پرشین اپلای

روانشناسی Psych gerontologyلیسانس روانشناسی

برنامه های کارشناسی در روانشناسی

4652

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

 7904 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

98935 دلار

 

مدرک کارشناسی روانشناسی شناسی Psych gerontology  چیست؟

 Gerontology چیست؟ در این تعریف آمده است که علم ژرنتولوژی تغییرات اجتماعی ، جسمی و روحی افراد ناشی از افزایش سن را مطالعه می کند. لیسانس علوم در Gerontology شامل کسب دانش اولیه در روانشناسی ، زیست شناسی ، مددکاری اجتماعی ، رشد کودک و خانواده ، سیاست ها و خدمات پیری است.

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی روانشناسی روانشناسی چیست؟

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی روانشناسی روانشناسی شامل مطالعه جنبه های مختلف پیری ، کمک رسانی و مراقبت های جسمی به افراد مسن در فعالیت های روزمره ، شرکت در مراقبت های تیمی ، توسعه برنامه های مناسب ، نظارت بر عملیات روزمره خانه های سالمندان است.

 پس از اتمام دوره لیسانس در روانشناسی ، مشاغل موجود چیست؟

لیسانس علوم در Gerontology اجازه می دهد تا به عنوان یک متخصص جراحی متخصص زنان ، یک مددکار اجتماعی ، یک متخصص غنی سازی زندگی ، یک مدیر تاسیسات ، یک کارمند بهداشت در خانه استخدام شوید. افراد حرفه ای در گرنتولوژی می توانند در مراکز مسکونی ، خانه های سالمندان ، سازمان های عمومی ، مراکز بهداشتی ، بیمارستان ها ، بیمارستان ها و موسسات تحقیقاتی کار کنند.

دلایل اتمام دوره لیسانس روانشناسی شناسی چیست؟

متخصصین آموزش و پرورش پرشین اپلای توصیه می کنند که مدرک روانشناسی را به اتمام برسانند زیرا تقاضا برای این متخصصان با روند جهانی پیر شدن جمعیت در کشورهای پیشرفته در حال افزایش است. حرفه ای در Gerontology به مهارت های ارتباطی ، بین فردی و حل مسئله نیاز دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1،536

1

روسیه

351

2

هند

263

3

مکزیک

223

4

ژاپن

177

5

چین

141

6

انگلستان

129

7

فیلیپین

87

8

اوکراین

79

9

کانادا

72

10

 

کارشناسی ارشد روانشناسی

برنامه های کارشناسی ارشد در روانشناسی

2644

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

6185  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

98535 دلار

 

متخصص روانشناسی Psych gerontology  چیست؟

روانشناس جراحی شخصی است که اثر روانی پیری را مطالعه کرده است. فارغ التحصیلان دانش گسترده ای را در مورد مسائل مربوط به جمعیت سالمندان جمع آوری کرده اند ، برنامه ها و برنامه هایی برای کمک به افراد مسن ایجاد می کنند.

وظایف متخصص روانشناسی چیست؟

یک متخصص روانشناسی با افراد مسن وابسته و خانواده های آنها کار می کند و به ارائه خدمات با کیفیت برای افراد مسن کمک می کند ، همچنین سیاست هایی را همراه با اقداماتی برای تأثیر مثبت بر سلامتی و رفاه سالمندان ، از جمله مداخلات در جهت تقویت پیری فعال ، کمک می کند.

یک متخصص روانشناسی در کجا می تواند کار کند؟

کارشناسی ارشد روانشناسی روانشناسی با سازمان های جامعه ، جوامع بازنشستگان ، آژانس های غیرانتفاعی ، خدمات اجتماعی و در بخش مراقبت های بهداشتی ، همراه با بیمارستان ها ، کلینیک ها ، مهمانسراها و مراکز بهداشتی و درمانی در خانه کار می کند. یک متخصص روانپزشکی ممکن است مشاغل مشاوره ای خود را شروع کند و به سایر شرکت ها و آژانس های مراقبت های بهداشتی در مورد بهترین محصولات و خدمات برای بزرگسالان مشاوره دهد.

 چرا گرفتن مدرک کارشناسی ارشد روانپزشکی روانشناسی ضروری است؟

تحلیلگران شرکت پرشین اپلای این حرفه را به دلیل پیری تدریجی جمعیت جهانی توصیه می کنند. علاوه بر این ، این لیست به عنوان یک شغل برتر در ایالات متحده و اروپا است. متخصصان روانشناسی با چشم انداز خوب شغلی و دستمزدهای بالا متمایز می شوند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

560

1

روسیه

244

2

هند

192

3

مکزیک

120

4

انگلستان

112

5

ژاپن

111

6

اوکراین

73

7

چین

69

8

ایران

61

9

آلمان

50

10

 

دکترای روانشناسی

برنامه های دکترا در روانشناسی

1009

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

6186  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

98935 دلار

 

دکترا در روانشناسی شناسی Psych gerontology  چیست؟

دکترای فلسفه در روانشناسی ، مدرک پیشرفته ای برای فارغ التحصیلان گروه دانشکده های تاریخی است که از طریق پایان نامه اعطا می شود. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است. دوره Psych gerontology با بهره گیری از دیدگاه ها و تجربه طیف گسترده ای از متخصصان از جمله متخصصان سالمندان ، پزشکان ، متخصصان جمعیت شناسی ، تحلیل گران سیاست و جامعه شناسان ، دانش دانشجویان را از دیدگاه های جهانی در مورد پیری و زندگی افراد مسن افزایش می دهد.

وظایف دکترای روانشناسی بزرگ روانشناسی چیست؟

وظایف اصلی دکترای روانشناسی گرایی: داشتن دانش پیشرفته در رشته های مختلف این مطالعه و مشکلات نظری و عملی که این حوزه بین رشته ای اکنون با آن روبرو است. شناخت ، تمایز و ارزیابی انتقادی از روندها و سنت های مختلف روانشناسی ، مهارت و تحقیق برای توسعه وظایف ارزیابی را بدست آورید.

 دکترای روانشناسی در کجا می تواند باشد؟

فارغ التحصیلان دارای دکترای روانشناسی گرایی می توانند موقعیتی را به عنوان یک متخصص روانشناسی ، هماهنگ کننده تحقیقات ، مدیر اجرایی ، استاد روانشناسی و غیره پیدا کنند.

چرا باید دکترای روانشناسی بزرگشناسی دریافت کنید؟

کارشناسان شرکت آموزش پرشین اپلای توصیه می کنند تحصیلات خود را در زمینه روانشناسی و روانشناسی انجام دهند. به عنوان مدرک دکترای فلسفه در روان رنجوری منجر به یک حرفه جالب می شود. دکتری دارای فرصت های شغلی خوب و همچنین درآمد پایدار است. علاوه بر این ، فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی دکترای فلسفه دانش و تجربه بیشتری نسبت به لیسانس ها و استادان در همان مطالعه کسب می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

204

1

روسیه

143

2

هند

63

3

انگلستان

42

4

ژاپن

34

5

اوکراین

32

6

ایران

26

7

پاکستان

21

8

چین

20

9

اسپانیا

20

10

 

 

chat