پرشین اپلای

مدیریت هتللیسانس مدیریت هتل

برنامه های کارشناسی در مدیریت هتل

1582

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

5659 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

59000 دلار

 مدرک کارشناسی مدیریت هتل چیست؟

برنامه یک مدرک لیسانس در مدیریت هتل دوره هایی را در زمینه مدیریت ، مدیریت ، بخش خدمات ، همراه با IT کاربردی ، گردشگری ، همچنین تجارت و غیره ارائه می دهد. مدیران هتل کلیه اقدامات مهمان نوازی را سازماندهی و نظارت می کنند.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی مدیریت هتل چیست؟

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی مدیریت هتل شامل مهمان نوازی ، تأمین انتظارات مشتری ، همراه با نظارت بر کارکنان ، برقراری ارتباط با تأمین کنندگان و مشتریان ، همچنین مدیریت بودجه ، مدیریت امور ، به علاوه کنترل اجرای قوانین بهداشت و ایمنی است.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی مدیریت هتل چه مشاغلی وجود دارد؟

دانشجویان تحصیلات تکمیلی کالج های مدیریت هتل می توانند به عنوان مدیر هتل ، یک خانه دار اجرایی ، یک مدیر دفتر جلو ، یک مدیر پیدا کنند. مکان های احتمالی استخدام هتل ها ، رستوران ها ، کشتی های مسافرتی و همچنین مهمانسراها ، خطوط هوایی ، راه آهن هستند. تحصیلات تکمیلی مدیریت هتل همچنین می تواند به عنوان یک کارآفرین خود اشتغالی داشته باشد.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس در مدیریت هتل چیست؟

تحلیلگران شرکت persianapply به این دلیل که این یکی از مناطق پر رونق امروز است ، توصیه می کنند که مدرک لیسانس خود را در مدیریت هتل تکمیل کنند. این حرفه نیاز به مهارت های ارتباطی و بین فردی ، دانش زبان های خارجی دارد. علاوه بر این ، شغل مدیریت هتل فرصت هایی را برای کار در سراسر جهان فراهم می کند. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

355

1

چین

127

2

هند

117

3

روسیه

74

4

فیلیپین

64

5

انگلستان

55

6

تایلند

40

7

کره جنوبی

38

8

مکزیک

36

9

آفریقای جنوبی

32

10

 

کارشناسی ارشد مدیریت هتل

برنامه های کارشناسی ارشد در مدیریت هتل

514

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

5508 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

59000 دلار

 کارشناسی ارشد مدیریت هتل چیست؟

مدیریت هتل نیاز به تحصیلات تکمیلی و مدیرانی باتجربه دارد که به خوبی با این صنعت آشنا باشند ، از ویژگی های رهبری و ارتباطی برخوردار باشند و قادر به پذیرش مسئولیت تصمیمات خود ، درک امور مالی ، بازاریابی و مدیریت پرسنل باشند. MBA در مدیریت هتل امکان تعمیق دانش صنعت مهمان نوازی ، همراه با مدیریت بازرگانی ، مدیریت لوکس را فراهم می کند.

 وظایف کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد مدیریت هتل چیست؟

فارغ التحصیلان MBA در مدیریت هتل عملیات روزمره را سازماندهی و کنترل می کنند ، بودجه ها را مدیریت می کنند ، با مشتری ارتباط برقرار می کنند ، بر پرسنل نظارت می کنند ، همچنین از اجرای قوانین و مقررات ایمنی اطمینان می یابند ، انتظارات مشتریان را برآورده می کنند ، با داده های آماری کار می کنند ، همچنین برنامه های تبلیغاتی را برنامه ریزی می کنند.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد در مدیریت هتل ، چه گزینه های شغلی موجود است؟

MBA در مدیریت هتل منجر به موقعیت های مختلف مهمان نوازی از جمله مدیر هتل ، پذیرنده ، مدیر رویداد ، و همچنین یک مدیر محل اقامت و یک خانه دار اجرایی می شود. برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت هتل اجازه می دهد موقعیت های مدیریت ارشد در هتل ها ، مهمانسراها ، رستوران ها ، خطوط هوایی و سایر شرکت های پذیرایی را بدست آورید.

 انگیزه تکمیل مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت هتل چیست؟

متخصصان حرفه ای persianapply توصیه می کنند دانشجویانی که انتظار دارند مهارت خود را در مدیریت تجارت مهمان نوازی ، حسابداری و مدیریت منابع انسانی افزایش دهند ، مدرک کارشناسی ارشد را در مدیریت هتل دریافت کنند. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

76

1

ایالات متحده

63

2

روسیه

23

3

استرالیا

18

4

انگلستان

18

5

چین

16

6

فرانسه

12

7

ژاپن

11

8

مکزیک 

11

9

فیلیپین

10

10

                                   

دکترای مدیریت هتل

برنامه های دکترا در مدیریت هتل

90

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

6342 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

59000 دلار

 دکترای مدیریت هتل کیست؟

دکترا در مدیریت هتل بین المللی ، بازاریابی و فروش ، حسابداری و امور مالی ، قانون مهمان نوازی ، مدیریت امکانات ، عملیات هتل ، امنیت و سایر موضوعات مهم را مطالعه کرده است. دکترا باید توانایی هایی مانند مهارت های رهبری و بین فردی ، همچنین مهارت های تجاری و خدمات مشتری و مهارت های تحلیلی ، انتقادی و حل مسئله را داشته باشد. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

 وظایف اصلی دکترای مدیریت هتل چیست؟

وظایف دکترا در مدیریت هتل شامل استخدام ، آموزش و نظارت بر کارکنان ، برنامه ریزی و سازماندهی محل اقامت ، پذیرایی و سایر خدمات هتل ، مدیریت بودجه و برنامه های مالی و هزینه های کنترل ، رسیدگی به شکایات و نظرات مشتری ، اطمینان از انطباق با قوانین بهداشت و ایمنی و قوانین صدور مجوز است. ، برنامه ریزی برای کارهای نگهداری ، رویدادها و رزرو اتاق و تبلیغ و بازاریابی تجارت.

 دکترای مدیریت هتل از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترای مدیریت هتل توسط هتل های زنجیره ای ، هتل ها و متل های مستقل ، کلوپ های مسکونی و استراحتگاه ها استخدام می شوند. مشاغل محبوب تحصیلات تکمیلی مدیر مسکن ، مدیر پذیرایی ، مدیر خدمات مشتری ، افسر منابع انسانی ، مدیر خانه عمومی ، مدیر هتل و مدیر رستوران هستند.

 چرا باید مدرک دکترا را در دکترا در مدیریت هتل گرفت؟

تحلیلگران شرکت persianapply به دلیل افزایش تقاضا برای دانشگاهیان در این زمینه ، دریافت مدرک دکترای مدیریت هتل را توصیه می کنند. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

15

1

هند

11

2

روسیه

6

3

ژاپن

4

4

کامرون

3

5

فرانسه

3

6

استرالیا

2

7

چین

2

8

غنا

2

9

اندونزی

2

10

 

chat