پرشین اپلای

تصاویر متحرکلیسانس انیمیشن ها

برنامه های کارشناسی در انیمیشن ها

610

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

 5478 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

65000  دلار

 

لیسانس انیمیشن چیست؟

لیسانس انیمیشن متخصصان را برای صنعت انیمیشن سازی بازی و فیلم آماده می کند. دوره کارشناسی انیمیشن ، برنامه مطالعه شامل دوره های طراحی فیگور ، جلوه های بصری ، تکنیک های انیمیشن ، طراحی در عمل ، فرهنگ های صفحه نمایش و ...

 موضوعات مطالعه یک دانشجوی کارشناسی ارشد در انیمیشن چیست؟

موضوعات یک فارغ التحصیل دانشگاه انیمیشن شامل طراحی انیمیشن و جلوه های ویژه با استفاده از نرم افزار ویژه و همچنین ایجاد تصاویر ، همراه با طراحی وب سایت ها ، بازی های ویدیویی و تبلیغات است. علاوه بر این ، یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در متخصص انیمیشن می تواند طرح هایی از معماری و اشیا صنعتی ایجاد کند.

 بعد از اخذ مدرک لیسانس انیمیشن چه مشاغلی وجود دارد؟

پس از اخذ مدرک لیسانس در انیمیشن ، یک فارغ التحصیل می تواند تبدیل به یک تصویرگر ، مدیر هنری ، یک طراح سه بعدی یا یک طراح تولید ، از جمله انیماتور و طراح وب شود. مشاغل احتمالی خانه های طراحی گرافیک ، استودیوهای انیمیشن ، شرکت های توسعه دهنده نرم افزار ، همچنین انتشارات و آژانس های تبلیغاتی هستند.

 دلایل اتمام دوره لیسانس انیمیشن چیست؟

متخصصین آموزش و پرورش پرشین اپلای توصیه می کنند با به کار بردن یک رشته لیسانس در انیمیشن ها ، فرصتی برای تحقق ایده ها و کار در یک محیط خلاق فراهم کنید.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

222

1

ایالات متحده

94

2

هند

53

3

انگلستان

33

4

کانادا

21

5

مکزیک

16

6

پرتغال

10

7

کره جنوبی

9

8

فرانسه

8

9

ایتالیا

8

10

 

استاد انیمیشن

برنامه های کارشناسی ارشد در انیمیشن ها

177

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

4850  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

65000  دلار

 

استاد انیمیشن کیست؟

کارشناسی ارشد انیمیشن شخصی است که در این زمینه تحصیل کرده و MA دریافت کرده است. استاد انیمیشن ، به طور کلی ، دانش آموخته ای است که می خواهد در حوزه فیلم سازی کار کند. فیلم سازی طیف گسترده ای از فرصت های شغلی را فراهم می کند ، با این حال ، یک MA انیمیشن می تواند در ایجاد بازی های ویدیویی و غیره کار کند.

 استاد انیمیشن چه رشته هایی را مطالعه می کند؟

کارشناسی ارشد انیمیشن فارغ التحصیل طیف گسترده ای از موضوعات را مطالعه خواهد کرد. دانش عمومی در زمینه تولید نیز برای فارغ التحصیلان مورد نیاز است. علاوه بر این ، دانش انیمیشن و برنامه های نرم افزاری برای کارهای انیمیشن مورد نیاز است.

 استاد انیمیشن از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

استاد انیمیشن فارغ التحصیل است که آینده ای می خواهد که فرصتی برای کار در استودیوهای فیلم فراهم کند ، اما دانش آموزان این فرصت را دارند که به عنوان متخصص در صنعت تولید کار کنند. سایر موقعیت های شغلی دارندگان مدرک کارشناسی ارشد ، تصدی سمت خالق یا مدیر محتوا در صنعت فیلم سازی است. علاوه بر این ، فرصت هایی برای ایجاد یک بازی ویدیویی و خالق وب سایت وجود دارد.

 چرا باید فوق لیسانس انیمیشن بدست آورید؟

تجزیه و تحلیل گروه پرشین اپلای دریافت مدرک کارشناسی ارشد انیمیشن را برای شخصی که مهارت نقاشی دارد و از نظر شناختی به ایده های خلاق دسترسی دارد ، توصیه می کند. علاوه بر این ، طیف گسترده ای از حوزه ها وجود دارد که چنین متخصصی نیاز دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

چین

43

1

هند

25

2

انگلستان

14

3

ایالات متحده

12

4

ژاپن

5

5

لهستان

5

6

پرتغال

5

7

کره جنوبی

4

8

اسپانیا

4

9

تایوان

4

10

 

دکترای انیمیشن

برنامه های دکترا در انیمیشن ها

22

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

3760  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

65000  دلار

 

دکترای انیمیشن کیست؟

دکترای انیمیشن دکتری است که در زمینه مدل سازی سه بعدی ، برنامه نویسی وب ، طراحی شخصیت ، انیمیشن ، طراحی چندرسانه ای ، ویرایش ، ارتباطات دیجیتال ، هنرهای زیبا و سایر موضوعات مهم تحصیل کرده است. فارغ التحصیلان باید توانایی هایی مانند مدیریت زمان و پروژه ها ، توجه به جزئیات ، خلاقیت ، حل مسئله ، مهارت های بین فردی و کار تیمی و همچنین ارتباطات را داشته باشند.

 وظایف اصلی دکترای انیمیشن چیست؟

کارهای دکترا در انیمیشن ها شامل ویرایش فیلم ها برای نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها و موزیک ویدیوها ، ایجاد انیمیشن و جلوه های تصویری ، استفاده از هنر و فناوری برای ایجاد گرافیک جذاب برای وب سایت ها ، آرم ها و تصاویر ، ترکیب مهارت در تصویر سازی ، طراحی گرافیک و ترکیب به ترتیب برای ایجاد انیمیشن جذاب 2D و 3D ، تولید آثار هنری مفهومی از عکسهایی که تیم تولید می تواند با آنها کار کند.

 دکترای انیمیشن از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترا های دارای مدرک انیمیشن توسط آژانس های تبلیغاتی ، استودیوهای بزرگ تجاری ، شرکت های تولید تلویزیون ، شرکت های طراحی تجاری و رسانه های چاپی استخدام می شوند. مشاغل محبوب تحصیلات تکمیلی شامل انیماتور ، توسعه دهنده بازی ها ، طراح گرافیک ، تصویرگر ، مدیر هنری تبلیغات ، کارگردان فیلم و طراح نمایشگاه است.

چرا باید مدرک دکترای انیمیشن گرفت؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای به دلیل افزایش تقاضا برای تحصیلات تکمیلی در این زمینه ، دریافت مدرک دکترای انیمیشن را توصیه می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

5

1

چین

3

2

لهستان

2

3

پرتغال

2

4

استرالیا

1

5

ژاپن

1

6

رومانی

1

7

کره جنوبی

1

8

اسپانیا

1

9

تونس

1

10

 

chat