پرشین اپلای

اونولوژیلیسانس اونولوژی

برنامه های کارشناسی در اونولوژی

85

سالها تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

5544  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

50000 دلار

 

مدرک کارشناسی اونولوژی چیست؟

لیسانس اونولوژی یک مدرک دانشگاهی است که متخصصانی را برای صنعت شراب آماده می کند. یک دانشجوی اونولوژی همه جنبه های تولید شراب و شراب را مطالعه می کند. برنامه اونولوژی شامل دوره هایی در زمینه شراب سازی ، اوشن شناسی ، همراه با زیست شناسی ، شیمی ، همراه با میکروب شناسی و ... است.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی اونولوژی چیست؟

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی Oenology یادگیری مدیریت و فرایندهای تولید شراب از جمله برداشت ، تخمیر ، و همچنین پیری ، بطری و توزیع است. یک دانشجوی کارشناسی ارشد Eenology بر کارکنان آزمایشگاه که کیفیت شراب را تجزیه و تحلیل می کنند ، نظارت می کند. یک دانشجوی فارغ التحصیل رشته اونولوژی از طریق ترکیب ترکیبات مختلف انگور با یکدیگر ، در ایجاد شراب تمام شده مهارت دارد.

 چه مشاغلی پس از اتمام دوره کارشناسی در رشته اونولوژی موجود است؟

مدرک کارشناسی در اونولوژی یک جایزه آموزش خاص است. مشاغل احتمالی شرکت های تولید کننده و توزیع شراب در سراسر جهان است. دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی اونولوژی می توانند به عنوان یک متخصص اوئولوژی ، یک شراب ساز یا یک حرفه در مدیریت شراب کار کنند.

 دلایل اخذ مدرک کارشناسی در رشته اونولوژی چیست؟

متخصصین پرشین اپلای توصیه می کنند که مدرکی را در رشته اونولوژی دریافت کنند زیرا این تخصص به ویژه در فرانسه ، اسپانیا و ایتالیا مورد تقاضا است. مشاغل موجود در زمینه اونولوژی ، شرایط کار راحت را برای کارمندان فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

12

1

چین

9

2

فرانسه

4

3

کره جنوبی

4

4

تایوان

4

5

کانادا

3

6

اتیوپی

3

7

ایتالیا

3

8

کنیا

3

9

آفریقای جنوبی

3

10

 

کارشناس ارشد اونولوژی

برنامه های کارشناسی در اونولوژی

28

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

3442  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

50000 دلار

 

چه کسی کارشناسی ارشد در اونولوژی است؟

کارشناسی ارشد در اونولوژی ، متخصصی است که بر مراحل تولید شراب ، تخمیر ، روند پیری و نظارت بر بطری سازی نظارت می کند. متخصصان معطر طعم شراب جدیدی را اختراع می کنند. یک متخصص اونولوژی باید بتواند فرایندهای توسعه شراب و همچنین اصول علمی مربوط به قوانین واردات و صادرات شراب را درک کند.

 کارشناسی ارشد در اونولوژی چیست؟

وظایف انولوژیست شامل بهبود و توسعه شرابهای خوب ، بسته بندی و بازاریابی شراب ، نگهداری سوابق تولید ، تجزیه و تحلیل شراب روزانه ، نظارت بر پارامترهای کنترل کیفیت ، آموزش کارمندان جدید ، ثبت داده ها در مورد محصول ، راه اندازی زمینه یا آزمایشات شراب است.

 کارشناس ارشد اونولوژی در کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

کارشناسی ارشد در اونولوژی توسط کارخانه های شراب سازی کوچک و بزرگ استخدام می شوند ، جایی که آنها لازم است در آزمایشگاه ، باغ های انگور یا خط تولید کار کنند. یک استاد در اونولوژی می تواند به عنوان شراب ساز ، کارگر تاکستان ، مدیر کل ، تکنسین آزمایشگاه شراب سازی ، مدیر فروش ، شراب سازی ، دستیار شراب سازی و کارخانه انبار کار کند.

 چرا می توان مدرک کارشناسی ارشد را در رشته اونولوژی گرفت؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای به دلیل تقاضا برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی که قادر به تولید یک محصول شراب خوب هستند ، اخذ مدرک کارشناسی ارشد در اونولوژی را توصیه می کنند. کارخانه های شراب سازی شرایط کار راحتی را برای فارغ التحصیلان تحصیلات دانشگاهی که دارای مدرک اونولوژی هستند فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

فرانسه

3

1

مکزیک

3

2

آرژانتین

2

3

اتیوپی

2

4

هند

2

5

سوئیس

2

6

بنین

1

7

بوسنی و هرزگوین

1

8

شیلی

1

9

گرجستان

1

10

 

دکترا در اونولوژی

برنامه های دکترا در اونولوژی

11

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

5208  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

50000 دلار

 

دکترای متخصص اونولوژی چیست؟

دکترا در Einology دکتری است که بر مراحل تولید شراب ، تخمیر ، روند پیری و نظارت بر بطری سازی نظارت می کند. متخصصان انحصاری ایده هایی برای طعم های جدید شراب ارائه می دهند. یک متخصص اونولوژی باید بتواند فرآیند های تولید شراب را هنگام برداشت و فشار انگور ، درجه حرارت تخمیر ، مدت زمان باقی ماندن در بشکه های بلوط ، و همچنین اصول علمی در مورد قوانین واردات و صادرات شراب و شراب را بفهمد.

 وظایف اصلی دکترای اونولوژی چیست؟

وظایف انولوژیست شامل بهبود و توسعه شرابهای خوب ، بسته بندی و بازاریابی شراب ، نگهداری سوابق تولید ، تجزیه و تحلیل شراب روزانه ، نظارت بر پارامترهای کنترل کیفیت ، آموزش کارمندان جدید ، ثبت داده ها در مورد محصول ، راه اندازی یک میدان و مسیرهای شراب است.

 دکترا در رشته اونولوژی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترای Oenology توسط کارخانه های شراب سازی کوچک و بزرگ استخدام می شوند ، جایی که آنها باید در آزمایشگاه ، باغ های انگور یا خط تولید کار کنند. دکترای اوولوژی به عنوان شراب ساز ، کارگر باغ انگور ، مدیر کل ، تکنسین آزمایشگاه شراب سازی ، مدیر فروش ، شراب سازی ، دستیار شراب سازی و کارخانه انبار کار می کند.

 چرا باید مدرک دکترا را در رشته اونولوژی دریافت کرد؟

تحلیلگران پرشین اپلای با توجه به افزایش تقاضا برای دکترا که قادر به تولید یک محصول شراب خوب هستند ، اخذ مدرک دکتری در اونولوژی را توصیه می کنند. کارخانه های شراب سازی شرایط کار راحتی را برای متخصصانی که دارای مدرک اونولوژی هستند فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

آرژانتین

2

1

هند

2

2

شیلی

1

3

اتیوپی

1

4

یونان

1

5

پرتغال   

1

6

آفریقای جنوبی

1

7

سوئیس

1

8

ایالات متحده

1

9

افغانستان

1

10

 

chat