پرشین اپلای

معماریلیسانس معماری

برنامه های کارشناسی در معماری

2766

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

309 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

505000  دلار

 

لیسانس معماری کیست؟

معماری به عنوان یک علم ، هنر ایجاد سازه ها را مورد مطالعه قرار می دهد. اصل کار معمار در ساخت بناها و ساختمانها نهفته است. یک معمار می تواند به شخصی تبدیل شود که دارای تخیل ، خلاقیت و ذهنی تحلیلی باشد.

 وظایف اساسی لیسانس معماری چیست؟

وظیفه اصلی برنامه های معماری توسعه و طراحی فنی پروژه ساختمانی آینده است. یک متخصص در این زمینه کارهای مربوط به برنامه ریزی شهری ، معماری ساختمانهای عمومی و صنعتی و مرمت آثار تاریخی را انجام می دهد.

 لیسانس معماری کجا می تواند کار کند؟

پس از اتمام تحصیلات خود در این مسسه ، معماران می توانند در دفاتر ساختمانی ، کارگاه های آموزشی با برنامه های معماری ، موسسات پروژه ، از جمله بخشهای معماری واحدهای دولتی و خصوصی کار کنند. علاوه بر این ، تحصیلات تکمیلی معماری در بازار کار بسیار مورد توجه است.

 مزایای دانشجو ، اخذ مدرک لیسانس معماری چیست؟

کارشناسان شرکت پرشین اپلای دریافت مدرک معماری را توصیه می کنند ، زیرا تخصص در زمینه معماری موقعیت برتر در رتبه بندی حرفه های تخصص را دارد. یک مدرک حرفه ای معمار یک فارغ التحصیل را برای آینده شغلی خوب و درآمد خوب آماده می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

400

1

ایالات متحده

319

2

هند

183

3

مکزیک

149

4

ایران

96

5

روسیه

92

6

بوقلمون

87

7

انگلستان

72

8

ژاپن

67

9

کره جنوبی

61

10

 

کارشناسی ارشد معماری

برنامه های کارشناسی ارشد در معماری

1487

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

618  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

505000 دلار

 

کارشناسی ارشد معماری کیست؟

فردی که تحصیل کرده و مدرک کارشناسی ارشد معماری را دریافت کرده است ، استاد کارشناسی ارشد معماری است. مدرک کارشناسی ارشد در رشته معماری می تواند در صنعت ساختمان و ساخت و ساز کار کند و با مطالعه بیشتر به یک معمار کاملا معتبر تبدیل شود.

 کارشناسی ارشد معماری چه موضوعاتی را مطالعه می کند؟

شخصی که برای دوره معماری ارشد اقدام کرده است ، در ابتدای دوره ریاضیات را می خواند. این دوره از نظر هر موضوع تخصصی برخوردار نیست ، با این حال ، تحصیلات تکمیلی ارشد شامل تاریخچه معماری و مهندسی خواهد بود.

 کارشناسی ارشد معماری از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

تحصیلات تکمیلی که مدرک کارشناسی ارشد معماری را دریافت کرده است به عنوان یک معمار خصوصی دارای فرصت هایی برای کار در معماری در سازمان های دولتی است. بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی که دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری هستند گزینه هایی برای تبدیل شدن به طراح ساختمان و طراح داخلی دارند. در نهایت افراد با مدرک کارشناسی ارشد معماری طیف گسترده ای از گزینه های شغلی را دارند.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد معماری را دریافت کنید؟

تجزیه و تحلیل گروه پرشین اپلای دریافت مدرک کارشناسی ارشد معماری را برای شخصی که به ساخت و ساز علاقه دارد و از مهندسی آگاه است ، توصیه می کند. در نتیجه ، توانایی طراحی خوب ضروری است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

144

1

ایالات متحده

119

2

هند

93

3

ایران

80

4

روسیه

70

5

ترکیه

63

6

انگلستان

56

7

مکزیک

50

8

آلمان

49

9

ژاپن

44

10

 

دکترای فلسفه معماری

برنامه های کارشناسی ارشد در معماری

426

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

518  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

505000 دلار

 

دکترای معماری کیست؟

دکترای فلسفه در معماری دانش در معماری ، طراحی ، برنامه ریزی و ساخت و ساز ساختمان ها و همچنین سایر سازه ها را دارد. دکترای معماری آشنایی با علم ، هنر ، فرهنگ ، فن آوری ، ساخت و سازهای سبز و محیط های هدفمند است. مدرک دکترا در معماری برای کسانی است که به دنبال کار در تحقیق و تدریس یا مشاوره حرفه ای هستند.

 دکترای معماری چه وظایفی را باید انجام دهد؟

کارشناسی ارشد وظایف معماری شامل آموزش معلمان است. انتشار مقالات؛ نظارت بر برنامه ها ، بودجه ، ساخت امکانات مشاوره در زمینه برنامه ریزی و طراحی؛ مدیریت پروژه ، نظارت و تسهیل توسعه نقشه های معماری ، ارائه گزارش های شفاهی و کتبی ، همکاری با مهندسان و سایر متخصصان. دکترا باید مهارت هایی از قبیل برقراری ارتباط و مذاکره ، خلاقیت ، تحلیلی و همچنین داشتن مهارت های ریاضی عالی و مهارت های طراحی را داشته باشد.

 تحصیلات تکمیلی معماری از کجا می تواند موقعیت شغلی پیدا کند؟

دکترای معماری و همچنین مهندسی محیط و ساخت و ساز استخدام می شوند. مشاغل محبوب در معماری شامل بازبینی طرح ها ، معمار ، معمار منظر ، همکار تحقیق ، مورخ معماری ، معمار حفاظت ، طراح مبلمان و مجسمه ساز است.

 چرا باید دکترای فلسفه معماری گرفت؟

پرشین اپلای به دلیل فرصت های شغلی خوب و همچنین درآمد پایدار ، اخذ دکترای معماری را توصیه می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

33

1

ایالات متحده

30

2

چین

24

3

هند

24

4

فرانسه

20

5

انگلستان

18

6

اسپانیا

16

7

ایتالیا

15

8

ژاپن

15

9

پرتغال

13

10

 

chat