پرشین اپلای

سرمایه گذاریلیسانس سرمایه گذاری

برنامه های کارشناسی در سرمایه گذاری

9537

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

 5791دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

  95000 دلار

 مدرک کارشناسی در سرمایه گذاری چیست؟

هدف کارشناسی سرمایه گذاری ، کسب دانش نظری و عملی برای مدیریت موثر سرمایه گذاری است. برنامه درسی دوره کارشناسی سرمایه گذاری شامل دوره های عمومی علوم اجتماعی ، اقتصادی و زبان های خارجی ، همراه با دوره های تخصصی است که شامل ، تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری ، بازار پول و سرمایه ، تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، همراه با فن آوری های اطلاعات کسب و کار است.

 تعهدات یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در سرمایه گذاری چیست؟

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در سرمایه گذاری شامل تجزیه و تحلیل و پیش بینی وضعیت بازار مالی ، ارائه خدمات بانکی سرمایه گذاری به افراد و سازمان ها ، و همچنین برآورد ریسک سرمایه گذاری ، سازماندهی و تفسیر داده های اقتصادی ، همراه با تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری و مسئولیت پذیری است.

 فرصت های شغلی پس از اتمام دوره کارشناسی در سرمایه گذاری چیست؟

مدرک کارشناسی در سرمایه گذاری منجر به موقعیت هایی مانند یک بانکدار سرمایه گذاری ، یک مدیر سرمایه گذاری ، یک تحلیلگر سرمایه گذاری و همچنین یک تحلیلگر مالی می شود. فارغ التحصیلان سرمایه گذاری معمولاً در بانک ها ، سازمان های سرمایه گذاری و سایر موسسات مالی کار می کنند.

 انگیزه برای اتمام دوره کارشناسی در سرمایه گذاری چیست؟

متخصصان حرفه ای شرکت یپرشین اپلای به دلیل تقاضای فزاینده برای تحصیلات تکمیلی بازرگانی واجد شرایط ، تکمیل مدرک کارشناسی سرمایه گذاری را توصیه می کنند. شغل مدیریت سرمایه گذاری گزینه مناسبی برای دانشجویان پویا و مقاوم در برابر فشار است. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

2235

1

هند

951

2

چین

937

3

مکزیک

320

4

روسیه

217

5

ژاپن

208

6

انگلستان

197

7

آلمان

165

8

کانادا

162

9

فیلیپین

156

10

 

کارشناسی ارشد در سرمایه گذاری

برنامه های کارشناسی ارشد در سرمایه گذاری

6160

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

5710 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

95000  دلار

 کارشناسی ارشد سرمایه گذاری چه کسی یا چیست؟

کارشناسی ارشد سرمایه گذاری دانشجویی است که در زمینه مدیریت سرمایه گذاری و بانکداری تحصیل می کند و دارای زمینه ای قوی در اقتصاد و همچنین مهارت های تحلیلی پیشرفته در داده های مالی و مدل سازی است.

 وظایف کارشناسی ارشد در سرمایه گذاری چیست؟

وظایف اصلی کارشناسی ارشد در سرمایه گذاری شامل مشاوره مالی شرکت ها و اشخاص خصوصی در مورد ، ترازنامه ، خرید و فروش سهام در بازار ، تجزیه و تحلیل نیازهای مالی و همچنین توسعه استراتژی های مالی ، همراه با ارزیابی و اندازه گیری هر گونه داده مالی ، به علاوه تهیه مدیریت نمونه کارها.

 چه مشاغلی برای یک کارشناسی ارشد سرمایه گذاری باز است؟

یک کارشناسی ارشد در سرمایه گذاری در زمینه های مختلف مالی ، بانکی ، بیمه و غیره کار می کند. مهارت های آنها در امور مالی شرکت ها ، بانکداری و سرمایه گذاری سرمایه گذاری ، برنامه ریزی مالی مورد نیاز است. سایر جریان های شغلی شامل تحلیلگر و مدیر مالی ، مشاور مالی ، نماینده فروش خدمات مالی ، مدیر نمونه کارها ، مشاور مستقل است.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد را در سرمایه گذاری دریافت کنید؟

این حرفه کاملاً توسط پرشین اپلای توصیه می شود ، زیرا شرکتهای بزرگ به مستر در سرمایه گذاری نیاز دارند ، از این رو استخدام کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد سالانه 10٪ افزایش می یابد. مسیر شغلی به سمت سمت سرمایه گذاری ارشد و مناصب اوراق بهادار بسیار سریع است. کارشناسی ارشد در سرمایه گذاری اغلب به طور مستقل با استفاده از یک جدول زمانی انعطاف پذیر کار می کنند. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

1000

1

ایالات متحده

963

2

چین

396

3

مکزیک

160

4

آلمان

140

5

انگلستان

139

6

روسیه

136

7

ژاپن

129

8

فرانسه

127

9

فیلیپین

116

10

 

دکترای سرمایه گذاری

برنامه های دکترا در سرمایه گذاری

1251

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

 5522 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 95000 دلار

 دکترای سرمایه گذاری کیست؟

دکترای سرمایه گذاری مطالعات مالی ، مطالعات بازرگانی ، اقتصاد ، ریاضیات ، آمار ، حسابداری و سایر رشته های مرتبط را مطالعه کرده است. فارغ التحصیلان دوره های تحصیلات تکمیلی باید دارای توانایی هایی به عنوان مهارت های ارتباطی عالی ، همراه با توانایی ابتکار ، انعطاف پذیری ، تعهد به ادامه تحصیل و مدارک ، و همچنین منطق و رهبری خلاق باشند.

 وظایف اصلی دکتری سرمایه گذاری چیست؟

وظایف دکترا در زمینه سرمایه گذاری شامل شرکت های تحقیقاتی ، به ویژه از نظر عملکرد مالی ، تجزیه و تحلیل حساب های شرکت ، برگه های سود و زیان و اطلاعات جریان وجوه نقد ، مدل سازی و پیش بینی مالی ، تهیه و نوشتن گزارش های تحقیق برای مدیر صندوق یا استفاده مشتری ، ملاقات منظم با شرکت مدیران ، معامله گران بورس ، مدیران صندوق ها و کارگزاران سهام ، توصیه هایی را به مدیران صندوق ارائه می دهند و اطمینان حاصل می کنند که تمام مقررات مربوط به انطباق را رعایت می کنند.

 دکترای سرمایه گذاری از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

تحلیل گران سرمایه گذاری در شرکت های مدیریت سرمایه گذاری ، بنگاه های معاملات سهام و کارگزاران ، ارائه دهندگان بیمه ، بانک های سرمایه گذاری ، شرکت های مالی غیر بانکی و شرکت های سهام خصوصی به کار گرفته می شوند. مشهورترین مشاغل شامل تحلیلگر سرمایه گذاری ، بانکدار سرمایه گذاری ، کارگزار کالا ، بانکدار شرکت ، اقتصاددان و تاجر است.

 چرا باید مدرک دکترای سرمایه گذاری دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای به دلیل تقاضا برای کاندیداهای دکترا در این صنعت ، دریافت مدرک دکترای سرمایه گذاری را توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

152

1

هند

108

2

چین

52

3

انگلستان

44

4

فیلیپین

43

5

ژاپن

42

6

فرانسه

40

7

اسپانیا

37

8

مالزی

30

9

کره جنوبی

28

10

 

chat