پرشین اپلای

لیسانس پزشکی انسانی


لیسانس پزشکی انسانی

برنامه های کارشناسی در پزشکی انسانی

4944

سالها تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

5916  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

245000 دلار

 

مدرک کارشناسی پزشکی انسانی چیست؟

یک مدرک لیسانس در پزشکی انسانی متخصصان را برای سازمان های مختلف بهداشتی و مشاغل آماده می کند. این برنامه شامل دوره های پزشکی در آناتومی ، فیزیولوژی ، بافت شناسی ، میکروبیولوژی ، داروشناسی ، روانپزشکی و غیره و اقدامات بالینی است.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در پزشکی انسانی چیست؟

یک دانشجوی پزشکی فارغ التحصیل مهارت در ارائه مشاوره بهداشت ، تشخیص بیماری های انسان ، استفاده از تکنیک های مختلف تصویربرداری پزشکی ، برنامه ریزی درمان ، گرفتن نمونه برای آزمایش های آزمایشگاهی را دارد. وظایف تحصیلات تکمیلی شامل توضیح خطرات و پیشگیری از بیماری ، حمایت از بیماران و بستگان آنها است.

 پس از اخذ مدرک لیسانس در پزشکی انسانی چه مشاغلی وجود دارد؟

یک دانشجوی پزشکی فارغ التحصیل می تواند به عنوان یک دکتر ، یک محقق پزشکی ، یک کارگر بهداشت عمومی ، یک پزشک قانونی ، یک پزشک حرفه ای ، یک متخصص تصویربرداری تشخیصی ، یک متخصص اپیدمیولوژیک و غیره موقعیت های احتمالی استخدام مراکز بهداشتی ، بیمارستان ها را بدست آورد. ، همراه با کلینیک ها ، و همچنین موسسات تحقیقاتی ، آزمایشگاه های پزشکی و پزشکی قانونی.

 دلایل اتمام دوره لیسانس در پزشکی انسانی چیست؟

 Persianapply.ir به دلایلی که این متخصصان همیشه در سراسر جهان مورد تقاضا هستند ، تکمیل مدرک لیسانس در پزشکی انسانی را توصیه می کند. شغل در پزشکی انسانی انتخاب خوبی برای فارغ التحصیل است ، که می خواهد به افرادی که از دانش پزشکی و فن آوری های موجود استفاده می کنند کمک کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1،312

1

چین

393

2

هند

360

3

ژاپن

208

4

انگلستان

98

5

مکزیک

97

6

روسیه

97

7

ایران

92

8

کانادا

91

9

پاکستان

84

10