پرشین اپلای

مهمانداری


کارشناس مهمانداری

برنامه های کارشناسی در مهمانداری

1585

سالها تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

  5699 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 90000 دلار

 مدرک کارشناسی در مهمانداری چیست؟

هدف از یک دوره لیسانس در مهمانداری آماده سازی دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای صنعت مهمانداری است که شامل خدمات سفارشی و مدیریت هتل ها ، رستوران ها ، سالن های کنفرانس و غیره می شود. با خانه داری و مدیریت مشاغل.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در مهمانداری چیست؟

مدرک کارشناسی در مهمانداری برای افرادی که مهارت های ارتباطی و بین فردی خوبی دارند ، انتخاب حرفه خوبی است. وظایف تحصیلات تکمیلی مهمانداری عبارتند از: فراهم کردن راحتی ، کنترل امور روزمره ، همچنین نظارت بر کارکنان ، معامله با تامین کنندگان ، همچنین اطمینان از اجرای هنجارهای بهداشتی و برآورده کردن انتظارات مشتریان.

 بعد از اتمام دوره لیسانس مهمانداری چه مشاغلی وجود دارد؟

پس از گذراندن دوره لیسانس در مهمانداری ، دانش آموخته می تواند به عنوان مدیر هتل / رستوران ، برنامه ریز رویدادها ، و همچنین به عنوان مدیر ، میزبان / میزبان یا پذیرش فعالیت کند. متخصصین در رستوران ها ، شیرینی فروشی ها ، هتل ها ، همچنین مهمانخانه ها و کشتی های تفریحی بسیار ضروری هستند.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس در مهمانداری چیست؟

متخصصان پرشین اپلای توصیه می کنند که مدرک لیسانس خود را در مدیریت مهمانداری دریافت کنند زیرا متخصصان این رشته بسیار مورد تقاضا هستند. شغل مهمانداری فرصتی را برای سفر به دور دنیا فراهم می کند. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

357

1

چین

127

2

هند

117

3

روسیه

74

4

فیلیپین

64

5

انگلستان

56

6

تایلند

40

7

کره جنوبی

38

8

مکزیک

36

9

آفریقای جنوبی

32

10

  

کارشناس ارشد مهمانداری

برنامه های کارشناسی در مهمانداری

512

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

  5525دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 90000  دلار

 کارشناس ارشد مهمانداری کیست؟

کارشناسی ارشد مهمانداری دانشجویی است که در رشته مهمانداری و حقوق تجارت ، بازاریابی ، عملیات هتل ، فروش و خدمات ، مدیریت غذا و مهمانداری ، ارتقا ، مدیریت و ارتباطات تحصیل می کند. تحصیلات تکمیلی در مهمانداری مهارت هایی از قبیل تحقیقات بازار ، تحلیلی ، ارتباط کتبی ، مهارت های انتقادی و حل مسئله ، توانایی کار خوب در تیم ، توجه به جزئیات را دارد.

 وظایف اصلی یک کارشناس ارشد مهمانداری چیست؟

کارشناس ارشد در مهمانداری مجبور است تعدادی از وظایف را هر روز انجام دهد ، و برخی از آنها نظارت و ارزیابی کارکنان ، سازماندهی و هماهنگی عملیات ، رسیدگی به شکایات مشتری ، کمک به قیمت گذاری محصولات و استخدام نیروهای واجد شرایط هستند.

 یک کارشناس ارشد مهمانداری از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

تحصیلات تکمیلی با مدرک مهمانداری معمولاً در زمینه های پذیرایی ، گردشگری و اوقات فراغت ، سرگرمی ، امکانات و مدیریت خدمات غذایی کار می کنند. مشاغل محبوب Masters in Hospitality شامل آژانس مسافرتی و رزرو ، میزبان کنفرانس و همچنین محل اقامت ، مدیر رستوران هتل ، افسر منابع انسانی ، مهماندار هواپیما و بسیاری دیگر است.

 چرا باید یک مدرک کارشناسی ارشد در مهمانداری دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای به دلیل تقاضای زیاد متخصصان در این زمینه در سراسر جهان ، اخذ مدرک کارشناسی ارشد در مهمانداری را توصیه می کنند. همچنین این شغل به یک کارگر امکان مسافرت زیاد را می دهد. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

76

1

ایالات متحده

63

2

روسیه

23

3

انگلستان

19

4

استرالیا

18

5

چین

16

6

فرانسه

12

7

ژاپن

11

8

مکزیک

11

9

فیلیپین

10

10

  

دکترای مهمانداری

برنامه های دکترا در مهمانداری

90

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

6342   دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 90000 دلار

 دکترای مهمانداری کیست؟

دکترا از مهمانداری دانشجویی است که در رشته مهمانداری و حقوق تجارت ، بازاریابی ، عملیات هتل ، فروش و خدمات ، مدیریت غذا و مهمانداری ، ترویج کنوانسیون ، مدیریت و ارتباطات تحصیل می کند. تحصیلات تکمیلی در مهمانداری مهارت هایی از قبیل تحقیقات بازار ، تحلیلی ، ارتباط کتبی ، مهارت های انتقادی و حل مسئله ، توانایی کار خوب در تیم ، توجه به جزئیات را دارد. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

 وظایف اصلی دکترای مهمانداری چیست؟

دکترای مهمانداری باید تعدادی از کارها را انجام دهد که شامل نظارت و ارزیابی کارکنان ، سازماندهی و هماهنگی عملیات ، رسیدگی به شکایات مشتری ، کمک در قیمت گذاری محصولات و استخدام پرسنل واجد شرایط است.

 دکترای مهمانداری از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترای مهمانداری در زمینه های پذیرایی ، گردشگری و اوقات فراغت ، سرگرمی ، امکانات و مدیریت خدمات غذایی کار می کنند. مشاغل محبوب دکترای مهمانداری شامل آژانس مسافرتی و رزرو ، میزبان کنفرانس و همچنین محل اقامت ، مدیر رستوران هتل ، افسر منابع انسانی و مهماندار هواپیما است.

 چرا باید مدرک دکترای مهمانداری را دریافت کرد؟

تحلیلگران پرشین اپلای به دلیل تقاضای زیاد متخصصان در این زمینه به دلیل افزایش مشاغل مهمانداری در بسیاری از کشورها ، اخذ مدرک دکترای مهمانداری را توصیه می کنند ، این حرفه امکان سفر به سراسر جهان را فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

15

1

هند

11

2

روسیه

6

3

ژاپن

4

4

کامرون

3

5

فرانسه

3

6

استرالیا

2

7

چین

2

8

غنا

2

9

اندونزی

2

10

 

chat