پرشین اپلای

حقوق تجارت


لیسانس حقوق تجارت

برنامه های کارشناسی در حقوق تجارت

6263

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

  5530 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

  116000 دلار

 

مدرک کارشناسی حقوق تجارت چیست؟

قانون تجارت روابط بین مشاغل و مردم و سایر شرکت ها را تنظیم می کند. یک مدرک لیسانس در حقوق تجارت دوره هایی را در زمینه حقوق تجارت ، حقوق تجارت بین الملل ، اخلاق تجاری ، جنبه های حقوقی املاک و مستغلات ، حاکمیت شرکتی ، مالیات تجاری ، مبانی سیاست های اینترنتی و حاکمیت ارائه می دهد.

 تکالیف فارغ التحصیل رشته حقوق تجارت چیست؟

وظایف یک فارغ التحصیل با مدرک حقوق تجارت می تواند شامل ارائه مشاوره در مورد مسائل حقوقی تجاری ، ارزیابی و محافظت از خطرات قانونی ، توسعه سیاست شرکت ، حمایت از مالکیت معنوی شرکت ، تهیه اسناد قانونی ، کمک به فرایندهای قرارداد ، مذاکره در مورد قراردادهای کاری و نمایندگی شرکت باشد. در دادگاه.

 بعد از اخذ مدرک لیسانس حقوق تجارت چه مشاغلی وجود دارد؟

یک مدرک حقوق تجارت منجر به مشاغل وکالت شرکتی ، یک افسر وام ، یک شخص حقوقی ، یک مجری قانون ، یک تحلیلگر مالی و یک مشاور شرکت می شود. فارغ التحصیلان حقوق تجارت می توانند در مشاغل مختلف از مشاغل کوچک گرفته تا شرکت های بین المللی موقعیت بگیرند.

 مزایای اتمام دوره لیسانس در حقوق تجارت چیست؟

متخصصان پرشین اپلای، اخذ مدرک کارشناسی در رشته حقوق تجارت را توصیه می کنند ، زیرا این رشته منجر به مشاغل خوب و پردرآمد در مشاغل مختلف می شود. داشتن مدرک حقوق تجارت می تواند مهارت های تحلیلی ، ارتباطی و حل مسئله را بهبود بخشد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1463

1

چین

501

2

روسیه

501

3

هند

321

4

مکزیک

274

5

انگلستان

143

6

ژاپن

131

7

اندونزی

128

8

اوکراین

99

9

فرانسه

91

10

 

کارشناسی ارشد حقوق تجارت

برنامه های کارشناسی ارشد در حقوق تجارت

3680

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 4898 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

116000 دلار

 

استاد حقوق تجارت کیست؟

کارشناسی ارشد حقوق تجارت در حوزه تجارت و ارتباطات تجاری فعالیت می کند. حقوق تجارت بخشی از قانون مدنی ایالتی است ، محیط های تجاری بین المللی که در آن تبلیغات دولت موضوع روابط ذکر شده در بعد بین المللی است.

 چه وظایفی توسط کارشناسی ارشد حقوق تجارت انجام می شود؟

کارشناسی ارشد حقوق تجارت باید در سیستم های حقوقی و همچنین در بخش های تجاری ، پیمانی ، شرکت ها و بخش های دیگر صلاحیت داشته باشد. فارغ التحصیلان باید وکیل باشند و تحصیلات بازرگانی داشته باشند. فعالیت های قانون تجارت شامل مشاوره ، راهنمایی و سازماندهی کار مشتریان است. فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی باید قادر به شناسایی مسائل حقوقی و یافتن راه حل های عملی برای تعارضات موجود در تجارت و روابط تجاری باشند.

 کارشناسی ارشد حقوق تجارت از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

فارغ التحصیلان حقوق تجارت در شرکت های بزرگ و سازمان های کوچک مورد نیاز هستند. شرکتهای حسابرسی و مشاوره ، شرکتهای تولیدی و تجاری به همکاران حقوقی احتیاج دارند ، سایر زمینه ها شامل مشاوره عمومی یا شرکتی ، مشاور تنظیم مقررات یا قراردادهای تجاری ، وکلای معاملات تجاری است. بسیاری از شرکت ها برای فارغ التحصیلان بدون تجربه کارورزی پیشنهاد می کنند.

 چرا مدرک کارشناسی ارشد حقوق تجارت ارزش گرفتن است؟

کارشناسان پرشین اپلای تمام فرصت های شغلی حقوق تجاری و دیدگاه های کارشناسی ارشد حقوق تجارت را درک می کنند. مشاغل مرتبط با تجارت و بخش حقوقی آن ، تعداد فزاینده ای از پیشنهادات بازار کار را جلب می کند که نوید دهنده نرخ بالای حقوق است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

401

1

روسیه

323

2

هند

254

3

چین

233

4

مکزیک

174

5

انگلستان

106

6

فرانسه

95

7

ژاپن

95

8

اوکراین

88

9

اندونزی

71

10

           

دکترای فلسفه حقوق تجارت

برنامه های دکترای حقوق تجارت

1310

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

4432   دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

116000 دلار

 

 دکترای حقوق تجارت چه کسی است؟

دکتر فلسفه در حقوق تجارت ، مدرک پیشرفته ای برای فارغ التحصیلان دانشکده های زبان است که بر اساس پایان نامه اعطا می شود. قانون تجارت یک زیرشاخه مشترک از مطالعات حقوقی است که هم دانش کاملی از سیستم حقوقی و هم درک گسترده ای از فضای کسب و کار را شامل می شود. دوره های حقوق تجارت معمولاً شامل یادگیری نظری و کاربردی است که شامل موارد موردی واقعی است. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

 وظایف دکترای حقوق تجارت چیست؟

وظایف اصلی دکترای حقوق تجارت: مدیریت مسائل حقوقی در بخش تجارت مانند قراردادها ، تعهدات امانت دارانه ، دادخواست های تجاری ، معاملات ، مشارکت ها ، مالکیت معنوی و سایر تعاملات بازار. وکلای بازرگانی علاوه بر تعهدات قانونی ، با جنبه های اخلاقی فعالیت های تجاری نیز سر و کار دارند.

 دکترای حقوق تجارت از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک دکترای حقوق تجارت موقعیت هایی را در زمینه های مشاوره ، املاک و مستغلات ، مدیریت پرسنل ، بازاریابی ، مقررات دولتی یا امور غیر انتفاعی دارند.

 چرا باید دکترای حقوق تجارت کسب کنید؟

تحصیل در این مطالعه به عنوان دارنده دکترای فلسفه در حقوق تجارت حرفه ای بسیار جالب است. دکترا دارای فرصت های شغلی خوب و همچنین درآمد پایدار است. دکتراي فلسفه دانش و تجربه بيشتري نسبت به ليسانسان و استادان در همان مطالعه دارند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

161

1

ایالات متحده

123

2

هند

84

3

چین

58

4

فرانسه

48

5

انگلستان

43

6

مکزیک

42

7

ایتالیا

36

8

ژاپن

36

9

اسپانیا

34

10

 

 

chat