پرشین اپلای

خاکبرداریلیسانس خاکبرداری / Landscape

برنامه های کارشناسی در خاکبرداری

512

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

 4196 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 575000 دلار

 مدرک کارشناسی در خاکبرداری چیست؟

لیسانس معماری منظر یا طراحی منظر دوره هایی را در زمینه طراحی ، طراحی ، مطالعات محیطی و ارتباطات ارائه می دهد. آموزش نحوه طراحی فضاهای شهری و طبیعی به دانشجویان ، ایجاد راحتی در آنها و همچنین زاهد به نظر رسیدن ، استفاده از مواد سازگار با محیط زیست.

 وظایف دانشجوی تحصیلات تکمیلی طراحی خاکبرداری چیست؟

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی معماری منظر شامل طراحی پارک ها ، باغ ها و فضاهای عمومی ، همراه با برنامه ریزی برای جاده ها و ساختمان ها است. دانش آموزان می آموزند که چگونه انتظارات مشتری را برآورده كنند ، همچنین نحوه تجزیه و تحلیل زمین از جمله ، ارائه گزارش شرایط ، همراه با تهیه برنامه ها ، انتخاب مواد و نظارت بر پروژه های چشم انداز و همچنین هماهنگی برای بازسازی اماكن طبیعی.

 بعد از اتمام دوره لیسانس در طراحی خاکبرداری ، چه مشاغلی وجود دارد؟

تحصیلات تکمیلی دارای مدرک لیسانس در طراحی منظر یا معماری منظر ، به عنوان یک معمار منظر ، یک متخصص درخت کاری ، یا یک مدیر زمینه چشم انداز ، از جمله بازرس چشم انداز ، استخدام خواهد شد. متخصصان دارای مدرک کارشناسی در زمینه طراحی منظر یا معماری منظر می توانند در کنار شرکت های ساختمانی برای خدمات معماری و صنایع چشم انداز کار کنند.

 دلایل اخذ مدرک کارشناسی در خاکبرداری چیست؟

تحلیلگران استخدام پرشین اپلای دانشجویانی را که خواهان شغلی هستند که فرصت تحقق خلاقیت خود را در پروژه های مختلف با اخذ مدرک لیسانس در معماری منظر فراهم می کند ، توصیه می کنند. در ادامه ، مشاغل به عنوان یک معمار منظر یک محیط کار زنده را فراهم می کند. پیش بینی می شود که تقاضا برای این تخصص افزایش یابد. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

144

1

ایالات متحده

90

2

روسیه

66

3

ایتالیا

22

4

لهستان

16

5