پرشین اپلای

ساخت و سازلیسانس ساخت و ساز

برنامه های کارشناسی در ساخت و ساز

1874

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

3393 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 85000 دلار

 چه کسی لیسانس ساخت و ساز را دارد؟

کارشناسی ساخت و ساز یک تحصیلات تکمیلی است که در این رشته تحصیل کرده و مدرک کارشناسی را دریافت کرده است. دوره ساخت و ساز دوره عمومی است که فارغ التحصیل می شود تا در این صنعت متخصص شود. علاوه بر این ، این دوره مدیریت ساخت و ساز و همچنین تکنیک های ساختمان را به فارغ التحصیلان می دهد که فرصت های شغلی کافی را برای فارغ التحصیلان ارائه می دهند.

 کارشناسی ارشد ساخت و ساز چه رشته هایی را مطالعه می کند؟

کارشناسی ارشد مدیریت ساخت و ساز طیف گسترده ای از موضوعات را مطالعه خواهد کرد ، این موارد شامل ساختمان و ساخت و ساز ، همراه با مدیریت و همچنین مطالعات مورد نیاز برای بازاریابی برای یک حرفه موفق است. در نتیجه ، یک دارنده این جایزه به عنوان یک متخصص در این زمینه طبقه بندی می شود.

 لیسانس ساخت و ساز از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

چندین فرصت شغلی برای یک دانشجوی کارشناسی ارشد در این رشته وجود دارد. اگر دانشجو بخواهد در صنعت ساختمان کار کند ، آنها می توانند سرپرست شوند. در نهایت ، فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی که مهارت های مدیریتی و همچنین مدیریت ساختمان را دارند ، موقعیت بازاریابی را بهترین گزینه شغلی می دانند. علاوه بر این ، دانشجویانی که  کارشناسی در این رشته دارند ، چشم انداز شغلی خوبی دارند.

 چرا باید مدرک  کارشناسی در ساخت و ساز بدست آورید؟

تجزیه و تحلیل گروه پرشین اپلای این شغل را برای شخصی که دارای مهارت مهندسی و همچنین دارای دانش مربوط به علم ساخت و ساز است ، توصیه می کند. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

381

1

ایالات متحده

240

2

روسیه

177

3

هند

113

4

مکزیک

105

5

انگلستان

58

6

اوکراین

44

7

فرانسه

37

8

نیجریه

32

9

قزاقستان

31

10

 

کارشناسی ارشد ساخت و ساز

برنامه های کارشناسی ارشد در ساخت و ساز

939

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

3285 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

85000 دلار

 کارشناس ارشد ساخت و ساز کیست؟

کارشناسی ارشد ساخت و ساز ، شخصی است که مدرک کارشناسی ارشد را در این زمینه دریافت کرده است. به طور کلی ، صنعت ساخت و ساز به دانش ساخت و مهندسی نیاز دارد. چه اینکه ، دانش عمومی فیزیک مورد نیاز است.

 کارشناس ارشد ساخت و ساز چه رشته هایی را مطالعه می کند؟

همانطور که در زیر آمده است کارشناسی ارشد ساخت و ساز به دانش در حوزه های مختلف نیاز دارد. به همین دلیل دانش در همه آنها مورد نیاز است. صنعت ساختمان و ساخت و ساز عمومی برای هر دانشجو بدون استثنا به دوره مهندسی نیاز دارد ، در حالی که سایر رشته ها را می توان انتخاب کرد.

 کارشناس ارشد ساخت و ساز در کجا می تواند کار کند؟

کارشناسی ارشد ساخت و ساز می تواند در چندین زمینه کار کند. به همین دلیل همه افراد در صنعت ساختمان چندین موضوع را مطالعه می کنند که فرصت های گسترده تری برای گزینه های شغلی دارند. فردی که دارای مدرک کارشناسی ارشد است می تواند در سازمان های خصوصی و دولتی صندوق اصلی معماری شود یا می تواند در حوزه طراحی کار کند زیرا در اینجا دانش صنعت ساخت و ساز نیز مورد نیاز است.

 چرا شما باید ساخت و ساز اصلی را مطالعه کنید؟

تجزیه و تحلیل پرشین اپلای دریافت مدرک کارشناسی ارشد ساخت و ساز را برای شخصی که قبلاً در زمینه ساخت و ساز دانش دارد ، توصیه می کند. چنین دوره ای فرصت خوبی برای دانشجویان دارای مدرک لیسانس در این زمینه است زیرا درک آن برای اصطلاحات و موضوعات خاص آسان تر خواهد بود. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

133

1

چین

120

2

هند

52

3

ایالات متحده

48

4

مکزیک

46

5

اوکراین

42

6

فرانسه

41

7

انگلستان

26

8

آلمان

24

9

ایتالیا

24

10

 

دکترای ساخت و ساز

برنامه های دکترا در ساخت و ساز

286

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

2667 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

85000 دلار

 دکترای ساخت و ساز کیست؟

دکترای ساختمانی دکتری است که با موفقیت مدیریت ساخت و ساز و حقوق ، مطالعات شهری و زمینی ، مهندسی خدمات بازرگانی ، اقتصاد ، مدیریت پایدار را مطالعه کرده است. فارغ التحصیلان تحصیلات باید مهارت هایی مانند تفکر منطقی ، دانش فنی ، آگاهی تجاری ، مذاکره ، ارائه و مهارت های ارتباطی و همچنین بهداشت و ایمنی را داشته باشند.

 وظایف اصلی دکترای ساخت و ساز چیست؟

دکترای ساخت و ساز باید تعدادی از کارها از جمله مذاکره و توسعه قراردادهای پروژه و توافق در مورد آنها با مشتری ، نظارت بر سیستم ها و فرایندهای ساختمان ، طراحی تجهیزات خاص سایت در صورت لزوم ، تهیه نقشه ها با استفاده از طراحی به کمک رایانه و مدل سازی اطلاعات ساختمان را انجام دهد. نرم افزار ، و اطمینان از مطابقت کلیه خدمات ساختمان با الزامات بهداشتی و ایمنی و قوانین زیست محیطی.

 دکترای ساخت از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترا در ساخت و ساز توسط شرکت های نظرسنجی ، مشاوران متخصص املاک ، شرکت های ساختمانی ، پیمانکاران مهندسی عمران ، انجمن های مسکن و دولت ها استخدام می شوند. مشاغل محبوب برای دکترا شامل نقشه بردار کنترل ساختمان ، مهندس خدمات ساختمان و مدیر ساخت است.

 چرا باید مدرک دکترای ساخت و ساز گرفت؟

تحلیلگران پرشین اپلای به دلیل افزایش تقاضا برای دارندگان دکترا در این زمینه ، دریافت مدرک دکترای ساخت و ساز را توصیه می کنند. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

66

1

چین

27

2

هند

16

3

مکزیک

16

4

اوکراین

14

5

ایتالیا

10

6

فرانسه

9

7

ژاپن

7

8

قزاقستان

7

9

پرتغال

7

10

 

chat