پرشین اپلای

مطالعات هنرلیسانس مطالعات هنر

برنامه های لیسانس در مطالعات هنر

7460

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

7247  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

58203  دلار

 

لیسانس مطالعات هنر چه کسی است؟

مطالعات هنری یک مطالعه علمی و انتقادی درباره هنرها است. لیسانس مطالعات هنر یک متخصص فن حرفه ای است. صادقانه بگویم ، لیسانس هنر یک متخصص است که در بسیاری از مشاغل و سبک زندگی دانش دارد.

 آنها چه وظایف و مسئولیتهایی دارند؟

اول از همه ، فارغ التحصیلان نیاز به برقراری ارتباط ، قدردانی و تحلیل شاهکارها دارند. دانشجویان در دوره های تخصصی تحقیق می کنند ، همچنین نمایشگاه هایی ترتیب می دهند ، تحصیلات تکمیلی ، نقش مهمی در سازماندهی رویدادها دارند. علاوه بر این ، فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی نه تنها دارای عنوان باستانی ، بلکه دانشمندانی هستند که فرصت برگزاری کارگاه های مختلف ، سخنرانی ها و غیره را دارند.

 از کجا می توانید شغلی پیدا کنید؟

زمینه های وسیعی از فرصت های کاری از باستان گرایان و دانشمندان وجود دارد. فارغ التحصیلان این فرصت را دارند که در موزه ها ، دانشگاه ها ، سالن های عتیقه فروشی ، گالری ها ، مجلات و روزنامه ها ، نمایشگاه ها و بسیاری دیگر کار کنند.

 چرا می توان لیسانس مطالعات هنر را گرفت؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای به دلیل مزایای متعددی مانند شرایط دلپذیر و انتخاب بسیار زیاد زمینه کار ، دانشجویان را به دلیل دانش کسب شده در این مطالعه تخصصی ، داشتن مدرک لیسانس هنر را توصیه کردند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

2074

1

چین

902

2

هند

481

3

انگلستان

208

4

ژاپن

201

5

کانادا

194

6

روسیه

187

7

کره جنوبی

147

8

آلمان

144

9

فرانسه

130

10

 

کارشناسی ارشد مطالعات هنر

برنامه های کارشناسی ارشد در مطالعات هنر

3900

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

6737  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

58203  دلار

 

استاد مطالعات هنر کیست؟

کارشناسی ارشد مطالعات هنری شخصی است که در این زمینه تحصیل کرده و MA دریافت کرده است. مطالعات هنری ، به طور کلی ، درک تاریخ هنر و هنر است و قادر به تجزیه و تحلیل تمام اطلاعات متخصصان مربوط به ساختارهای هنری است. این مبنایی است که دوره مطالعات هنر بر اساس آن شکل می گیرد.

 کارشناسی ارشد مطالعات هنری چه موضوعاتی را مطالعه می کند؟

شخصی که برای دوره تحصیلات ویژه هنر اقدام کرده است ، چندین رشته را که به هنر اختصاص داده شده است ، مطالعه خواهد کرد. به طور کلی ، این می تواند دوره تاریخ هنر باشد ، سپس دوره هنر همراه با یک تاریخ خاص از هنرهای محلی است. علاوه بر این ، دوره های خاصی وجود دارد که به رشته ای که فارغ التحصیل برای تحصیل انتخاب می کند بستگی دارد (هنرهای فیلم ، هنرهای کاربردی و غیره)

 کارشناسی ارشد مطالعات هنری از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

فرد دارای مدرک کارشناسی ارشد در این زمینه این فرصت را دارد که در چندین زمینه کار کند. در صورت دریافت دکترا ، فرصت های شغلی ممکن است شامل موقعیت هایی مانند استاد در این زمینه باشد. با این حال ، افرادی که دارای تحصیلات MA MA هستند می توانند در موزه ها ، گالری های خصوصی و دولتی و غیره کار کنند.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد را در رشته های علوم هنری دریافت کنید؟

دلایل مختلفی وجود دارد که مطالعات هنر می تواند بهترین فرصت شغلی برای فارغ التحصیلان باشد. به دنبال تجزیه و تحلیل گروه  persianapply.ir چنین موقعیت هایی را برای فردی که به هنر و تاریخچه او علاقه مند است توصیه می کند. به طور کلی هنرها رشته ای است که در آن دانش آموز با حس چشایی می تواند موفق شود.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

769

1

چین

324

2

هند

280

3

انگلستان

136

4

آلمان

128

5

روسیه

128

6

فرانسه

121

7

ژاپن

114

8

ایتالیا

90

9

کره جنوبی

89

10

 

دکترای فلسفه در مطالعات هنر

برنامه های دکترا در مطالعات هنر

986

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

5722  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 58203 دلار

 

دکترای مطالعات هنر چه کسی است؟

دکتر فلسفه در مطالعات هنر یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است که براساس یک پایان نامه اعطا می شود. مطالعات هنری بر ایجاد قطعاتی متمرکز است که عمدتا از محیط بصری استفاده می کنند در حالی که سعی در انتقال پیام های احساسات ، ایده ها یا اطلاعات دارند. دکتر فلسفه هنر سه رشته اصلی را مطالعه کنید: هنرهای زیبا - نقاشی ، طراحی ، گرافیک ، مجسمه سازی ، معماری ؛ هنر تزئینی - ملیله ، سرامیک ، هنر معرق ، هنر شیشه ، هنر جواهرات. و هنر معاصر - عکاسی هنری ، چاپ هنری ، ویدئو آرت ، انیمیشن ، هنر گرافیتی.

 وظایف دکترای مطالعات هنر چیست؟

وظایف اصلی دکترای مطالعات هنری: درک فرهنگ بیان بصری ، پست مدرنیسم ، انیمیشن ، تاریخ هنر ، فیلم ، طراحی گرافیک ، عکاسی ، رسانه چاپی و موارد دیگر.

 دکترای علوم هنری از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای دکترای علوم هنری می توانند موقعیت هایی مانند ناشر رومیزی ، عکاس ، آرایشگر ، طراح ، هنرمند صنایع دستی ، طراح نمایشگاه ، دمنده شیشه ، طراح گرافیک و تصویرگر را پیدا کنند.

چرا باید دکترای مطالعات هنر را اخذ کنید؟

کارشناسان شرکت آموزشی persianapply.ir توصیه می کنند در این مطالعه تحصیل کنند زیرا برگزاری دکترای فلسفه در مطالعات هنری منجر به اشغال مشاغل جالب می شود. دکترا در امور مالی دارای فرصت های شغلی خوب و همچنین درآمد پایدار است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

129

1

هند

75

2

روسیه

66

3

چین

59

4

انگلستان

47

5

ژاپن

34

6

آلمان

31

7

فرانسه

25

8

کره جنوبی

25

9

استرالیا

22

10

 

chat