پرشین اپلای

باستان شناسی

 

لیسانس باستان شناسی

برنامه های کارشناسی در باستان شناسی

419

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

7128دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

61122 دلار

 

مدرک کارشناسی باستان شناسی چیست؟

باستان شناسی معماری ، زیست زیستی ، مصنوعات مختلف مرتبط با فعالیتهای انسانی در طول تاریخ تمدن را مطالعه می کند. یک مدرک لیسانس در باستان شناسی دوره های تکامل انسان ، انسان شناسی ، زمین شناسی تاریخی ، تاریخ ، فرهنگ های جهانی و غیره را ارائه می دهد.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در رشته باستان شناسی چیست؟

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در باستان شناسی شامل انجام تحقیقات ، سازماندهی حفاری ها یا حفاری ها ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل مصنوعات ، ایجاد سوابق ، تفسیر داده ها ، انجام آزمایش های آزمایشگاهی ، نظارت بر کارکنان ارشد است.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی باستان شناسی چه مشاغلی موجود است؟

مدرک لیسانس در باستان شناسی اجازه می دهد تا به عنوان یک باستان شناس ، یک مصرشناس ، یک تکنسین آزمایشگاه باستان شناسی ، یک مدیر زمینه باستان شناسی ، یک یک متخصص منابع فرهنگی فعالیت کنید. محل های اشتغال احتمالی موزه ها ، موسسات ، اماکن طبیعی و فرهنگی است.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس باستان شناسی چیست؟

متخصصین آموزش و پرورش persianapply توصیه می کنند که یک دوره لیسانس باستان شناسی را به پایان برسانند ، زیرا این رشته فرصتی برای مطالعه تمدن ها و فرهنگ های باستان و ایجاد یک حرفه علمی است. این حرفه اغلب سفرهایی به سراسر جهان را فراهم می کند. متوسط ​​حقوق یک باستان شناس در ایالات متحده آمریکا سالانه 61،220 دلار است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

74

1

انگلستان

32

2

روسیه

31

3

چین

22

4

اوکراین

20

5

هند

17

6

بوقلمون

13

7

فرانسه

12

8

کانادا

8

9

آلمان

8

10

           

استاد باستان شناسی

برنامه های کارشناسی ارشد در باستان شناسی

317

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

3867 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

61122 دلار

 

استاد باستان شناسی کیست؟

باستان شناسی ، همراه با مطالعه منبع ، بخشی کاربردی از تاریخ است. استاد باستان شناسی دانشمندی است که روش زندگی و فرهنگ تمدن های باستان را با توجه به بقایای باقی مانده از فعالیت زندگی آنها مطالعه می کند و گذشته بشر را از طریق منابع مادی مطالعه می کند.

 وظایف اساسی استاد باستان شناسی چیست؟

فعالیت اصلی باستان شناس حفاری با هدف جستجوی آثار باستانی و سایر اشیا با اهمیت تاریخی است. علاوه بر عمیق ترین دانش در زمینه تاریخ ، یک باستان شناس حرفه ای باید مهارت های نقاشی ، توانایی عکاسی ، اطمینان از اصول بازسازی و حفاظت از اقلام مختلف ساخته شده از سنگ ، خاک رس ، فلز ، چوب ، چرم ، پارچه ، استخوان و غیره

 استاد باستان شناسی کجا می تواند کار کند؟

یک باستان شناس می تواند در موسسات تحقیقاتی کار کند و همچنین در دانشگاه ها تدریس کند. مشاغل آکادمیک تحصیلات تکمیلی مانند سایر دانشمندان است ، این اصولاً در کشفیات علمی و عناوین علمی بیان می شود. باستان شناسان همچنین استفاده از آنها را در موزه ها پیدا می کنند ، جایی که آنها در زمینه اطمینان از ایمنی اشیا پیدا شده در حین حفاری ، بازدید کنندگان را با یافته ها و نتایج تحقیقات خود آشنا می کنند ، نمایشگاه ها را ترتیب می دهند و تورها را آمااه می کنند.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد باستان شناسی دریافت کنید؟

کارشناسان اشتغال persianapply دریافت مدرک کارشناسی ارشد در برنامه های باستان شناسی را توصیه می کنند ، زیرا این حرفه برای چشم انداز شغلی خوب و درآمد خوب متمایز است ، که سطح آنها در ایالات متحده سالانه از 72168 دلار به 111،560 دلار می رسد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

29

1

انگلستان

27

2

چین

22

3

ایتالیا

21

4

فرانسه

17

5

اوکراین 

16

6

ایالات متحده

15

7

هند

13

8

آلمان

9

9

اسپانیا

8

10

 

دکترای فلسفه باستان شناسی

برنامه های دکترا در باستان شناسی

229

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

3124 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

61122 دلار

 

دارنده دکترای باستان شناسی؟

دکتر فلسفه باستان شناسی یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است که از طریق پایان نامه اهدا می شود. باستان شناسی تمدن های باستان و فرهنگ های قدیمی و شکل گیری اجتماعی و فرهنگی آنها را مورد توجه قرار می دهد. تمدن های باستان با نوشتن و معماری ، با چالش باستان شناسی برای یافتن راه های خلاقانه برای تکمیل معمای پیچیده تاریخی خود ، غنای فرهنگی خود را بیان کردند. یک دکتر فلسفه باستان شناسی از طریق کاوش ، تجزیه و تحلیل ، تفسیر و مستند سازی شواهد کشف شده تحقیق می کند.

 وظایف دکترای باستان شناسی

وظایف اصلی دکترای باستان شناسی: داشتن مهارت در باستان شناسی تاریخی ، باستان شناسی قومی و باستان شناسی تجربی ، توسعه مهارت های مشاهده و تجزیه و تحلیل ، جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها.

 چه جایگاه هایی برای دارنده دکترا در باستان شناسی در دسترس است؟

فارغ التحصیلان دارای دکترای باستان شناسی می توانند موقعیت هایی مانند باستان شناسان ، مدیران میراث ، افسران آموزش موزه ، متصدیان موزه / گالری یا بایگانی و همچنین نقشه برداران را پیدا کنند.

 چه کسی باید دکترای باستان شناسی بگذارد؟

کارشناسان آموزش شرکت persianapply مشاوره اخذ دکترای این مطالعه به عنوان دارنده دکترای فلسفه در باستان شناسی منجر به اشغال مشاغل جالب می شوند. دکترا در باستان شناسی دارای فرصت های شغلی خوبی است که با درآمد پایدار پشتیبانی می شود.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

86

1

انگلستان

16

2

چین

12

3

اوکراین

12

4

فرانسه

8

5

ایالات متحده

8

6

ایتالیا

7

7

اسپانیا

6

8

ایران

4

9

کشور پرتغال

 

10

 
chat