پرشین اپلای

کشاورزیلیسانس کشاورزی

برنامه های کارشناسی در کشاورزی

2499

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

3046  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 57500 دلار

 

مدرک کارشناسی کشاورزی چیست؟

برنامه کارشناسی کشاورزی شامل به دست آوردن دانش در مطالعات کشاورزی است ، اینها شامل جنگلداری ، مدیریت مزرعه و فروش محصولات کشاورزی است. دانشگاه کشاورزی در رشته هایی مانند علوم دامی ، مهندسی کشاورزی ، علوم خاک ، تجارت کشاورزی ، حفاظت گیاهان ، علوم غذایی و غیره تخصص هایی را ارائه می دهد.

 وظایف دانشجوی تحصیلات تکمیلی کشاورزی چیست؟

وظایف دانشجویان علوم کشاورزی به تخصص انتخابی آنها بستگی دارد ، به عنوان مثال ، یک دانشجوی کارشناسی مهندس کشاورزی ، مهندسی کشاورزی را طراحی و نظارت بر ماشین آلات کشاورزی و عملیات تولید را نظارت می کند ، در حالی که دانشجویان مدیریت بازرگانی کشاورزی سازماندهی فرآیند تولید را ارائه می دهند ، بر این اساس ، زبان آموزانی که مایلند مدیران مزرعه یاد می گیرند که فعالیتهای در حال رشد را هماهنگ کنند ، بر کارکنان نظارت کنند و تغییرات رویه ای را تعیین کنند.

 پس از اتمام دوره کارشناسی کشاورزی چه مشاغلی موجود است؟

مدرک لیسانس در علوم کشاورزی فرصت های شغلی مانند مهندس کشاورزی ، یا مدیر مزرعه را فراهم می کند ، سایر جریان های استخدام علوم کشاورزی شامل دانشمند حیوانات ، دانشمند خاک ، پرورش دهنده گیاهان ، مشاور کشاورزی و غیره است. مکان های ممکن کار برای یک تحصیلات تکمیلی علوم کشاورزی مزارع و شرکت های کشاورزی هستند.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس کشاورزی چیست؟

تحلیلگران استخدام شرکت پرشین اپلای توصیه می کنند که یک مدرک لیسانس کشاورزی را به دست آورید زیرا این صنعت فرصت های شغلی خوبی را فراهم می کند ، علاوه بر این ، مشاغل در زمینه کشاورزی موقعیت های خوب پرداخت شده و یک محیط کار راحت را فراهم می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

382

1

چین

199

2

هند

173

3

اندونزی

95

4

مکزیک

95

5

روسیه

87

6

نیجریه

83

7

ایران

82

8

فیلیپین

56

9

برزیل

46

10

 

کارشناسی ارشد کشاورزی

برنامه های کارشناسی ارشد در کشاورزی

1466

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

2934  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 57500 دلار

 

استاد کشاورزی کیست؟

دانشجویی که در دانشگاه تحصیل کرده و موفق به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کشاورزی شده است ، با اتمام موفقیت آمیز این رشته ، کارشناسی ارشد کشاورزی دریافت می کند. برنامه درسی دانشجویان دوره کشاورزی دروس یاد گرفته شده شامل دانش عمومی زمین های کشاورزی و نحوه مدیریت آن ، از جمله تجارت و جنبه های اداری کشاورزی است.

دوره کشاورزی شامل چه مباحثی است؟

دوره کارشناسی ارشد کشاورزی شامل طیف گسترده ای از موضوعات است. آنها شامل مطالعه فرایندهای فن آوری کشاورزی و همچنین کسب دانش در زمینه جانورشناسی است. چندین موضوع ترکیبی به دلیل ارتباط این رشته با جانورشناسی و علوم طبیعی ، درجه کارشناسی ارشد را در مطالعات کشاورزی تشکیل می دهند.

استاد کشاورزی کجا می تواند کار کند؟

کارشناسی ارشد کشاورزی متخصصی است که دارای فرصت های شغلی گسترده ای است ، دلیل آن تحصیل دانشجویان تحصیلات تکمیلی دوره کارشناسی ارشد کشاورزی ، مطالعه موضوعاتی است که شامل فرصت های شغلی در جانورشناسی ، فن آوری و تجارت است. کارشناسی ارشد کشاورزی همچنین می تواند در زمینه های مدیریت و بهداشت انسان فعالیت کند.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد کشاورزی دریافت کنید؟

تجزیه و تحلیل گروه پرشین اپلای برای کارشناسی ارشد کشاورزی کسی را که علاقه مند به کشاورزی ، کشاورزی و جانورشناسی است ، توصیه می کند ، علاوه بر این ، دارای استعدادهای عملکردی اداری است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

122

1

ایالات متحده

107

2

چین

98

3

ایران

75

4

روسیه

75

5

مکزیک

53

6

اندونزی

40

7

فیلیپین

38

8

برزیل

37

9

ژاپن

34

10

 

دکترای فلسفه کشاورزی

برنامه های دکترای کشاورزی

593

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

 2592 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

57500  دلار

 

دکترای کشاورزی چه کسی است؟

دکتر فلسفه کشاورزی فارغ التحصیل دانش آموخته اقتصاد کشاورزی و همچنین جنبه های اجتماعی در استفاده از منابع طبیعی و علوم دامی ، همراه با ژنتیک ، تغذیه ، فیزیولوژی و دامداری است. دکترا با تحقیقات کشاورزی یک شرکت در پرداختن به چالش ها و فرصت های عمده مربوط به تشدید کشاورزی و پایداری محیط زیست همکاری می کند.

 دکترای کشاورزی چه وظایفی را انجام می دهد؟

وظایف اصلی دکترای کشاورزی عبارتند از: توسعه برنامه زراعت استراتژیک ، اجرای برنامه های آزمایشی میدانی با سازمان های تحقیقاتی و دانشگاه ها ، عیب یابی شکایات عملکرد زمینه محصول ، مدیریت کلی تولید. آشنایی با توسعه و مدیریت تولید خوراک ، تولید نژاد ، تلقیح مصنوعی ، تولید تخم مرغ جوجه ریزی و تولید تجاری.

دکترای کشاورزی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

دکترای کشاورزی در دامداری ، باغداری ، پرورش ماهی ، مرغداری ، پرورش سبزیجات و همچنین مشاغل مختلفی مانند زراعت شناس ، تکنسین تولید و فرآوری محصولات کشاورزی ، متخصص دام ، دامپزشک ، بوم شناس و اپراتور دستگاه.

 چرا باید مدرک دکترای کشاورزی دریافت کنید؟

کارشناسان پرشین اپلای داشتن مدرک دکترای فلسفه در کشاورزی را توصیه می کنند ، زیرا دامنه گسترده ای برای انتخاب شغل فراهم می کند. متوسط ​​حقوق كشاورزي يكي از بالاترين حقوق است و فرصت جديدي براي استخدام دكتري است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

58

1

هند

54

2

ایالات متحده

35

3

چین

34

4

ایران

25

5

مکزیک

21

6

برزیل

20

7

فیلیپین

17

8

آرژانتین

15

9

فرانسه

13

10

 

chat