پرشین اپلای

هنرهای کاربردیلیسانس هنرهای کاربردی

برنامه های کارشناسی در هنرهای کاربردی

7460

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

7247  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 62500 دلار

 

لیسانس هنرهای کاربردی کیست؟

لیسانس هنرهای کاربردی کسی است که در این رشته تحصیل کرده و مدرک لیسانس را دریافت کرده است. به طور کلی ، رشته هنرهای کاربردی به تولید انبوه متصل می شود. متخصص در هنرهای کاربردی طراحانی هستند که می دانند چگونه وسایل روزمره را از نظر زیبایی تزئین و تولید کنند.

کارشناسی هنرهای کاربردی چه رشته هایی را مطالعه می کند؟

فارغ التحصیلان BA در هنرهای کاربردی چندین موضوع را مطالعه می کنند که به آنها فرصتی برای توسعه شغل در چندین زمینه استخدام می دهد. دوره هنر ، به طور کلی ، نیاز به توانایی طراحی دارد ، با این حال ، همچنین نیاز به دانش تاریخ هنر ، همچنین رفتار مصرف کننده و سلیقه مصرف کننده و غیره دارد.

لیسانس هنرهای کاربردی از کجا می تواند شغلی ایجاد کند؟

چندین فرصت شغلی برای یک فارغ التحصیل در دسترس است ، که تصمیم به اخذ مدرک لیسانس گرفته است. اکثر متخصصان در این زمینه می توانند در شرکتهایی کار کنند که به طراحی و دکوراسیون متصل هستند. با این حال ، اگر تحصیلات تکمیلی می خواهد به عنوان یک طراح خصوصی کار کند ، این یک جریان شغلی قابل دستیابی است.

 چه کسی باید BA در هنرهای کاربردی بدست آورد؟

تجزیه و تحلیل گروه پرشین اپلای برای فارغ التحصیلان خلاق که دارای سبک قوی قوی هستند ، دریافت BA در هنرهای کاربردی را توصیه می کنند. در نتیجه ، این حرفه برای افرادی با گرایش هنری که در حین کار محیطی خلاقانه می خواهند ، مناسب است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

2،074

1

چین

902

2

هند

481

3

انگلستان

208

4

ژاپن

201

5

کانادا

194

6

روسیه

187

7

کره جنوبی

147

8

آلمان

144

9

فرانسه

130

10

 

استاد هنرهای کاربردی

برنامه های کارشناسی ارشد در هنرهای کاربردی

3900

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

6737  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

62500  دلار

 

استاد هنرهای کاربردی کیست؟

کارشناسی ارشد هنرهای کاربردی شخصی است که در این رشته تحصیل کرده و دارای مدرک کارشناسی ارشد است. برای تبدیل شدن به یک متخصص در این زمینه ، یک متخصص نیاز به تمرین زیاد دارد. با این حال ، صنعت هنر کاربردی فرصتی برای تجربه می دهد زیرا روند تولید آنها به طور مداوم در حال توسعه است ، به همین دلیل ، تحصیلات تکمیلی در هنرهای کاربردی مورد نیاز است.

 استاد هنرهای کاربردی چه موضوعاتی را مطالعه می کند؟

کارشناسی ارشد هنرهای کاربردی به دانش در طیف گسترده ای از حوزه ها نیاز دارد. این رشته به طراحی متصل است ، از این رو فارغ التحصیلان به عنوان یک نیاز به دانش برنامه های نرم افزاری نیاز دارند. علاوه بر این ، دانش آموزان برای طراحی محصولات باید توانایی طراحی داشته باشند. همانطور که اشاره شد ، کارشناسی ارشد هنرهای کاربردی حداقل سه دوره مختلف را می خواند.

 استاد کاربردی از کجا می تواند شغل پیدا کند؟

کارشناسی ارشد هنرهای کاربردی شخصی است که در آینده فرصتی برای کار در طیف گسترده ای از صنایع خواهد داشت. طراحی ساخت در همه جا مورد نیاز است ، بنابراین فرصت های زیادی برای تحصیلات تکمیلی در این زمینه وجود دارد. فرصت هایی مانند موقعیت یک طراح در شرکت های بزرگ ، با این حال ، یک متخصص واجد شرایط این MA را می تواند به عنوان سرپرست و غیره کار کند.

چرا باید مدرک کارشناسی ارشد را در هنرهای کاربردی دریافت کنید؟

تجزیه و تحلیل گروه persianapply.ir دریافت مدرک کارشناسی ارشد در هنرهای کاربردی را برای شخصی که می خواهد در صنعت هنر کار کند ، اما در عین حال می خواهد به زمینه های مدیریت و بازاریابی نزدیک باشد ، توصیه می کند. چنین زمینه اشتغال نیز خوب است زیرا این صنعت به عنوان بخشی از استراتژی سرمایه گذاری خود به طور مداوم توسعه می یابد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

769

1

چین

324

2

هند

280

3

انگلستان

136

4

آلمان

128

5

روسیه

128

6

فرانسه

121

7

ژاپن

114

8

ایتالیا

90

9

کره جنوبی

89

10

 

دکترای هنرهای کاربردی

برنامه های دکترا در هنرهای کاربردی

986

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

 5722 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

62500  دلار

 

دکترای هنرهای کاربردی چه کسی است؟

دکترای هنرهای کاربردی دانشجویی است که تاریخ هنر ، گرافیک رایانه ای ، طراحی ، مبانی طراحی ، عکاسی و موضوعات را خوانده است. فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی باید توانایی هایی مانند عزم و تعهد ، توسعه ایده ، خودباوری ، مهارت های ارتباطی تصویری خوب ، مهارت های سازمانی و توانایی رعایت ضرب الاجل ها را داشته باشند.

 وظایف اصلی دکترای هنرهای کاربردی چیست؟

کارهای دکترا در هنرهای کاربردی شامل ایده پردازی و توسعه آنها ، طراحی ، ساخت مدل ، ایجاد نوآوری ، طراحی ، ساخت مدل ، تهیه منابع و ایجاد روابط با تأمین کنندگان ، نوشتن پروپوزال پروژه برای گالری ها ، مسابقات یا محل اقامت هنرمندان ، تبلیغات شخصی ، شبکه سازی ، حضور در نمایش های خصوصی و سایر رویدادها و ارزیابی یک پروژه و بازپرداخت سرمایه گذار اصلی یا حامی مالی.

 دکترای هنرهای کاربردی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترای دارای مدرک هنرهای کاربردی معمولاً در صنایعی مانند طراحی تبلیغات ، شیشه ، طراحی مد ، هنرهای دیجیتال ، هنرهای رسانه ای عکاسی ، درمان قبل از هنر ، مجسمه سازی ، تاریخ هنر ، آموزش هنر استخدام می شوند. مشاغل محبوب تحصیلات تکمیلی شامل طراح ، مربی هنری ، همکار ، هنرمند طرح تبلیغات ، مدیر هنری و فروش موسیقی است.

 چرا باید مدرک دکترای هنرهای کاربردی گرفت؟

تحلیلگران شرکت persianapply.ir به دلیل افزایش تقاضا برای تحصیلات تکمیلی در این رشته ، داشتن مدرک دکترای هنرهای کاربردی را توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

129

1

هند

75

2

روسیه

66

3

چین

59

4

انگلستان

47

5

ژاپن

34

6

آلمان

31

7

فرانسه

25

8

کره جنوبی

25

9

استرالیا

22

10

 

chat