پرشین اپلای

معارف اسلامی 

لیسانس معارف اسلامی

برنامه های کارشناسی در مطالعات اسلامی

3027

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

8456دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

51500 دلار

 

مدرک کارشناسی در مطالعات اسلامی چیست؟

مطالعات اسلامی یک رشته مرتبط با مطالعه اسلام و تمدن اسلامی است. یک مدرک لیسانس در مطالعات اسلامی دوره هایی را در عربی ، علوم قرآنی ، نظریه حقوقی ، الهیات و منطق اسلامی ، تاریخ ، اقتصاد اسلامی ، مرجع سنت ، روانشناسی اسلامی ، مشاوره اسلامی و تاریخ هنر اسلامی ارائه می دهد.

 وظایف دانش آموخته علوم اسلامی چیست؟

وظایف یک فارغ التحصیل از مطالعات اسلامی شامل انجام تحقیقات در زمینه اسلامی ، ترجمه مقالات از / به عربی ، سازماندهی تورهای فرهنگی در موزه ها و نمایشگاه ها ، ارائه مشاوره در مورد دین و مسائل فرهنگی و گسترش دانش در مورد اسلام است.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی در مطالعات اسلامی چه مشاغلی وجود دارد؟

پس از گذراندن دوره لیسانس در علوم اسلامی ، یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی می تواند به عنوان یک استاد ، یک متصدی هنر اسلامی ، یک مدرس ، یک استادیار ، یک روحانی ، یک مشاور مسلمان موقعیت کسب کند. تحصیلات تکمیلی در مطالعات اسلامی در مراکز فرهنگی ، موسسات ، کتابخانه ها ، موزه ها ، مساجد کار می کنند. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است در روابط عمومی ، نویسندگی خلاق و سایر بخش ها شغل پیدا کنند.

 مزایای اخذ مدرک لیسانس در مطالعات اسلامی چیست؟

متخصصان شغلی persianapply دریافت مدرک علوم اسلامی را به این دلیل توصیه می کنند که این درجه دانش را در عربی ، فرهنگ و تمدن اسلامی بهبود می بخشد. یک برنامه مطالعات اسلامی برای شخصی که به اسلام به عنوان یک دین علاقه مند است ، که آموزش و ارتباط با مردم را دوست دارد ، مناسب است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

874

1

ژاپن

150

2

چین

146

3

هند

143

4

روسیه

143

5

کره جنوبی

80

6

ترکیه

71

7

آلمان

69

8

انگلستان

64

9

کانادا

62

10

 

کارشناس ارشد مطالعات اسلامی

 

برنامه های کارشناسی ارشد در مطالعات اسلامی

1921

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

6413 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

51،500 دلار

 

استاد مطالعات اسلامی چه کسی است؟

استاد در مطالعات اسلامی دانش آموزی است که این دین و تأثیر آن بر زندگی روزمره را مطالعه می کند. فارغ التحصیلان تحصیلات باید بتوانند به دیگران آموزش دهند ، با هر نوع شخصیت کار کنند و بهترین مربی برای هر کسی باشند. همچنین ، آنها باید هر گونه تفکر در مورد موضوع کار خود را بپذیرند ، بسیار تحمل کنند.

 وظایف اصلی استاد در مطالعات اسلامی چیست؟

دانشجویی که دارای مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات اسلامی است باید تعدادی از کارها را انجام دهد از جمله یافتن چیز جدید در مورد دین اسلام ، همچنین یادگیری فرهنگ ، زبان و سنت های کشورهای اسلامی ، ارتباط با سایر فارغ التحصیلان برای یافتن چیزی جدید درباره این رشته. دانش آموزان باید به دیگران در مورد اسلام و اهداف و قوانین اصلی آن بیاموزند.

 یک استاد علوم اسلامی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک مطالعات اسلامی توسط مدارس و کالج هایی استخدام می شوند که تمرکز آنها در مطالعه مسائل جهان معاصر ، دین و فرهنگ های خارجی و همچنین کار در صنایعی مانند تلویزیون و سازمان های تحقیقاتی است.

 چرا باید در رشته مطالعات اسلامی مدرک گرفت؟

تحلیلگران شرکت persianapply این درجه را به دلیل تقاضای تحصیلات تکمیلی توصیه می کنند. در این زمینه تحصیلی کمبود دانشگاهیان وجود دارد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

380

1

روسیه

104

2

ژاپن

101

3

هند

96

4

چین

89

5

کره جنوبی

69

6

آلمان

61

7

انگلستان           

59

8

ایتالیا

55

9

ترکیه

55

10

                                                           

دکترای معارف اسلامی

برنامه های دکترا در مطالعات اسلامی

850

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

5274دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

51500 دلار

 

دکترای مطالعات اسلامی کیست؟

دکترای مطالعات اسلامی نامزد دکترا است که دین اسلام و چگونگی تأثیر آن بر زندگی روزمره را مطالعه می کند. دکترا باید توانایی آموزش دیگران ، کار با هر نوع شخصیت و بهترین مربی برای هر کسی را داشته باشد. همچنین ، آنها باید هر گونه تفکر در مورد موضوع کار خود را بپذیرند ، نسبت به همه بسیار تحمل کنند.

 وظایف دکترای معارف اسلامی چیست؟

وظایف کاندیدای دکترا در مطالعات اسلامی شامل کشف آثار جدید در مورد دین اسلام ، و همچنین یادگیری فرهنگ ، زبان آن ، از جمله سنت های کشورهای اسلامی ، به علاوه برقراری ارتباط با سایر دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای مطالعه بیشتر نظرات سایر دانشگاهیان است. تکالیف دکترا شامل آموزش کارشناسی در مورد اهداف و احکام اصلی اسلام است.

 دکترای معارف اسلامی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک دکترای مطالعات اسلامی در مدارس و کالج هایی استخدام می شوند که تمرکز آنها در مطالعه مسائل جهان معاصر ، دین و فرهنگ های خارجی است. سایر موقعیت های کاری شامل تلویزیون ، به علاوه سازمان های تحقیقاتی و نویسنده است.

 چرا باید مدرک دکترای مطالعات اسلامی گرفت؟

تحلیلگران شرکت persianapply به دلیل تقاضای زیاد برای دکترا در مطالعات اسلامی ، اخذ درجه دکترا را توصیه می کنند. در این مطالعه در تعدادی از کشورها فاقد دارندگان دکترا وجود دارد. از این رو فرصت برای دارندگان دکترا مناسب است. میانگین حقوق و دستمزد کارشناسی ارشد در مطالعات اسلامی به مجموعه مهارتهای دکترا بستگی دارد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

130

1

روسیه

114

2

کره جنوبی

37

3

چین

36

4

ژاپن

33

5

انگلستان           

31

6

هند

29

7

ایتالیا

29

8

آلمان

21

9

پاکستان

20

10

            

chat