پرشین اپلای

امور مالیکارشناسی امور مالی

برنامه های کارشناسی در امور مالی

9537

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

79090  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 82663 دلار

 

لیسانس مالی کیست؟

لیسانس امور مالی متخصص با مدرک مالی است که منابع مالی یک شرکت را مدیریت می کند. کارهای کارشناسی ارشد در کسب و افزایش مداوم سود شرکت متمرکز است. به دنبال آن ، یک سازمان منابع مالی در اختیار دارد ، بنابراین برای متخصصی که این منابع را مدیریت کند ، ضروری است. سرمایه گذاران می توانند جهت های شغلی مالی خاصی را انتخاب کنند: مالی ، نظارتی ، اقتصادی خارجی ، بیمه ، سرمایه گذاری و غیره.

 وظایف اساسی کارشناسی مالی چیست؟

مسئولیت های شغلی مدیر مالی شامل تلفیق بودجه های برنامه ریزی شده برای جریان نقدینگی ، کنترل بودجه ، اطلاعات کامل در مورد توجیه هزینه های برنامه ریزی شده ، کنترل شکل گیری و اجرای برنامه های مالی و اجزای آنها است. وظایف سرمایه داران همچنین شامل تهیه برآورد و گزارش های مالی ، انجام معاملات مبادله ای و مالیات ، همراه با انجام عملیات تجاری مختلف و همچنین تجزیه و تحلیل اسناد مالی است.

 کارشناسی مالی کجا می تواند کار کند؟

سرمایه گذاران می توانند در سازمان های مختلف شغل بگیرند. اینها شامل صندوق های سرمایه گذاری و شرکت های مالی ، خدمات اقتصادی و مالی ، همچنین بانک ها و صرافی ها ، خدمات دولتی در فدرال ، به علاوه سطح ارضی و شهرداری است.

 چرا باید مدرک لیسانس امور مالی را دریافت کنید؟

کارشناسان پرشین اپلای دریافت مدرک لیسانس در امور مالی را توصیه می کنند زیرا این حرفه به دلیل چشم انداز شغلی خوب و درآمد خوب متمایز است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

2235

1

هند

951

2

چین

937

3

مکزیک

320

4

روسیه

217

5

ژاپن

208

6

انگلستان

197

7

آلمان

165

8

کانادا

162

9

فیلیپین

156

10

                    

کارشناسی ارشد امور مالی

برنامه های کارشناسی ارشد در امور مالی

6160

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 5709  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

  82663 دلار

 

کارشناسی ارشد امور مالی کیست؟

کارشناسی ارشد امور مالی با اجرای معاملات مختلف مالی سر و کار دارد ، یک متخصص تحصیلات تکمیلی با مدرک مالی در این سطح مدیریت عالی است. وظایف شامل مدیریت سیستم های مالی ، همراه با جریان های نقدی و همچنین گزارشگری مالی است.

 وظایف اساسی کارشناسی ارشد مالی چیست؟

وظایف یک مدیر مالی شامل تدوین یک استراتژی مالی ، همراه با تشکیل سیستم های اطلاعاتی موثر ، و همچنین تجزیه و تحلیل جنبه های مختلف فعالیت های مالی ، از جمله ، برنامه ریزی فعالیت های مالی شرکت در زمینه های اصلی ، همراه با ، توسعه یک سیستم موثر برای تحریک اجرای تصمیمات مدیریتی در زمینه فعالیت های مالی ، همچنین کنترل موثر بر اجرای تصمیمات مدیریتی در زمینه فعالیت های مالی ، علاوه بر این ، مدیریت دارایی ها ، سرمایه ، به علاوه سرمایه گذاری ها و مالی مدیریت ریسک.

 کارشناسی ارشد مالی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

متخصصان این سطح در سازمانهای تجاری و دولتی از هر سطح مورد تقاضا هستند. جریان های اشتغال شامل بانک ها ، شرکت های بیمه و سرمایه گذاری به همراه شرکت های تجاری و همچنین بنگاه های صنعتی و مبادلات است. رشد شغلی احتمالی شامل پست مدیر مالی است.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد را در رشته مالی دریافت کنید؟

کارشناسان پرشین اپلای دریافت مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی را توصیه می کنند زیرا این حرفه به دلیل چشم انداز شغلی خوب و درآمد خوب متمایز است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

1000

1

ایالات متحده

963

2

چین

396

3

مکزیک

160

4

آلمان

140

5

انگلستان

139

6

روسیه

136

7

ژاپن

129

8

فرانسه

127

9

فیلیپین

116

10

                       

دکترای فلسفه در امور مالی

برنامه های دکترا در امور مالی

1251

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

5521  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 82663 دلار

 

دکترای مالی کیست؟

دکترای فلسفه در امور مالی یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است که براساس یک پایان نامه اعطا می شود. دکترای تجزیه و تحلیل مالی و تفسیر بازارهای مالی ، روند اقتصادی ، بانکداری ، بدهی ها و سرمایه گذاری ها ، فارغ التحصیلان دارای مدرک کار مالی با تعداد ، به طور مداوم روند مالی فعلی را پیش بینی می کنند. دکتر فلسفه در امور مالی اطمینان حاصل می کند که یک شرکت یا سازمان خواسته های مالی عملیات خود را برآورده می کند.

 وظایف دکتری مالی چیست؟

وظایف اصلی دکترا در امور مالی: درک همه روندهای مالی و نظریه های مالی ، داشتن مهارت های مرتبط با تجزیه و تحلیل عمیق و تفسیر بازارهای مالی و روندهای اقتصادی.

 دکترای مالی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک دکترا در امور مالی می توانند موقعیت بانکی تجاری یا سرمایه گذاری ، واسطه سهام ، بیمه یا املاک و مستغلات ، اقتصاددان ، مشاور مالیاتی ، مدیر مالی و بسیاری دیگر را پیدا کنند.

 چرا باید دکترای مالی دریافت کنید؟

مشاوره کارشناسان شرکت پرشین اپلای برای تحصیل در این مطالعه به عنوان دارنده دکترای فلسفه در امور مالی حرفه جالبی است. تحصیلات تکمیلی در رشته های مالی دارای فرصت های شغلی بسیاری و همچنین درآمد پایدار هستند. فارغ التحصیلان دارای دکترای فلسفه دانش و تجربه بیشتری را نسبت به لیسانس و فوق لیسانس در همان مطالعه کسب می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

152

1

هند

108

2

چین

52

3

انگلستان

44

4

فیلیپین

43

5

ژاپن

42

6

فرانسه

40

7

اسپانیا

37

8

مالزی

30

9

کره جنوبی

28

10

 

chat