پرشین اپلای

علوم نظامیلیسانس علوم نظامی

برنامه های کارشناسی در علوم نظامی

299

سالها تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

 7049دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

99420 دلار

 

مدرک کارشناسی علوم نظامی چیست؟

برنامه کارشناسی در علوم نظامی دوره های مشترکی را در تاریخ نظامی ، تمدن و جنگ ، همراه با رهبری نظامی ، سیاست خارجی ارائه می دهد. زمینه های احتمالی تحصیل عبارتند از: مدیریت سازمان و منابع ، همراه با مطالعات اطلاعاتی ، مدیریت دفاعی ، نیروی هوایی و بهداشت محیط.

 تعهدات یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی علوم نظامی چیست؟

به طور کلی ، وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی علوم نظامی شامل تحقیق ، بهبود و ایجاد فن آوری ها ، مفاهیم ، استراتژی ها و همچنین تجهیزات مورد استفاده در عملیات نظامی است.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی علوم نظامی چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک کارشناسی در علوم نظامی امکان اشتغال به عنوان یک دانشمند پزشکی ، یک بیوشیمی ، یک دانشمند محیط زیست ، یک افسر ، یک مدیر گروه ویژه ، همچنین یک تحلیلگر نظامی را فراهم می کند. محل کار موجود خدمات بهداشتی ارتش ، بیمارستان ها ، و همچنین شرکت های تولید کننده تجهیزات ، موسسات و آژانس های امنیتی است.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس علوم نظامی چیست؟

پرشین اپلای توصیه می کنند که مدرک لیسانس علوم نظامی را به این دلیل افزایش دهند که تقاضا برای کارمندان در این زمینه به طور قابل توجهی افزایش می یابد. علاوه بر این ، این حرفه ثبات و فرصتی برای کار در یک زمینه بین رشته ای فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

92

1

چین

24

2

کره جنوبی

23

3

روسیه

22

4

یونان

10

5

هند

10

6

بلاروس

8

7

فرانسه

5

8

ایران

5

9

قزاقستان

5

10

 

کارشناسی ارشد علوم نظامی

برنامه های کارشناسی ارشد در علوم نظامی

133

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

4517 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

99420 دلار

 

کارشناسی ارشد علوم نظامی چه کسی است؟

کارشناسی ارشد علوم نظامی دانشجویی است که قادر به درک همه موضوعاتی است که با بخش نظامی تعامل دارند یا می توانند برای حل مسائل نظامی استفاده شوند. این مدرک تحصیلات تکمیلی را قادر می سازد تا موضوعاتی مانند جنگ و خصومت و نحوه برخورد با آنها و همچنین کسب دانش در تاریخ نظامی و علوم سیاسی را درک کند.

 وظایف اصلی یک کارشناسی ارشد علوم نظامی چیست؟

وظایف اصلی متخصصان تهیه و طراحی مفاهیم ، ابزارها ، فن آوری ها و استراتژی هایی است که در عملیات های نظامی در سراسر جهان به کار گرفته می شوند ، مدیریت تحقیقات آزمایشگاهی در آزمایشگاه های نظامی یا دانشگاهی ، شرکت در برنامه های آموزشی برای دانشجویان و ساخت وسایل نقلیه ، تجهیزات و مفاهیم نظری کارآمد.

 یک کارشناسی ارشد علوم نظامی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

استادان می توانند در موسسات مراقبت های بهداشتی ، نیروهای نظامی و سازمان های دولتی کار کنند. افراد حرفه ای می توانند سمت یک نظریه پرداز نظامی ، محقق یا افسر ، مهندس یا تکنسین را در آزمایشگاه داشته باشند.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد در علوم نظامی داشته باشید؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای به دلیل موقعیت های بالایی که در لیست بهترین مشاغل دارد ، دریافت مدرک کارشناسی ارشد را توصیه می کنند. این مدرک امنیت شغلی ، دستمزد بالا همراه با بسته های بازنشستگی را ارائه می دهد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

22

1

روسیه

19

2

چین

6

3

فرانسه

5

4

هند

5

5

لهستان

5

6

اوکراین

5

7

ایران

4

8

پرتغال

4

9

کره جنوبی

4

10

 

دکترای علوم نظامی

برنامه های دکترا در علوم نظامی

46

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

2507 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

99420 دلار

 

دکترای علوم نظامی کیست؟

دکتر فلسفه در علوم نظامی یک درجه دانشگاهی پیشرفته است که برای استادانی ایجاد شده است که تلاش می کنند درک اساسی تهدیدات امنیتی در سراسر جهان و فن آوری نظامی را درک کنند و همچنین می توانند تاکتیک های مدیریتی ، مدیریتی را به منظور دستیابی به اهداف دقیق استراتژیک از طریق یک استقلال ، درک کنند. تحقیق و بررسی. دانش آموزان باید از نظر روحی و جسمی متناسب باشند و همچنین تاریخ ، اخلاق و قانون نظامی کشور را درک کنند.

 وظایف اصلی دکترای علوم نظامی چیست؟

از دارندگان دكتري انتظار مي رود دوره هاي آموزشي را برگزار كنند ، استانداردهاي مناسب رفتار و اخلاق حرفه اي را حفظ كنند ، كارهاي اداري لازم را انجام دهند ، به دانشجويان مشاوره دهند و فعاليت هاي مختلف را تحت نظر داشته باشند. این تعهدات همچنین شامل ارائه مهارت تاکتیکی و تدوین برنامه ها به همراه استراتژی های نظامی است.

 دکترای علوم نظامی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترا در بخشهای دانشگاهی و تحقیقاتی استخدام می شوند: مدارس نظامی و آکادمی های پژوهشی. برخی از آنها دارای مقام های عالی در نهادهای دولتی ، آزمایشگاه های تحقیقاتی ارتش و نیروهای نظامی هستند.

 چرا باید مدرک دکترای علوم نظامی داشته باشیم؟

کارشناسان استخدام پرشین اپلای به دلیل پاداش مالی بالای برای دکترا و همچنین امنیت شغلی و موقعیت در موسسات و دپارتمان های دارای اهمیت ملی ، دریافت برنامه دکترا را توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

10

1

اوکراین

4

2

ارمنستان

2

3

بلاروس

2

4

لهستان

2

5

رومانی

2

6

عربستان سعودی

2

7

ایالات متحده

2

8

افغانستان

1

9

آلبانی

1

10

 

chat