پرشین اپلای

زیبایی شناسیلیسانس زیبایی شناسی

برنامه های لیسانس در زیبایی شناسی

400 برنامه

سالهای تحصیل

3-4 سال

متوسط شهریه

4185  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه بعد از فارق التحصیلی

 37589 دلار

 

لیسانس زیبایی شناسی کیست؟

آرایشی و بهداشتی نوعی دانش علمی است که در زمینه مشکلات زیبایی افراد ، دلایل ، علائم و روش های مبارزه با آنها تخصص دارد. لیسانس علوم در زیبایی شناسی دلیل نقص پوستی و کمک به از بین بردن آنها را استنباط می کند.

وظایف لیسانس زیبایی چیست؟

حرفه متخصص زیبایی در رفع نقص زیبایی پوست بدون آسیب به لایه زیرپوستی است. متخصصان زیبایی ، روش های ساده ای را برای از بین بردن نقص های کم عمق پوست انجام می دهند ، که طبیعتاً پزشکی نیستند ، بلکه زیبایی خاصی ندارند. متخصصین آموزش در این صنعت هر ساله دوره های آموزشی زیبایی را می گذرانند.

لیسانس زیبایی کجا می تواند کار کند؟

در حال حاضر ، حرفه پزشک-آرایشی و بهداشتی در بازار کار بسیار جستجو می شود. متخصصان زیبایی در سالن های زیبایی در زمینه های پزشکی زیبایی کار می کنند. زیبایی شناسی کاربردی؛ زیبایی شناسی؛ سبک و هنر نمای. یک متخصص آرایش و زیبایی با مهارت های مدیریتی هر فرصتی را دارد که بتواند مرکز آرایشی خود را باز کند.

چرا باید لیسانس زیبایی را بدست آورید؟

کارشناسان موسسه  persianapply.ir توصیه می کنند تحصیلات خود را در زمینه آرایشی و بهداشتی انجام دهند زیرا این حرفه درآمد و چشم انداز شغلی خوبی دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

187

1

لهستان

48

2

کره جنوبی

30

3

چین

25

4

تایوان

11

5

آفریقای جنوبی

10

6

کانادا

9

7

انگلستان

8

8

ایتالیا

6

9

هند

5

10

                       

کارشناسی ارشد زیبایی شناسی

برنامه های کارشناسی ارشد در زیبایی شناسی

75

سالهای تحصیل

1-2

متوسط شهریه

 3697 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 37589 دلار

 

استاد زیبایی چیست؟

فارغ التحصیلان برنامه های لیسانس که می خواهند فرصت های شغلی و پتانسیل حقوق خود را گسترش دهند ، این کار را با دنبال کردن یک استاد هنر یا کارشناسی ارشد انجام می دهند. اکثر برنامه های کارشناسی ارشد را می توان طی دو یا سه سال به پایان رساند. آرایشی و بهداشتی شاخه ای از دانش علمی است که در زمینه مشکلات زیبایی ، علل ، علائم و روش های مبارزه با آنها تخصص دارد. کارشناسی ارشد علوم آرایشی و بهداشتی متخصصی است که مشکلات زیبایی مرتبط با حقوق سازه های پوستی را برطرف می کند.

وظایف یک استاد آرایشی و بهداشتی چیست؟

متخصص زیبایی در زمینه پیشگیری و درمان بیماری های پوستی تخصص دارد. متخصصان زیبایی با استفاده از تجهیزات ویژه درمان های مختلف زیبایی را انجام می دهند. در صورت لزوم ، یک درمانگر یک دوره دارو و رژیم غذایی ویژه به بیمار اختصاص می دهد. پس از فارغ التحصیلی ، استاد علوم زیبایی در هر سال دوره های زیبایی را می گذراند.

استاد آرایشی و بهداشتی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

حرفه پزشک-آرایشی و بهداشتی در بازار کار بسیار مورد توجه است. این متخصص در سالن های زیبایی در زمینه های پزشکی زیبایی فعالیت می کند. زیبایی شناسی کاربردی؛ زیبایی شناسی؛ سبک و هنر نمای.

چرا باید مدرک فوق لیسانس زیبایی را دریافت کنید؟

کارشناسان شرکت پرشین اپلای توصیه می کنند که در زمینه آرایشی و بهداشتی آموزش ببینند ، زیرا این حرفه درآمد و چشم انداز شغلی خوبی دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

لهستان

22

1

ایالات متحده

10

2

ایتالیا

5

3

کانادا

3

4

کره جنوبی

3

5

انگلستان

3

6

چین

2

7

هند

2

8

لیتوانی

2

9

اسلوونی

2

10

  

دکترای زیبایی شناسی

برنامه های دکترای زیبایی شناسی

19

سالهای تحصیل

2-4

متوسط شهریه

4202  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

37589  دلار

 

دکترای زیبایی چیست؟

دکتر فلسفه در زیبایی شناسی یک مدرک مبتنی بر پایان نامه است که به دانشجویان اجازه می دهد درمان های زیبایی و نحوه استفاده از آنها برای زیبایی بدن فرد و کشف مناطق مختلف تمرکز در یک رشته خاص را مطالعه کنند. کاندیداها بر روی یک مطالعه مستقل در زمینه آرایشی و ایجاد پایان نامه در مورد یک موضوع خاص تمرکز می کنند. طول دوره معمولی PhD سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

وظایف اصلی دکترای زیبایی چیست؟

دکتری باید بتواند روش های ابتکاری تدریس متناسب با دوره خاص را ایجاد و آماده کند. برای نشان دادن خلاقیت ، تفکر انتقادی و مهارت حل مسئله. و همچنین برای شرکت در امکانات توسعه حرفه ای.

 دکترای زیبایی در کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

یک دارنده دکترا می تواند شغل خود را در طیف گسترده ای از شرکت ها در سطح ملی و همچنین شرکت های سطح بین المللی پیدا کند که با لوازم آرایشی ، موسسات زیبایی ، کالج ها و مدارس زیبایی سرو کار دارند. دکترا را می توان در آژانس های تحقیقاتی مختلفی که روی روش ها و تحقیقات مختلف کار می کنند ، استخدام کرد تا محصولات آرایشی جدیدی برای مشتریان ایجاد کند.

چرا باید مدرک دکترای زیبایی را بدست آوریم؟

کارشناسان موسسه پرشین اپلای به دست آوردن سطح دکترا توصیه می کنند ، زیرا دکترای لوازم آرایشی و بهداشتی برای فارغ التحصیلان حرفه خوبی فراهم می کند و همچنین فرصت های شغلی دکترا را به وفور پیدا می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

لهستان

7

1

روسیه

2

2

آرژانتین

1

3

کانادا

1

4

فرانسه

1

5

آلمان

1

6

ایران

1

7

ایتالیا

1

8

پاکستان

1

9

تایوان

1

10

           

chat