پرشین اپلای

تنوع زیستی و حفاظت
لیسانس تنوع زیستی و حفاظت

برنامه های کارشناسی در تنوع زیستی و حفاظت

3061

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

7238 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

57500  دلار

 

مدرک کارشناسی در تنوع زیستی و حفاظت چیست؟

تنوع زیستی و حفاظت رشته هایی هستند که هدف آن محافظت از گونه های در معرض خطر و کل اکوسیستم ها است. برنامه کارشناسی در تنوع زیستی و حفاظت از دوره های زیست محیطی ، زیست شناسی حفاظت ، آمار ، تکامل ، سازگاری حیوانات ، طبقه بندی ، مدل سازی ، تغییرات آب و هوا و غیره را ارائه می دهد.

تعهدات یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی تنوع زیستی و حفاظت چیست؟

تعهدات یک فارغ التحصیل تنوع زیستی و حفاظت از محیط زیست ممکن است شامل توسعه و سازماندهی اقدامات حفاظت از طبیعت ، ارزیابی و کنترل جمعیت گونه های مختلف ، تجزیه و تحلیل تأثیر تغییرات محیطی بر تنوع زیستی ، انجام تحقیقات ، ذخیره سازی و کار با داده های آماری باشد.

چه مشاغلی پس از اخذ مدرک لیسانس در تنوع زیستی و حفاظت در دسترس است؟

مدرک لیسانس در تنوع زیستی و حفاظت منجر به استخدام در سازمان های نظارت بر محیط زیست ایالت ، آژانس های مشاوره ای ، موسسات تحقیقاتی می شود. لیست موقعیت های حفاظت شامل مدیر محیط زیست ، یک افسر حفاظت ، یک بوم شناس مشاور ، یک متخصص محیط زیست است.

 مزایای تکمیل مدرک لیسانس در تنوع زیستی و حفاظت چیست؟

متخصصان آموزش شرکت پرشین اپلای توصیه می کنند که مدرک خود را در زمینه تنوع زیستی و حفاظت به پایان برسانند ، زیرا حفاظت از طبیعت یک منطقه در حال رشد است و تحصیلات تکمیلی در رشته های حفاظت از محیط زیست مورد نیاز است. زندگی حرفه ای در تنوع زیستی و حفاظت از محیط زیست ، محیط کار آرام را با فرصت های سفر به خارج فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

871

1

چین

439

2

هند

192

3

مکزیک

90

4

انگلستان

78

5

روسیه

76

6

ژاپن

75

7

کانادا

71

8

فرانسه

56

9

فیلیپین

47

10

 

استاد در تنوع زیستی و حفاظت

برنامه های کارشناسی ارشد در تنوع زیستی و حفاظت

1695

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 5002 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

57500 دلار

 

چه کسی استاد تنوع زیستی و حفاظت است؟

کارشناسی ارشد در تنوع زیستی و حفاظت دانشجویی است که طبیعت را مطالعه می کند ، و اینکه چگونه تحت تأثیر بشر است. فارغ التحصیلان برنامه هایی را ایجاد می کنند که حفاظت از کره زمین و منابع طبیعی آن را تضمین می کند. دانش آموزان باید بتوانند آموزش دهند و همچنین انواع مختلف شخصیت ها را برای آگاهی دادن به مردم در مورد نحوه مراقبت از محیط خود کار کنند.

 وظایف اصلی استاد در تنوع زیستی و حفاظت چیست؟

دانشجویی که دارای مدرک کارشناسی ارشد در زمینه تنوع زیستی و حفاظت از محیط زیست است باید تعدادی از کارها را انجام دهد. مهمترین مطالعه مشکلات زیست محیطی در حال انجام استادان داده های مربوط به مسائل جهان را جمع آوری و تجزیه و تحلیل می کنند ، منابع انسانی را مدیریت می کنند تا محیط زیست را ایمن نگه دارند و همچنین برنامه های حفاظتی ایجاد می کنند که به اکولوژی کمک می کند.

 یک استاد در زمینه تنوع زیستی و حفاظت از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد حفاظت توسط سازمان های فدرال یا مشاغل خصوصی محلی برای محافظت از اکوسیستم موجود یا ایجاد سیستم جدید در منطقه استخدام می شوند. کارشناسی ارشد در تنوع زیستی و حفاظت موقعیت هایی را در سازمان های تحقیقاتی یا سایر امکانات علمی پیدا می کنند.

چرا باید مدرک تنوع زیستی و حفاظت را بدست آورد؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای این درجه را به دلیل تقاضای تحصیلات تکمیلی توصیه می کنند. در تعداد زیادی از کشورها کمبود متخصص در این زمینه وجود دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

230

1

چین

220

2

هند

143

3

مکزیک

66

4

فرانسه

59

5

ژاپن

59

6

انگلستان

57

7

روسیه

54

8

آلمان

38

9

ایران

31

10

 

دکترای تنوع زیستی و حفاظت

برنامه های دکترا در تنوع زیستی و حفاظت

627

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

5234  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

57500 دلار

 

دکترای تنوع زیستی و حفاظت کیست؟

دکترای تنوع زیستی و حفاظت از طبیعت ، و چگونگی تأثیر آن توسط بشر را مطالعه می کند. دکترا برنامه هایی را ایجاد می کند که از حفاظت از کره زمین و منابع طبیعی آن اطمینان می دهد. تحصیلات تکمیلی باید توانایی هایی مانند کار تیمی خوب ، مدیریت زمان و پروژه ، اعتماد به نفس ، مهارت های سازمانی و ارتباطی را داشته باشد.

 وظایف اصلی دکترای تنوع زیستی و حفاظت چیست؟

دکترای تنوع زیستی و حفاظت از محیط زیست باید تعدادی از کارها را انجام دهد که شامل مطالعه مشکلات زیست محیطی در حال انجام ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های مربوط به مسائل جهان ، مدیریت منابع انسانی برای ایمن نگه داشتن محیط زیست و همچنین ایجاد برنامه های حفاظت از محیط زیست است.

 دکترای تنوع زیستی و حفاظت از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای دکترا برای تنوع زیستی و حفاظت از محیط زیست توسط سازمان های فدرال یا مشاغل خصوصی محلی استخدام می شوند تا از اکوسیستم موجود یا ایجاد سیستم جدید در منطقه محافظت کنند. دکترا در تنوع زیستی و حفاظت موقعیت هایی را در سازمان های تحقیقاتی یا سایر امکانات علمی پیدا می کنند.

چرا باید مدرک دکترا در زمینه تنوع زیستی و حفاظت دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای به دلیل افزایش تقاضا برای متخصصانی در این زمینه که به حفظ حیات وحش و طبیعت کمک می کنند ، دریافت مدرک دکترای تنوع زیستی و حفاظت را توصیه می کنند. در تعداد زیادی از کشورها کمبود دکترا در این زمینه وجود دارد. حقوق دکتری در تنوع زیستی و حفاظت به سطح مهارت بستگی دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

92

1

ایالات متحده

76

2

هند

51

3

ژاپن

25

4

روسیه

23

5

مکزیک

20

6

فرانسه

19

7

انگلستان

17

8

ایتالیا

16

9

برزیل

14

10

 

chat