پرشین اپلای

تجارت شرابلیسانس تجارت شراب

برنامه های کارشناسی در تجارت شراب

85

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

5544 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

50000 دلار

 

لیسانس تجارت شراب کیست؟

تجارت شراب متنوع و گسترده است به طوری که شراب سازان چاره ای جز مطالعه قدیمی ترین سنت های شراب سازی برای ابداع طعم ها ، سایه ها و طعم های جدید این نوشیدنی باستانی ندارند. لیسانس تجارت شراب عنوان گسترده ای است که چندین حرفه را به هم پیوند می دهد: یک فن آور شراب سازی و یک میکروب شناس. یک تکنسین تولید نوشیدنی های شرابی تحصیلات تکمیلی است که می داند چه موقع انگور را جمع آوری می کند و به چه روشی ، و همچنین آنها را برای رسیدن رها می کند ، در چه دمایی ذخیره می کند و چگونه از شر آلودگی های مضر شراب خلاص می شود. یک میکروبیولوژیست همه چیز را در مورد باکتری ها و مخمرهای دخیل در فرآیند تخمیر می داند.

 وظایف اساسی لیسانس تجارت شراب چیست؟

وظایف اصلی لیسانس شراب تجارت سازماندهی کار کارمندان در محل کار است. پیروی از طراوت و کیفیت مواد اولیه (انگور) ؛ بررسی رژیم دما تخمیر ، ذخیره سازی مواد دیگر.

 لیسانس تجارت شراب از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

کار بر روی تولید شراب این امکان را فراهم می کند که از اپراتور فرآیند فن آوری به مهندس-تکنسین برجسته بروید. سایر مشاغل عبارتند از: مدیر مارک ، کارخانه انبار ، سرپرست زمینها ، دست کارآموز / انبار ، تکنسین آزمایشگاه ، سامملیار ، فروش اتاق مزه ، راهنمای تور ، مدیر تاکستان ، مربی تاکستان ، مربی شراب و شراب ساز.

 چرا باید مدرک لیسانس را در تجارت شراب دریافت کنید؟

کارشناسان پرشین اپلای کسب دانش شراب را توصیه می کنند زیرا این حرفه به دلیل داشتن شغل خوب و درآمد خوب متمایز است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

12

1

چین

9

2

فرانسه

4

3

کره جنوبی

4

4

تایوان

4

5

کانادا

3

6

اتیوپی

3

7

ایتالیا

3

8

کنیا

3

9

آفریقای جنوبی

3

10

 

استاد تجارت شراب

برنامه های کارشناسی ارشد در تجارت شراب

28

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

3442 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

50000 دلار

 

استاد تجارت شراب کیست؟

تجارت شراب به قدری متنوع و گسترده است که شراب ساز واقعی چاره ای ندارد جز مطالعه قدیمی ترین سنت های شراب سازی و ابداع سلیقه ها ، طعم ها و سایه های جدید این نوشیدنی باستانی. استاد تجارت شراب عنوان گسترده ای است که چندین حرفه را به هم پیوند می دهد: یک فن آور شراب سازی و یک میکروب شناس. یک تکنسین شراب نه تنها یک سازمان دهنده تولید بلکه حافظ تمام اسرار ساخت شراب است. میکروبیولوژیست همه چیز را در مورد باکتری ها و مخمرهای دخیل در فرآیند تخمیر می داند. یک صنعت تخصصی تولید شراب خانگی است - این شغل اغلب شروع خوبی برای درک تولید شراب است.

 وظایف اساسی استاد تجارت شراب چیست؟

وظایف اصلی کارشناسی ارشد شراب ، کنترل عملیاتی مطابق با هنجارهای بهداشتی شرکت و همچنین توسعه روش های جدید تولید شراب است. همراه با جستجوی دستورالعمل های جدید برای نوشیدنی های شراب ، به علاوه پیروی از طراوت و کیفیت مواد اولیه (انگور) ؛ بررسی رژیم دما تخمیر ، ذخیره سازی مواد دیگر.

 استاد تجارت شراب از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

کار بر روی تولید این امکان را فراهم می کند که از اپراتور فرآیند فناوری به مهندس-تکنسین برجسته برویم. سایر مشاغل - مدیر برند ، کارخانه انبار ، سرپرست زمین ها ، دست کارآموز / انبار ، کارخانه آزمایشگاه ، سامملیه ، فروش اتاق مزه ، راهنمای تور ، مدیر تاکستان ، مربی شراب سازی ، مربی شراب و شراب سازی.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد را در تجارت شراب دریافت کنید؟

کارشناسان اشتغال پرشین اپلای کسب دانش شراب را توصیه می کنند زیرا این حرفه به دلیل داشتن شغل خوب و درآمد خوب متمایز است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

فرانسه

3

1

مکزیک

3

2

آرژانتین

2

3

اتیوپی

2

4

هند

2

5

سوئیس

2

6

بنین

1

7

بوسنی و هرزگوین

1

8

شیلی

1

9

گرجستان

1

10

 

دکترای تجارت شراب

برنامه های دکترا در تجارت شراب

11

سالها تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

5208 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

50000 دلار

 

دکترای تجارت شراب کیست؟

دکترا در شراب تجارت دکتری است که بر مراحل تولید شراب نظارت می کند و باید بتواند فرآیندهای توسعه شراب هنگام برداشت و فشار انگور ، درجه حرارت تخمیر ، مدت زمان باقی ماندن در بشکه های بلوط و همچنین دانستن آن را درک کند. اصول علمی در زمینه قانون واردات و صادرات شراب و شراب. طول برنامه معمول یک Ph.D. سه سال است این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

 وظایف اصلی دکترای تجارت شراب چیست؟

فارغ التحصیلان دارای وظایف دکترای تجارت شراب شامل بهبود و توسعه شرابهای خوب ، بسته بندی و بازاریابی شراب ، نگهداری سوابق تولید ، تجزیه و تحلیل شراب روزانه ، نظارت بر پارامترهای کنترل کیفیت ، آموزش کارمندان جدید ، ثبت اطلاعات در مورد محصول و راه اندازی یک زمینه و شراب مسیرهای پیاده روی

 دکترای تجارت شراب از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترای تجارت شراب توسط کارخانه های شراب سازی کوچک و بزرگ استخدام می شوند و در آنجا لازم است در آزمایشگاه ، باغ های انگور یا خط تولید کار کنند. دارندگان دکترا در صنعت شراب به عنوان شراب ساز ، کارگر تاکستان ، مدیر کل ، تکنسین آزمایشگاه شراب سازی ، مدیر فروش ، شراب سازی ، دستیار شراب سازی و کارخانه انبار کار می کنند.

 چرا باید مدرک دکترای تجارت شراب را دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای دریافت مدرک دکترای تجارت شراب را به دلیل افزایش تقاضا برای دکترا که قادر به تولید یک محصول شراب خوب است ، شراب سازی شرایط کار راحت برای دکترا را توصیه می کنند.


کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

آرژانتین

2

1

هند

2

2

شیلی

1

3

اتیوپی

1

4

یونان

1

5

پرتغال

1

6

آفریقای جنوبی

1

7

سوئیس

1

8

ایالات متحده

1

9

افغانستان

1

10

 

chat