در سه سال گذشته از دانشگاه یا کالج فارغ التحصیل شده اند، واجد شرایط برنامه فارغ التحصیلان بین المللی هستند. مهاجران برنامه اکسپرس اینتری و برنامه فارغ التحصیلان بین المللی باید پیشنهاد شغلی دائمی تمام وقت از یک شغل ماهر داشته باشند.

در اولین قرعه کشی حداقل امتیازات بین 75 و 92 بود. در کل حدود 342 مهاجر دعوت شدند.

قرعه کشی های جداگانه برای برنامه های مهاجرت براساس مهارت و اکسپرس اینتری برگزار شد و مهاجرانی که مشاغل آنها طبق کد ناک 0621 و 0631 بودند دعوت شدند. در این قرعه کشی 45 مهاجر با 108 امتیاز دعوت شدند.

روند کار اکسپرس اینتری استان بریتیش کلمبیا

هدف برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا جدب نیروی کار خارجی که مورد تقاضای استان هستند و می خواهند اقامت دائم کانادا را دریافت کنند، است.

برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا دو برنامه مهاجرت براساس مهارت و اکسپرس اینتری دارد، که هر دوی اینها زیر مجموعه هایی دارند. این برنامه ها براساس سیستم مهاجرت مهارت ها مدیریت می شوند. برای اقدام از طریق سیستم مهاجرت براساس مهارت باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. به شما براساس تحصیلات، سابقه کار  و تسلط به زبان امتیاز می دهند.

مهاجرانی که بالاترین امتیاز را دارند دعوت می شوند تا در قرعه کشی های منظم بریتیش کلمبیا از طریق برنامه مهاجرت استانی اقدام کنند.

در صورت دریافت دعوتنامه 30 ورز فرصت دارید تا پرونده کامل خود را از طریق سیستم مهاجرتی آنلاین بریتیش کلمبیا ارسال کنید.

بعد از ارسال پرونده کامل تقریبا در مدت دو یا سه ماه استان بریتیش کلمبیا در مورد پرونده شما تصمیم می گیرد. اگر شما دعوتنامه دریافت کنید، می توانید از طریق برنامه مهاجرت استانی به اداره مهاجرت کانادا درخواست دهید.

پرونده شما بعد از تایید تقریبا شش ماه اعتبار دارد.

بعد از دریافت دعوتنامه مهاجرت استانی به شما 600 امتیاز اضافی می دهند که این امتیاز اضافی تضمینی برای دریافت دعوتنامه قبولی در قرعه کشی بعدی اکسپرس اینتری است.

chat