پرشین اپلای

مدیریت اطلاعاتلیسانس مدیریت اطلاعات

برنامه های کارشناسی مدیریت اطلاعات

10335

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

4825 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

60 هزار دلار

 

مدرک کارشناسی مدیریت اطلاعات چیست؟

مدیریت اطلاعات مجموعه ای از وظایف مدیریتی در تمام مراحل چرخه عمر یک شرکت است ، که کلیه اقدامات و عملیات مربوط به اطلاعات را در انواع مختلف آن و همچنین اساس اطلاعات مربوط به آن را در بر می گیرد. لیسانس مدیریت اطلاعات شامل دوره های مدیریت داده ، و همچنین سیستم های پیشرفته اطلاعات ، همراه با تجزیه و تحلیل و عملکرد سیستم ها ، مدیریت منابع انسانی ، همراه با برنامه ریزی استراتژیک و توسعه سازمانی است.

 وظایف یک فارغ التحصیل رشته مدیریت اطلاعات چیست؟

وظایف مدیر سیستم های اطلاعاتی ، اطمینان از اثربخشی عملیات پشتیبان گیری ، ارائه پشتیبانی فنی ، سازماندهی اجرای استانداردهای کیفیت ، نظارت بر نصب نرم افزار و سخت افزار ، تصمیم گیری فنی و عیب یابی را شامل می شود.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی مدیریت اطلاعات ، چه مشاغلی وجود دارد؟

لیست قرارهای مدیریت اطلاعات شامل موقعیت هایی به عنوان مدیر سیستم های اطلاعاتی ، یک تحلیلگر امنیتی ، همراه با یک تحلیلگر سیستم رایانه ای ، همچنین یک مدیر پایگاه داده ، یک تحلیلگر داده ، یک مشاور فناوری اطلاعات است. متخصصان مدیریت اطلاعات در شرکت ها و مشاغل مختلف ، موسسات ، بخش دفاعی ، مراکز بهداشتی فعالیت می کنند.

 چرا می توان مدرک لیسانس مدیریت اطلاعات گرفت؟

پرشین اپلای توصیه می کند که مدرک مدیریت اطلاعات را با این دلیل که این حرفه دارای موقعیت بالایی در لیست مشاغل مورد تقاضای جهان است ، تکمیل کنید. در طول برنامه مطالعه مدیریت اطلاعات ، دانش آموزان ریاضیات خود را بهبود می بخشند ، همچنین مهارت های تحلیلی و حل مسئله را دارند. دانش را در تجزیه و تحلیل و مدیریت داده ها ، سیستم های اطلاعاتی کسب کنید.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1832

1

چین

1483

2

هند

930

3

روسیه

708

4

مکزیک

303

5

فرانسه

201

6

اوکراین

177

7

انگلستان

172

8

ژاپن

171

9

لهستان

169

10

 

کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات

برنامه های کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات

6899

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 4402 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

60 هزار دلار

 

چه کسی استاد مدیریت اطلاعات است؟

کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات دانشجویی است که در رشته های بازرگانی و مدیریت بازرگانی ، علوم کامپیوتر و اطلاعات تحصیل می کند. فارغ التحصیلان مهارت هایی مانند زمان سنجی خوب و مدیریت پروژه ، هدایت تیم ، مهارت های ارتباطی و خدمات مشتری دارند.

 وظایف اصلی استاد در مدیریت اطلاعات چیست؟

کارشناسی ارشد در مدیریت اطلاعات شامل ارائه پشتیبانی و مشاوره مناسب به همکاران ، ایمن سازی داده ها از حمله داخلی و خارجی ، مدیریت شرایط بحرانی ، بررسی و نصب سیستم های جدید ، خرید سخت افزار و نرم افزار ، دسترسی امن به شبکه و برنامه ریزی برای بروزرسانی ها و پشتیبان گیری های امنیتی .

 یک استاد مدیریت اطلاعات از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

کارشناسان ارشد مدیریت اطلاعات معمولاً توسط شرکتها و سازمانهایی مانند شرکتهای مشاوره ای ، خانه های نرم افزار ، ارائه دهندگان خدمات ICT و شرکتهای مخابراتی استخدام می شوند. حرفه محبوب برای تحصیلات تکمیلی با مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت اطلاعات شامل توسعه تجارت ، مدیران پروژه و اطلاعات ، مشاوران فناوری اطلاعات و بازرگانی و تحلیل گران تجارت است.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات بدست آورد؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای به دلیل افزایش تقاضا برای افراد متخصص در این زمینه ، دریافت مدرک مدیریت اطلاعات را توصیه می کنند. همچنین ، شغل مدیریت اطلاعات اجازه کار در سازمان های مختلف با چشم انداز شغلی مختلف را می دهد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

959

1

ایالات متحده

664

2

چین

578

3

روسیه

462

4

فرانسه

232

5

مکزیک

201

6

اوکراین

175

7

آلمان

165

8

لهستان

156

9

انگلستان

135

10

 

دکترای مدیریت اطلاعات

برنامه های دکترا در مدیریت اطلاعات

1750

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

  3844 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

60 هزار دلار

 

دکترای مدیریت اطلاعات کیست؟

دکترای مدیریت اطلاعات ، تجارت و مدیریت بازرگانی ، کامپیوتر و علوم اطلاعات را مطالعه کرده است. دکترا باید مهارت هایی از قبیل اوقات خوب و مدیریت پروژه ، رهبری تیم ، مهارت های ارتباطی و خدمات مشتری را داشته باشد.

 وظایف اصلی دکتری مدیریت اطلاعات چیست؟

دکترای وظایف مدیریت اطلاعات شامل ارائه پشتیبانی و مشاوره مناسب به همکاران ، ایمن سازی داده ها از حمله داخلی و خارجی ، مدیریت شرایط بحرانی ، بررسی و نصب سیستم های جدید ، خرید سخت افزار و نرم افزار ، دسترسی امن به شبکه و برنامه ریزی برای بروزرسانی ها و پشتیبان گیری های امنیتی .

 دکترای مدیریت اطلاعات از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترای مدیریت اطلاعات توسط شرکت ها و سازمان هایی مانند شرکت های مشاوره ای ، خانه های نرم افزار ، ارائه دهندگان خدمات ICT و شرکت های مخابراتی استخدام می شوند. حرفه محبوب برای تحصیلات تکمیلی با مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت اطلاعات شامل توسعه تجارت ، مدیران پروژه و اطلاعات ، IT و همچنین مشاوران بازرگانی و تحلیل گران تجارت است.

 چرا باید مدرک دکترای مدیریت اطلاعات بدست آورد؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای به دلیل افزایش تقاضا برای دکترا در این زمینه ، دریافت مدرک دکترای مدیریت اطلاعات را توصیه می کنند. شغل مدیریت اطلاعات این امکان را برای شما فراهم می کند که در سازمانهای مختلفی با چشم اندازها و فرصتهای شغلی مختلف کار کنید.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

260

1

چین

139

2

ایالات متحده

110

3

روسیه

95

4

فیلیپین

83

5

فرانسه

66

6

پاکستان

52

7

اوکراین

49

8

ایران

42

9

انگلستان

39

10

 

chat