پرشین اپلای

مطالعات حیواناتلیسانس مطالعات حیوانات

برنامه های کارشناسی در مطالعات حیوانات

5176

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

7192  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

60000  دلار

 لیسانس مطالعات حیوانات چیست؟

 کارشناس در مطالعات حیوانات به شخصی گفته می شود که در این رشته لیسانس گرفته است. این علوم دامی ، فرآیند تولید مثل در حیوانات را با مطالعه رشد و بیماری های آنها بررسی می کند. این رشته روش های موثر برای کنترل سلامت حیوانات و نظارت بر درمان های در دسترس آنها را بررسی و تعدیل می کند.

رشته های کاری در کارشناسی مطالعات حیوانات کدامند؟

زمینه کار در کارشناسی مطالعات حیوانات امکان ایجاد تخصص در گزینه های شغلی دامداری را فراهم می کند. حوزه های مطالعه در کارشناسی مطالعات حیوانات ممکن است شامل جانورشناسی ، اکولوژی حیوانات ، مدیریت مهره داران و لیسانس فن آوری حیوانات باشد.

لیسانس مطالعات حیوانات کجا می تواند کار کند؟

فردی که لیسانس مطالعات حیوانات را دریافت کرده است ، می تواند در سازمانهای مختلف مانند سازمانهایی که از حیوانات محافظت می کنند ، کار کند. متخصص حفاظت از حیات وحش باشید. در ادامه ، آنها همچنین می توانند در باغ وحش به عنوان نگهبان باغ وحش برنامه های دامپزشکی کار کنند. فرصت های شغلی محبوب هنگام دستیابی به لیسانس در علوم دامی شامل پرورش دهنده حیوانات ، مربی حیوانات ، دانشمندان حیات وحش و دامپزشکی است.

مزایای کسب مدرک در رشته مطالعات حیوانات چیست؟

گروه تحلیلی پرشین اپلای این درجه را در مطالعات حیوانات برای شخصی که به حیات وحش علاقه مند است و می خواهد از حیوانات محافظت یا کمک کند ، توصیه می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1620

1

هند

706

2

چین

400

3

روسیه

208

4

مکزیک

114

5

انگلستان

108

6

ژاپن

105

7

نیجریه

103

8

فیلیپین

92

9

ایران

89

10

 

کارشناسی ارشد مطالعات حیوانات

برنامه های کارشناسی ارشد در مطالعات حیوانات

2854

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 5013 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

60  هزار دلار

 

استاد مطالعات حیوانات کیست؟

عنوان علمی "کارشناسی ارشد مطالعات حیوانات" متعلق به دانشجوی تحصیلات تکمیلی است که تخصص وی در زمینه زیست شناسی و جانورشناسی حیوانات است.

گزینه های شغلی کارشناسی ارشد مطالعات حیوانات چیست؟

کارشناسی ارشد در مقطع کارشناسی ارشد مطالعات حیوانات طیف گسترده ای از گزینه های شغلی را شامل می شود که شامل جانورشناسی ، آناتومی حیوانات و پزشکی پیش دامپزشکی است. این درجه به فارغ التحصیل فرصت می دهد تا با حیوانات کار کند و از آنها تحقیق کند. در ادامه ، هدف اصلی رشته های تحصیلی یادگیری نحوه پیشگیری و درمان بیماری های حیوانات است.

یک استاد مطالعات حیوانات کجا می تواند کار کند؟

با اخذ مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات حیوانات ، فارغ التحصیلان طیف گسترده ای از گزینه های شغلی را کسب می کنند ، این شامل جانورشناسی ، آناتومی حیوانات و پزشکی پیش دامپزشکی است. این مدرک به یک فارغ التحصیل فرصت می دهد تا با حیوانات کار کند و آنها را با استفاده از اصول علمی بررسی کند. در ادامه ، هدف اصلی رشته های تحصیلی یادگیری نحوه پیشگیری و درمان بیماری های حیوانات است.

 چرا باید یک مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات حیوانات دریافت کنید؟

تجزیه و تحلیل persianapply.ir  اشتغال توصیه می کند در صورت علاقه دانشجو به حیوانات ، مدرک کارشناسی ارشد در علوم حیوانات را کسب کنید و آنها می خواهند آنها را به صورت آکادمیک مطالعه کنند. تفاوت اصلی در مورد لیسانس و کارشناسی ارشد مطالعات حیوانات این است که ، فارغ التحصیلان در حالی که تحصیلات خود را در دوره کارشناسی ارشد انجام می دهند ، دانش بیشتری در مورد دامداری کسب می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

501

1

ایالات متحده

499

2

چین

218

3

روسیه

170

4

انگلستان

79

5

ایران

75

6

ژاپن

67

7

فرانسه

61

8

مکزیک

56

9

آلمان

51

10

 

دکترای مطالعات حیوانات

برنامه های دکترا در مطالعات حیوانات

1301

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

4995  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 60 هزار دلار

 

دکترای مطالعات حیوانات کیست؟

دکترای مطالعات حیوانات دانشجویی است که در آناتومی و فیزیولوژی حیوانات ، اصول تغذیه و تغذیه حیوانات ، حفاظت ، مدیریت باغ وحش ، رفاه و رفتار تحصیل کرده است. فارغ التحصیلان باید توانایی هایی مانند دست زدن به حیوانات ، دامداری ، مهارت های تحقیق علمی ، مانند اندازه گیری رفتار ، کار مستقل و حل خوب مشکلات را داشته باشند.

 وظایف اصلی دکترای مطالعات حیوانات چیست؟

دکترای مطالعات حیوانات هر روز باید تعدادی از کارها را انجام دهد ، و برخی از آنها شامل مطالعه و انجام آزمایشات ، تهیه برنامه های تحقیقاتی ، پروتکل ها ، برنامه های تحقیقاتی ، پروتکل ها ، آزمایش بیماری ها ، واکسیناسیون حیوانات ، نظارت بر خصوصیات حیوانات و جمع آوری حیوانات است. بافت ها

 دکترا در حیوانات از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترای دارای مدرک مطالعات حیوانات معمولاً توسط خیریه های حیوانات ، سازمان های علمی ، شرکت های دارویی ، شرکت های تحقیقات پزشکی ، باغ وحش ها و پناهگاه ها ، سازمان های رفاهی بین المللی ، دولت محلی و سازمان های اجرای حیوانات استخدام می شوند. مشاغل پرطرفدار تحصیلات تکمیلی شامل متخصص تغذیه حیوانات ، نگهبان حیوان وحش ، جانورشناس ، افسر حفاظت از طبیعت ، هماهنگ کننده داوطلب ، متخصص دامپزشکی ، مربی حیوانات و کارگر کمک و توسعه بین المللی است.

چرا باید مدرک دکترای مطالعات حیوانات را دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت  persianapply.ir با توجه به افزایش تقاضا برای متخصصان در این زمینه ، به منظور کمک به حفظ تعادل طبیعت ، دریافت مدرک دکترای مطالعات حیوانات را توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

181

1

ایالات متحده

168

2

روسیه

145

3

چین

106

4

ایران

39

5

انگلستان

35

6

ژاپن

31

7

برزیل

27

8

فرانسه

26

9

پاکستان

26

10

 

chat