پرشین اپلای

تجارت خانوادگیلیسانس تجارت خانوادگی

برنامه های کارشناسی در تجارت خانوادگی

9534

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

5791 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

70 هزار دلار

 لیسانس مشاغل خانوادگی کیست؟

می توان شخصی را که مدرک کارشناسی در مشاغل خانوادگی را تحصیل کرده و دریافت کرده است ، لیسانس آن نامیدتجارت خانوادگی بخشی از تجارت استآنچه حوزه کسب و کار خانوادگی را متفاوت می کند این واقعیت است که افرادی که در این زمینه کار می کنند باید آگاه باشند که تمام تصمیمات و ترجیحات تجاری بر همه اعضای خانواده تأثیر می گذارد.

 لیسانس مشاغل خانوادگی چه موضوعاتی را مطالعه می کند؟

لیسانس مشاغل خانوادگی برای فارغ التحصیلانی مناسب است که چیزهای زیادی در مورد مشاغل می داند ، در زیر ، تفاوت اصلی بین یک مشاغل خانوادگی و یک شرکت مستقل این واقعیت است که افرادی که در یک سازمان خانوادگی کار می کنند باید همه تفاوت های ظریف را بدانند اداره یک شغل خانوادگی از این رو دانش تخصصی حقوق و اقتصاد لازم است.

 لیسانس مشاغل خانوادگی کجا می تواند کار کند؟

کارشناس مشاغل خانوادگی می تواند در چندین حوزه کار کندبه طور کلی ، فارغ التحصیلان می توانند به یک شخص تجاری خصوصی تبدیل شوند یا در یک شرکت کار کنندبا این حال ، تحصیلات تکمیلی دارای این درجه به عنوان یک متخصص با خدمات مشاوره ای مورد نیاز است.

 چرا باید مدرک کارشناسی در مشاغل خانوادگی بدست آورید؟

تجزیه و تحلیل گروه پرشین اپلای برای فارغ التحصیل که می خواهد در زمینه کسب و کار ، به ویژه طرف مشاوره آن کار کند ، دریافت مدرک کارشناسی در مشاغل خانوادگی را توصیه می کنداین درجه فرصت های گسترده تری را در انتخاب رشته در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

2235

1

هند

951

2

چین

937

3

مکزیک

320

4

روسیه

217

5

ژاپن

208

6

انگلستان

197

7

آلمان

165

8

کانادا

162

9

فیلیپین

156

10

 

 

کارشناسی ارشد تجارت خانوادگی

برنامه های کارشناسی در تجارت خانوادگی

6156

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 5705 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

70هزار دلار

 

 کارشناسی ارشد در مشاغل خانوادگی چیست؟

هدف کارشناسی ارشد در مشاغل خانوادگی کسب دانش و مهارت در سازمان و مدیریت تجارت کوچک استبرنامه کارشناسی ارشد در مشاغل خانوادگی شامل دوره هایی در زمینه مدیریت مشاغل کوچک ، بازاریابی و فروش ، رهبری ، همراه با امور مالی و استراتژی های تجارت کوچک ، همراه با حسابداری مالی و غیره است.

 وظایف کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد در مشاغل خانوادگی چیست؟

وظایف دانشجوی کارشناسی ارشد در مقطع کارشناسی ارشد در مشاغل خانوادگی شامل طراحی و توسعه استراتژی های تجاری ، اجرای اهداف مشاغل خانوادگی ، مدیریت عملیات روزمره و همچنین اطمینان از دستیابی م effectiveثر به اهداف تجاری و تجزیه و تحلیل و به حداقل رساندن خطرات است.

 گزینه های شغلی پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد در مشاغل خانوادگی چیست؟

مدرک کارشناسی ارشد در مشاغل خانوادگی منجر به مشاغلی مانند مدیر بازرگانی ، مدیر بازرگانی ، مشاور بازرگانی و همچنین مدیر فروش می شودفارغ التحصیلان مشاغل خانوادگی ترجیحاً در مشاغل کوچک و مشاغل خانوادگی و همچنین خدمات مشاوره ای کار می کنند.

 انگیزه تکمیل دوره کارشناسی ارشد در مشاغل خانوادگی چیست؟

تحلیل گران شرکت پرشین اپلای توصیه می کنند که یک مدرک کارشناسی ارشد را در کسب و کار خانوادگی به این دلیل که یک منطقه کاملاً تخصصی است و مهارت های کسب شده موفقیت در شغل شخصی خود را به پایان برسانیدعلاوه بر این ، حرفه ای در مشاغل خانوادگی برای دانش آموز با مهارت های سازمانی ، حل مسئله و تصمیم گیری توسعه یافته ، گزینه مناسبی است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

1000

1

ایالات متحده

963

2

چین

396

3

مکزیک

160

4

آلمان

140

5

انگلستان

139

6

روسیه

136

7

ژاپن

129

8

فرانسه

127

9

فیلیپین

116

10

 

 

دکترای تجارت خانوادگی

برنامه های کارشناسی در تجارت خانوادگی

1251

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

5522   دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

70 هزار دلار

 

 

 دکترای تجارت خانوادگی چه کسی است؟

دکترای تجارت خانوادگی دکتری است که در زمینه اقتصاد بازرگانی ، بازاریابی ، مدیریت استراتژیک ، تئوری تجارت خانوادگی و مهارت های حرفه ای برای مشاغل خانوادگی تحصیل کرده استدکترا باید توانایی هایی مانند برقراری ارتباط با مخاطبان مختلف ، حل مسئله ، تفکر تحلیلی ، تفکر خلاق ، به علاوه مهارت های مدیریتی و کار با مشاغل کوچک را داشته باشد.

 وظایف اصلی دکترای تجارت خانوادگی چیست؟

دکترای وظایف مشاغل خانوادگی شامل هماهنگی فعالیت های اعتباری و مالی ، به دست آوردن پرداخت برای عملیات واردات / صادرات ، بهینه سازی فرصت های رشد تجارت تامین مالی تجارت در مشاغل خانوادگی کوچکتر برای مشتریان تجاری و همکاران تجاری ، تحقیق در بازار فعلی برای ایجاد بهترین استراتژی ممکن برای شرکت ، در حال توسعه تبلیغات و رویدادهای تجاری در سازمان ، استراتژی ، نظارت و سازماندهی برنامه های استاندارد بازرگانی و فروش.

 دکترای تجارت خانوادگی از کجا می تواند شغل پیدا کند؟

دکتری در مشاغل خانوادگی معمولاً توسط مشاوره های مدیریت ، مشاغل کوچک ، آژانس های استخدام و خانواده هایی که تازه وارد این حرفه شده اند استخدام می شوندمشاغل محبوب تحصیلات تکمیلی شامل مشاور بازرگانی ، مدیر بازاریابی ، بانکدار سرمایه گذاری شرکت ها ، مدیر بازاریابی ، کنترل کننده مالی و تحلیل گران تجارت است.

 چرا باید دکترای کسب و کار خانوادگی را دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای به دلیل تقاضای دکترا در این مطالعه در سراسر جهان ، توصیه می کنند که مدرک دکترای کسب و کار خانوادگی را دریافت کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

152

1

هند

108

2

چین

52

3

انگلستان

44

4

فیلیپین

43

5

ژاپن

42

6

فرانسه

40

7

اسپانیا

37

8

مالزی

30

9

کره جنوبی

28

10

 


chat