پرشین اپلای

روزنامه نگاریلیسانس روزنامه نگاری

برنامه های کارشناسی در روزنامه نگاری

1778

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

6600 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

70020  دلار

 

مدرک کارشناسی روزنامه نگاری چیست؟

یک مدرک کارشناسی در روزنامه نگاری ارائه می دهد تخصص در روزنامه نگاری پخش ، روزنامه نگاری ورزشی ، ارتباطات و روابط عمومی. این برنامه شامل دوره های مشترک در رسانه و جامعه ، طراحی رسانه ، قانون ارتباطات و اخلاق ، نوشتن و ویرایش و غیره است.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی روزنامه نگاری چیست؟

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی روزنامه نگاری شامل یافتن داستان ، تجزیه و تحلیل اخبار ، تأیید و ترکیب اطلاعات برای پشتیبانی از یک داستان ، تولید بسته هایی برای پخش ، نوشتن و ویرایش اخبار ، انجام مصاحبه ها ، تهیه گزارش از نمایشگاه ها یا رویدادهای خاص است. روزنامه نگاران تحصیلات تکمیلی باید مسئولیت خود را در ایجاد نگرش مخاطبان خود نسبت به شرایط جهان درک کنند.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی روزنامه نگاری چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک کارشناسی در روزنامه نگاری امکان اشتغال به عنوان روزنامه نگار پخش ، روزنامه نگار مجله ، سردبیر مطبوعات ، سردبیر نسخه چاپ ، دستیار تحریریه ، افسر روابط عمومی را فراهم می کند. مشاغل احتمالی شرکت های تبلیغاتی و بازاریابی ، انتشارات ، مشاوره های روابط عمومی ، کانال های تلویزیونی ، وب سایت های اطلاعاتی است.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس روزنامه نگاری چیست؟

پرشین اپلای دریافت مدرک کارشناسی روزنامه نگاری را توصیه می کند ، زیرا این موقعیت مورد تقاضا است و یک محیط کار زنده را فراهم می کند ، همچنین تحقق پتانسیل خلاقیت و فرصت های سفر.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

499

1

هند

216

2

چین

201

3

روسیه

139

4

انگلستان

52

5

اوکراین

44

6

لهستان

29

7

کانادا

23

8

قزاقستان

23

9

اسپانیا

22

10

 

استاد روزنامه نگاری

برنامه های کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری

808

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

4400 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

70020  دلار

 

کارشناسی ارشد روزنامه نگاری کیست؟

روزنامه نگاری عبارت است از جمع آوری ، پردازش و انتشار دوره ای اطلاعات فعلی از طریق کانال های ارتباط جمعی (مطبوعات ، رادیو ، تلویزیون ، سینما و غیره) استاد روزنامه نگاری شخصی است که در فعالیت های عمومی فعالیت می کند و اطلاعات مربوطه را از طریق کانالهای ارتباط جمعی.

 وظایف اساسی کارشناسی ارشد روزنامه نگاری چیست؟

عملکرد اصلی فعالیت روزنامه نگاری ایجاد کانال اطلاعاتی بین دولت و جامعه و همچنین شکل گیری افکار عمومی است. وظایف یک روزنامه نگار شامل یافتن و نوشتن مقالات ، اخبار ، متن های تبلیغاتی ، گزارش ها ، بررسی ها ، مقاله ها و همچنین جستجوی اطلاعات ، پردازش مطالب و ایجاد یک محصول نهایی است. قالب ها شامل مقاله چاپی ، ضبط صدا ، کلیپ ویدیویی یا متن الکترونیکی هستند.

 کارشناسی ارشد روزنامه نگاری از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

روزنامه نگاران در تحریریه روزنامه ها ، مجلات ، تلویزیون ، شرکت های رادیویی ، مراکز مطبوعات و آموزش کار می کنند. حرفه روزنامه نگار خطرناک تلقی می شود ، زیرا سفرهای کاری به "نقاط داغ" و همچنین مکان های شدید امکان پذیر است.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد روزنامه نگاری را دریافت کنید؟

کارشناسان استخدام پرشین اپلای دریافت مدرک کارشناسی ارشد روزنامه نگاری را توصیه می کنند ، زیرا این حرفه دارای چشم انداز شغلی خوب و درآمد خوبی است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

144

1

ایالات متحده

116

2

چین

85

3

روسیه

84

4

اوکراین

33

5

انگلستان

32

6

لهستان

16

7

اسپانیا

16

8

فرانسه

15

9

ارمنستان

11

10

 

دکترای روزنامه نگاری

برنامه های دکترا در روزنامه نگاری

142

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

3982 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

70020دلار

 

دکترای روزنامه نگاری کیست؟

دکتر فلسفه روزنامه نگاری یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است که بر اساس یک پایان نامه اعطا می شود. روزنامه نگاری شامل زیرشاخه هایی است که بر چگونگی دسترسی عموم مردم به اطلاعات تمرکز دارند. از طریق روزنامه نگاری ، مدیریت رسانه ، روابط عمومی ، ترجمه و تفسیر ، داوطلبان دکتری روزنامه نگاری باید به طور دقیق از کلمات استفاده کنند و تأثیر آنها را بر خوانندگان خود درک کنند. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

 وظایف دکترای روزنامه نگاری چیست؟

وظایف دکترای روزنامه نگاری: مصاحبه با افراد در طیف وسیعی از شرایط ، نوشتن نسخه برای انتشار در یک مهلت محدود ، ایجاد تماس و منابع برای استفاده در داستان های آینده ، بررسی واقعیت اطلاعاتی که توسط یک منبع به شما داده شده ، ایجاد وبلاگ انتشارات

 دکترای روزنامه نگاری از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دکترای روزنامه نگاری می توانند موقعیت هایی را در روزنامه نگاری پخش ، روزنامه نگاری دیجیتال ، روزنامه نگاری سازمانی ، روزنامه نگاری سیاسی ، طراحی روزنامه و گرافیک ، روزنامه نگاری علوم و محیط زیست ، روابط عمومی و تبلیغات و سایر موقعیت ها پیدا کنند.

 چرا باید دکترای روزنامه نگاری بگیرید؟

کارشناسان توصیه می کنند که در این مطالعه تحصیل کنند ، زیرا برگزاری دکترای فلسفه در روزنامه نگاری منجر به اشغال مشاغل جالب می شود. دکترای روزنامه نگاری از فرصت های شغلی خوب و همچنین درآمد پایدار برخوردار است

.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

28

1

روسیه

16

2

ایالات متحده

12

3

چین

10

4

اوکراین

9

5

انگلستان

8

6

لهستان

5

7

اسپانیا

5

8

فرانسه

4

9

ارمنستان

3

10

 

chat