پرشین اپلای

خاکبرداریلیسانس خاکبرداری / Landscape

برنامه های کارشناسی در خاکبرداری

512

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

 4196 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 575000 دلار

 

مدرک کارشناسی در خاکبرداری چیست؟

لیسانس معماری منظر یا طراحی منظر دوره هایی را در زمینه طراحی ، طراحی ، مطالعات محیطی و ارتباطات ارائه می دهد. آموزش نحوه طراحی فضاهای شهری و طبیعی به دانشجویان ، ایجاد راحتی در آنها و همچنین زاهد به نظر رسیدن ، استفاده از مواد سازگار با محیط زیست.

 وظایف دانشجوی تحصیلات تکمیلی طراحی خاکبرداری چیست؟

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی معماری منظر شامل طراحی پارک ها ، باغ ها و فضاهای عمومی ، همراه با برنامه ریزی برای جاده ها و ساختمان ها است. دانش آموزان می آموزند که چگونه انتظارات مشتری را برآورده كنند ، همچنین نحوه تجزیه و تحلیل زمین از جمله ، ارائه گزارش شرایط ، همراه با تهیه برنامه ها ، انتخاب مواد و نظارت بر پروژه های چشم انداز و همچنین هماهنگی برای بازسازی اماكن طبیعی.

 بعد از اتمام دوره لیسانس در طراحی خاکبرداری ، چه مشاغلی وجود دارد؟

تحصیلات تکمیلی دارای مدرک لیسانس در طراحی منظر یا معماری منظر ، به عنوان یک معمار منظر ، یک متخصص درخت کاری ، یا یک مدیر زمینه چشم انداز ، از جمله بازرس چشم انداز ، استخدام خواهد شد. متخصصان دارای مدرک کارشناسی در زمینه طراحی منظر یا معماری منظر می توانند در کنار شرکت های ساختمانی برای خدمات معماری و صنایع چشم انداز کار کنند.

 دلایل اخذ مدرک کارشناسی در خاکبرداری چیست؟

تحلیلگران استخدام پرشین اپلای دانشجویانی را که خواهان شغلی هستند که فرصت تحقق خلاقیت خود را در پروژه های مختلف با اخذ مدرک لیسانس در معماری منظر فراهم می کند ، توصیه می کنند. در ادامه ، مشاغل به عنوان یک معمار منظر یک محیط کار زنده را فراهم می کند. پیش بینی می شود که تقاضا برای این تخصص افزایش یابد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

144

1

ایالات متحده

90

2

روسیه

66

3

ایتالیا

22

4

لهستان

16

5

کره جنوبی

16

6

آلمان

13

7

پرتغال

10

8

انگلستان

7

9

فرانسه

6

10

 

کارشناسی ارشد خاکبرداری / Landscape

برنامه های کارشناسی در ارشد خاکبرداری

263

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

4667 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

575000 دلار

 

کارشناسی ارشد خاکبرداری کیست؟

تحصیلات تکمیلی که در این موضوع تحصیل کرده و مدرک کارشناسی ارشد را دریافت کرده است ، می تواند MA آن باشد. حوزه معماری منظر به دلیل سیاست های شهرنشینی در جهان مورد نیاز است. این دوره به موضوعاتی مانند مهندسی و غیره و همچنین محوطه سازی متصل می شود.

 کارشناسی ارشد خاکبرداری چه رشته هایی را مطالعه می کند؟

طیف گسترده ای از موضوعات و دوره ها برای این درجه تخصص انجام می شود ، به همین دلیل دانش آموزان باید دانش مهندسی ، ساختمان و ساخت و ساز را همراه با معماری داشته باشند. فارغ التحصیلان قادر به انتخاب رشته هایی هستند که می خواهند برای گرفتن کارشناسی ارشد در مطالعه چشم انداز تحصیل کنند.

کارشناسی ارشد خاکبرداری کجا می تواند کار کند؟

طیف گسترده ای از گزینه های شغلی برای کارشناسی ارشد وجود دارد ، آنها می توانند معمار یا مهندس شوند یا در حوزه ساختمان کار کنند. سایر زمینه های شغلی که ممکن است برای تحصیلات تکمیلی در این رشته کارشناسی ارشد جذاب باشد ، طراحی منظر و تمام رشته های متصل به آن است.

 چه کسی باید کارشناسی ارشد خاکبرداری بدست آورد؟

پرشین اپلای اخذ مدرک کارشناسی ارشد Landscape را برای شخصی که از مسائل محیطی آگاه است توصیه می کند. تحصیلات تکمیلی که دارای مدرک لیسانس قبلی مهندسی یا برنامه ریزی سرزمینی است توصیه می شود این کارشناس ارشد را دریافت کند. محوطه سازی سرمایه گذاری مالی خوبی دارد ، در نتیجه ، کمبود کار و سفارش وجود ندارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

49

1

روسیه

40

2

ایالات متحده

30

3

ایتالیا

17

4

آلمان

13

5

لهستان  

8

6

کره جنوبی

7

7

فرانسه

6

8

هند

6

9

مکزیک

5

10

           

دکترای خاکبرداری / Landscape

برنامه های دکترا خاکبرداری

68

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

3924  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

575000 دلار

 

دکترای خاکبرداری چه کسی است؟

دکترا در خاکبرداری دانشجویی است که نحوه طراحی پارک ها و فضاهای بیرونی دانشگاه ها ، امکانات تفریحی ، مشاغل ، خانه های شخصی و سایر فضاهای باز را مطالعه کرده است. فارغ التحصیلان دوره های تحصیلات تکمیلی باید توانایی هایی مانند توجه به جزئیات ، دانش عملی ساخت و مدیریت پروژه ، حل مسئله و ارتباطات خوب ، خود مدیریتی و مهارت های ارائه را داشته باشند.

 وظایف اصلی دکترای خاکبرداری چیست؟

دکترا در خاکبرداری باید وظایفی از جمله تهیه نقشه سایت ، مشخصات و برآورد هزینه ، انتخاب مواد مناسب برای محوطه سازی ، بازرسی از پیشرفت پروژه چشم انداز برای اطمینان از پایبندی آن به برنامه ها ، تجزیه و تحلیل گزارش های زیست محیطی در مورد شرایط زمین ، تهیه نمایش های گرافیکی برنامه ها و جستجو کار جدید از طریق فعالیت های بازاریابی.

 دکترا در خاکبرداری از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترای دارای مدرک Landscape توسط مراکز باغ ، مقامات محلی ، شرکت های محوطه سازی تجاری و روش های معماری و مشاوره خصوصی منظره استخدام می شوند. مشاغل محبوب برای فارغ التحصیلان شامل باغبانی تسهیلات ، معمار منظر ، مشاور باغبانی و مشاور محیط زیست است.

 چرا باید مدرک دکترا را در خاکبرداری دریافت کرد؟

تحلیلگران پرشین اپلای به دلیل افزایش تقاضا برای تحصیلات تکمیلی در این زمینه ، مدرک دکترا را در Landscape توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

11

1

روسیه

7

2

ایالات متحده

6

3

فرانسه

4

4

هند

3

5

ایتالیا

3

6

ژاپن

3

7

پرتغال

3

8

چک

2

9

اتیوپی

2

10

 

chat