پرشین اپلای

خانواده و علوم مصرف کنندهلیسانس خانواده و علوم مصرف کننده

برنامه های کارشناسی در خانواده و علوم مصرف کننده

3420

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

227- 755 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 775000 دلار

 

لیسانس خانواده و علوم مصرف کننده چیست؟

لیسانس علوم خانواده و مصرف کننده فارغ التحصیل است که پس از تحصیل در این رشته مدرک لیسانس خود را دریافت کرده است. دانشجویی که در رشته کارشناسی علوم خانواده و مصرف کننده تحصیل کرده است در درک اولویت مصرف کننده و در نتیجه طیف گسترده ای از گزینه های شغلی دارای مزیت است.

 لیسانس علوم خانواده و مصرف کننده چه رشته هایی را مطالعه می کند؟

موضوعات تحصیلات تکمیلی شامل استراتژی بازاریابی و بازاریابی ، همراه با مباحثی است که به حوزه بازاریابی و تجارت اختصاص دارد. دانشجویی که این دوره را خوانده است در بسیاری از زمینه ها دانش عمومی می گیرد. از این رو ، فارغ التحصیلان ترجیحات خرید مصرف کنندگان را یاد می گیرند.

 از کجا می توان از لیسانس علوم خانواده و مصرف کننده استفاده کرد؟

 BA of Family & Consumer Science به عنوان یک متخصص استراتژی بازاریابی طبقه بندی می شود ، که گزینه های شغلی وی در دفاتر شرکت ها و شرکت های برنامه ریزی استراتژیک وجود دارد.

 چرا باید مدرک لیسانس خانواده و علوم مصرف کننده را دریافت کنید؟

گروه پرشین اپلای برای فارغ التحصیلانی که علایق آنها بازاریابی را شامل می شود و نیاز به یادگیری ترجیحات خرید مصرف کنندگان دارند ، دریافت مدرک لیسانس از خانواده و علوم مصرف کننده را توصیه می کند. مدرک کارشناسی دانش خانواده و دانش مصرف کننده برای دانشجویانی که زمینه روانشناختی ترجیحات مصرف کنندگان را مطالعه می کنند قابل استفاده است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

832

1

چین

526

2

هند

412

3

روسیه

169

4

ژاپن

87

5

انگلستان

71

6

آلمان

67

7

فرانسه

51

8

نیجریه

51

9

کانادا

46

10

 

کارشناس ارشد خانواده و مصرف کننده

برنامه های کارشناسی ارشد در خانواده و علوم مصرف کننده

1933

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

217-779 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

775000  دلار

 

چه کسی به عنوان استاد علوم خانواده و مصرف کننده واجد شرایط است؟

شخصی که در این رشته مدرک کارشناسی ارشد را تحصیل کرده و دریافت کرده است ، به عنوان استاد و متخصص در زمینه خانواده و علوم مصرف کننده طبقه بندی می شود. به طور کلی ، شخصی که مدرک کارشناسی ارشد دریافت کرده است ، در زمینه استراتژی بازاریابی و غیره تخصص دارد.

 یک دانشجوی کارشناسی ارشد خانواده و علوم مصرف کننده چه رشته هایی را مطالعه می کند؟

دانش آموخته ای که در رشته Family & Consumer Science تحصیل می کند چندین رشته تحصیلی را پوشش می دهد. این رشته در نهایت به بازاریابی نزدیک است ، دانشجو رفتار مصرف کننده و اقتصاد خرد را مطالعه خواهد کرد. یک مزیت در مطالعه طیف گسترده ای از رشته های موجود در این دوره ، به دانشجویان کارشناسی ارشد امکان انتخاب گزینه های شغلی را می دهد و یافتن محل کار مناسب را آسان تر می کند.

 یک استاد علوم و مصرف کننده از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

به شخصی که دارای مدرک کارشناسی ارشد خانواده و علوم مصرف کننده است ، طیف گسترده ای از گزینه های شغلی مربوط به این رشته داده می شود. فارغ التحصیلان فرصتی برای کار به عنوان متخصص در استراتژی بازاریابی به دست می آورند یا می توانند در بازاریابی و همچنین مشاغل مشابه مدیر عامل شرکت کنند.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد را در رشته Family & Consumer Science دریافت کنید؟

گروه پرشین اپلای برای دانشجویی که علاقه های او شامل استراتژی بازاریابی و آگاهی از رفتار مصرف کننده است ، اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم خانواده و مصرف کننده را توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

332

1

ایالات متحده

319

2

چین

195

3

روسیه

118

4

آلمان

54

5

ژاپن

51

6

فرانسه

50

7

انگلستان

48

8

مکزیک

34

9

ایران

33

10

                               

دکترای علوم خانواده و مصرف کننده

برنامه های دکترا در خانواده و علوم مصرف کننده

553

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

217-779 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

775000  دلار

 

دکترای خانواده و علوم مصرف کننده کیست؟

دکترای علوم خانواده و مصرف کننده تحصیلات و رفتار مصرف کننده ، اقتصاد و کارآفرینی ، تغذیه و رژیم های غذایی ، روش ها و فناوری تحقیق و علوم غذایی را مطالعه کرده است. فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی باید در ارتباطات بین فردی ، تفکر انتقادی ، روند مصرف کننده و همچنین مسائل خانوادگی و اجتماعی مهارت داشته باشند.

 وظایف اصلی دکترای علوم خانواده و مصرف کننده چیست؟

دکترا در علوم خانواده و مصرف کننده باید کارهایی را انجام دهد که شامل توسعه ، اجرا و ارزیابی یک برنامه کاری بر اساس نیازهای محلی است که منجر به بهبود کیفیت زندگی برای خانواده ها و افراد می شود ، با استفاده از روش های ثابت شده آموزش برای آموزش اعضای جامعه ، ارائه آخرین اطلاعات مبتنی بر تحقیق به روشی مشتری پسند ، برگزاری کارگاه ها و سمینارها.

 دکترا در خانواده و علوم مصرف کننده از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکتری با مدرک تحصیلی در علوم خانواده و مصرف کننده معمولاً توسط آژانسهای خدمات خانوادگی ، فروشگاه های مواد غذایی ویژه ، فروشگاه های خرده فروشی ، سازمان های خدمات انسانی یا اجتماعی ، مراکز اجتماعی ، رستوران ها و بسیاری دیگر استخدام می شوند. مشاغل محبوب تحصیلات تکمیلی شامل مدیر خدمات اجتماعی ، کارگزار کودک ، مشاور املاک ، مشاور مسکن و برنامه ریز مالی است.

 چرا باید مدرک دکترای خانواده و علوم مصرف کننده را دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای به دلیل تقاضای تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد در این زمینه ، دریافت مدرک دکترا در رشته Family & Consumer Science را توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

87

1

چین

73

2

هند

71

3

روسیه

44

4

انگلستان

17

5

ژاپن

15

6

پاکستان

14

7

ترکیه

13

8

برزیل

11

9

فرانسه

11

10

 

chat