پرشین اپلای

ساختمانلیسانس ساختمان

برنامه های کارشناسی در ساختمان

1874

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

142-914  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

675000  دلار

 

به چه کسانی لیسانس ساختمان اعطا می شود؟

شخصی که در رشته ساختمان و ساخت و ساز لیسانس تحصیل کرده و دریافت کرده دارای مدرک لیسانس است. به طور کلی ، این رشته به حوزه معماری و مهندسی متصل است.

 کارشناسی ساختمان چه رشته هایی را مطالعه می کند؟

دانشجویی که برای دوره ساختمان و ساخت و ساز اقدام کرده است ، چندین موضوع را مطالعه خواهد کرد. علاوه بر این ، یک فارغ التحصیل در این زمینه به دانش نرم افزار کامپیوتر نیاز دارد و باید دارای تفکر منطقی باشد. سایر موضوعات مهم پس زمینه مورد نیاز برای درجه ساختمان و ساخت و ساز مهندسی و همچنین ریاضی و فیزیک است.

 لیسانس ساختمان از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

لیسانس ساختمان و ساخت و ساز می تواند در چندین زمینه کاری فرصت های شغلی داشته باشد. در نهایت ، یک متخصص کارشناس در این رشته می تواند در سازمان های دولتی کار کند یا می تواند به یک مشاور در ساخت و ساز برای بخش خصوصی تبدیل شود.

 چرا باید مدرک را در حوزه ساختمان و ساخت بدست آورید؟

تجزیه و تحلیل گروه پرشین اپلای اخذ مدرک لیسانس در رشته ساختمان و ساخت و ساز را برای فارغ التحصیلانی که علاقه و توانایی ساخت و ساز دارند توصیه می کند ، از این رو دانشجویانی که توانایی تفکر منطقی دارند برای این رشته مناسب هستند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

381

1

ایالات متحده

241

2

روسیه

177

3

هند

113

4

مکزیک

105

5

انگلستان

58

6

اوکراین

44

7

فرانسه

37

8

نیجریه

32

9

قزاقستان

31

10

 

کارشناسی ارشد ساختمان

برنامه های کارشناسی ارشد در ساختمان

939

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

138-118  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

675000  دلار

 

چه کسی کارشناسی ارشد ساختمان را دارد؟

شخصی که تحصیل کرده و مدرک کارشناسی ارشد ساختمان را دریافت کرده است ، استاد این مطالعه است. به طور کلی ، فارغ التحصیلان تحصیلات آکادمیک در رشته های شغلی موجود در سازمان های معتبر دولتی و دولتی این رشته مشاغل موجود را پیدا می کنند. با این وجود ، کار برای یک معمار یا طراح خصوصی همچنان پر جنب و جوش است.

 کارشناسی ارشد ساختمان چه موضوعاتی را مطالعه می کند؟

استاد تحصیلات تکمیلی ساختمان چندین موضوع را که به رشته ساختمان اختصاص دارد ، مطالعه می کند ، این شامل مهندسی ، فیزیک و همچنین دانش عمومی در مورد معماری است. در نتیجه ، چنین طیف گسترده ای از موضوعات فرصت های گسترده تری را برای تحصیلات تکمیلی فراهم می کند ، زیرا یک کارشناسی ارشد ساختمان می تواند به یک طراح موتور تبدیل شود.

 کارشناسی ارشد ساختمان از کجا می تواند استخدام کند؟

کارشناسی ارشد ساختمان در فرصت های شغلی فارغ التحصیلان شامل سرپرست یا مهندس است. به طور کلی ، متخصصان کارشناسی ارشد ساختمان برای سازمان هایی که فرصت های شغلی را فراهم می کنند کار می کنند ، تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد از نظر دانشگاهی برای پروژه های جدید در حوزه ساختمان مناسب است.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد ساختمان را بدست آورید؟

تجزیه و تحلیل گروه پرشین اپلای برای فارغ التحصیل که علاقه خود را در این زمینه دارد و دارای دانش مهندسی است ، دریافت کارشناسی ارشد در ساختمان را توصیه می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

133

1

چین

120

2

هند

52

3

ایالات متحده

48

4

مکزیک

46

5

اوکراین

42

6

فرانسه

41

7

انگلستان

26

8

آلمان

24

9

ایتالیا

24

10

 

دکترای ساختمان

برنامه های دکترا در ساختمان

286

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

112- 330 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

675000  دلار

 

دکترای ساختمان کیست؟

دکترای ساختمان دانشجویی است که در رشته های مدیریت ساخت و حقوق ، مطالعات شهری و زمینی ، مهندسی خدمات بازرگانی ، اقتصاد ، مدیریت پایدار و سایر موضوعات مهم تحصیل کرده است. فارغ التحصیلان باید توانایی هایی مانند تفکر منطقی ، دانش فنی ، آگاهی تجاری ، مذاکره ، ارائه و مهارت های ارتباطی و همچنین درک سلامت و ایمنی را داشته باشند.

 وظایف اصلی دکترای ساختمان چیست؟

دکترا در ساختمان باید تعدادی از کارها از جمله مذاکره و توسعه قراردادهای پروژه و توافق در مورد آنها با مشتری ، نظارت بر سیستم ها و فرآیندهای ساختمان ، طراحی تجهیزات خاص سایت در صورت لزوم ، تهیه نقشه ها با استفاده از طراحی به کمک کامپیوتر و مدل سازی اطلاعات ساختمان را انجام دهد. نرم افزار ، و اطمینان از مطابقت کلیه خدمات ساختمان با الزامات بهداشتی و ایمنی و قوانین زیست محیطی.

 دکترا در ساختمان کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترا در ساختمان توسط شرکت های نقشه برداری ، مشاوران متخصص املاک ، شرکت های ساختمانی ، پیمانکاران مهندسی عمران ، انجمن های مسکن و دولت ها استخدام می شوند. مشاغل محبوب برای دکترا شامل نقشه بردار کنترل ساختمان ، مهندس خدمات ساختمان و مدیر ساخت است.

 چرا باید مدرک دکترای ساختمان گرفت؟

پرشین اپلای به دلیل افزایش تقاضا برای دارندگان دکترا در این زمینه ، دریافت مدرک دکترای ساختمان را توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

66

1

چین

27

2

هند

16

3

مکزیک

16

4

اوکراین

14

5

ایتالیا

10

6

فرانسه

9

7

ژاپن

7

8

قزاقستان

7

9

کشور پرتغال

7

10

 

                        

chat