پرشین اپلای

امور مالی و بانکیلیسانس امور مالی و بانکی

برنامه های کارشناسی در امور مالی و بانکی

4514

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

 5090  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

  82663دلار

 مدرک کارشناسی در امور مالی و بانکی چیست؟

دوره کارشناسی در امور مالی و بانکی فارغ التحصیلان را برای انواع مختلف مشاغل مرتبط با سرمایه گذاری و مدیریت پول آماده می کند. این برنامه درسی زمینه هایی مانند اقتصاد کلان و اقتصاد خرد و همچنین بانکداری ، بازارهای مالی و حسابداری را در بر می گیرد.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در امور مالی و بانکی چیست؟

مطالعه یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در امور مالی و بانکی شامل تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی افراد و شرکت ها ، و همچنین شناسایی روندها ، همراه با توسعه مدل های مالی است که شامل تهیه گزارش است. متخصصان امور مالی و بانکی بهترین راه حل های مالی را برای کمک به اهداف مشتریان در حالی که کارآیی بودجه آنها را بهبود می بخشد ، پیدا می کنند.

 بعد از اخذ مدرک لیسانس در امور مالی و بانکی چه مشاغلی وجود دارد؟

یک مدرک دیپلم در امور بانکی و امور مالی فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا به عنوان یک برنامه ریز مالی ، حسابرس ، یا یک تحلیلگر بودجه و همچنین یک مدیر مالی که شامل مشاور مالی شخصی است ، کار خود را انجام دهند. مشاغل احتمالی شامل انواع مشاغل و سازمانهای تجاری به همراه ارگانهای دولتی است.

 دلایل اتمام دوره لیسانس در امور مالی و بانکی چیست؟

پرشین اپلای توصیه می کند که یک مدرک لیسانس در امور مالی و بانکداری را بخاطر تقاضای تحصیلات تکمیلی دریافت کنید. حرفه ای در امور مالی و بانکی برای فارغ التحصیلان با مهارت حل مسئله ، تحلیلی و ارتباطی توصیه می شود. علاوه بر این ، یک مدرک لیسانس در امور مالی و بانکی چشم اندازهای شغلی خوبی را ارائه می دهد. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

757

1

چین

711

2

هند

425

3

روسیه

209

4

اوکراین

141

5

انگلستان

116

6

مکزیک

104

7

لهستان

82

8

نیجریه

75

9

فرانسه

61

10

 

کارشناسی ارشد امور مالی و بانکی

برنامه های کارشناسی ارشد در امور مالی و بانکی

2728

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

4917  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 82663 دلار

  مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی و بانکی چیست؟

کارشناسی ارشد در امور مالی و بانکی یک مطالعه مربوط به روابط اقتصادی ایجاد و توزیع وجوه ، و همچنین فرآیندهای پرداخت نقدی ، به علاوه انباشت پول نقد و سایر اشیا با ارزش و ارائه وام استیک مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی و بانکی دانش در اصول اقتصاد مالی و واسطه گری مالی ، همراه با اصول مالی ریاضی ، و همچنین گزارشگری مالی ، مالی شرکت ها ، مالی تجربی کاربردی و همچنین بازده بازار را آموزش می دهد.

 تعهدات کارشناسی ارشد در امور مالی و بانکداری چیست؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی و بانکی آموزش های لازم برای تجزیه و تحلیل و تفسیر داده های مالی ، مدیریت بودجه و همچنین ارائه پیش بینی های مالی را دارندمدیران مالی با مدیران بخش های دیگر ارتباط برقرار می کنند ، استراتژی های مالی را تهیه می کنند و گزارش های مالی را تهیه می کنند.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد در امور مالی و بانک ، چه گزینه های شغلی موجود است؟

مشاغل موجود در امور مالی و بانکی شامل موقعیت هایی به عنوان یک تحلیلگر مالی ، یک متخصص سرمایه گذاری ، مدیر مالی ، مشاور مالی ، و همچنین یک متخصص بیمه ، همچنین یک کارگزار استدیپلم کارشناسی ارشد در امور بانکی و دارایی ورود به مقطع دکترا را برای شروع یک حرفه علمی و آموزشی امکان پذیر می کند.

 انگیزه برای تکمیل مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی و بانکی چیست؟

پرشین اپلای توصیه می کند افرادی را که علاقه مند به حرفه علمی هستند و یا انتظار دارند شایستگی خود را در این زمینه گسترش دهند ، مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی و بانکی را به پایان برساننددیپلم کارشناسی ارشد در امور مالی و بانکی ممکن است چشم انداز شغلی کارشناسی ارشد را افزایش دهد. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

380

1

چین

251

2

ایالات متحده

248

3

روسیه

172

4

اوکراین

125

5

انگلستان

98

6

مکزیک

85

7

فرانسه

65

8

لهستان

57

9

مراکش

54

10

 

دکترای فلسفه در امور مالی و بانکی

برنامه های دکترا در امور مالی و بانکی

516

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

4739  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

82663  دلار

دکترای امور مالی و بانکی چه کسی است؟

دکتر فلسفه در امور مالی و بانکی یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است که بر اساس یک پایان نامه اعطا می شود. دکترای فلسفه در امور مالی و بانکی ، بازارهای مالی ، روند اقتصادی ، بانکداری ، بدهی ها و سرمایه گذاری ها را تجزیه و تحلیل و تفسیر می کند ، فارغ التحصیلان دارای مدرک کار مالی با تعداد ، به طور مداوم روند مالی فعلی را پیش بینی می کنند. دکتر فلسفه در امور مالی و بانکی اطمینان حاصل می کند که یک شرکت یا سازمان خواسته های مالی عملیات خود را برآورده می کند.

 وظایف دکتری مالی و بانکی چیست؟

وظایف اصلی دکترای امور مالی و بانکی: درک روندهای مالی و نظریه های مالی ، داشتن مهارت های مرتبط با تجزیه و تحلیل عمیق و همچنین تفسیر بازارهای مالی و روندهای اقتصادی.

 دکترا در امور مالی و بانکی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دکترا در امور مالی و بانکی می توانند به عنوان یک بانکدار تجاری یا سرمایه گذاری ، واسطه سهام ، بیمه یا املاک و مستغلات ، اقتصاددان ، مشاور مالیاتی ، مدیر مالی و بسیاری دیگر پیدا شوند.

 چرا باید دکترای مالی و بانکی دریافت کنید؟

کارشناسان شرکت آموزشی پرشین اپلای توصیه می کنند در این مطالعه تحصیل کنند زیرا دکترای فلسفه در امور مالی و بانکی حرفه جالبی است. فارغ التحصیلان رشته های مالی دارای فرصت های شغلی بسیاری و همچنین درآمد پایدار هستند. فارغ التحصیلان دارای دکترای فلسفه دانش و تجربه بیشتری نسبت به لیسانس ها و استادان همان مطالعه کسب می کنند. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

59

1

روسیه

40

2

ایالات متحده

38

3

چین

37

4

انگلستان

28

5

اوکراین

21

6

فرانسه

15

7

پاکستان

15

8

اسپانیا

12

9

لهستان

11

10

 

chat