پرشین اپلای

زیست پزشکیلیسانس زیست پزشکی

برنامه های کارشناسی در زیست پزشکی

1367 برنامه

سالهای تحصیل

3-4 سال

متوسط شهریه

  6687دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

55085 دلار

 

مدرک کارشناسی زیست پزشکی چیست؟

زیست پزشکی شاخه ای از پزشکی است که کاربرد دانش بیولوژیکی ، فیزیولوژیکی و بیوشیمیایی را در عمل بالینی بررسی می کند. برنامه درسی دوره کارشناسی در زیست پزشکی شامل زیست شناسی سلولی ، زیست شناسی مولکولی و علوم اعصاب ، همراه با ایمونولوژی ، ژنتیک ، همراه با شیمی ، حساب ، فیزیولوژی و داروسازی است.

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی زیست پزشکی چیست؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک زیست پزشکی تحقیقاتی را انجام می دهند ، نمونه های بیولوژیکی را جمع آوری و تجزیه و تحلیل می کنند ، همچنین آزمایشات ژنتیکی و سم شناسی انجام می دهند ، تکنیک هایی را برای تشخیص بیماری ها توسعه می دهند. دانشمندان زیست پزشکی همچنین بر تکنسین های آزمایشگاه نظارت می کنند و پروژه ها را مدیریت می کنند.

پس از اتمام دوره لیسانس در زیست پزشکی ، مشاغل موجود چیست؟

لیست مشاغل زیست پزشکی شامل موقعیت هایی به عنوان یک دانشمند زیست پزشکی ، یک میکروبیولوژیست ، یک بیوتکنولوژیست ، یک دانشمند مراقبت های بهداشتی ، همچنین یک متخصص آزمایشگاه و یک پزشک قانونی است. فارغ التحصیلان رشته های زیست پزشکی در آزمایشگاه ها ، موسسات تحقیقاتی ، مراکز بهداشتی و درمانی ، و همچنین شرکت های دارویی و بیمارستان ها کار می کنند.

دلایل اتمام دوره لیسانس در زیست پزشکی چیست؟

متخصصین پذیرش تحصیلی موسسه persianApply.ir توصیه می کنند که مدرک پزشکی را به اتمام برسانند به این دلیل که این یک رشته انقلابی از علوم است و کمک های مالی زیادی برای تحقیقات در این زمینه وجود دارد. زیست پزشکی رویکردهای جدیدی برای درک علل شرایط بهداشتی پاتولوژیک و تشخیص بیماری ها ارائه می دهد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

302

1

هند

122

2

چین

108

3

انگلستان

68

4

ژاپن

40

5

کانادا

34

6

مکزیک

28

7

روسیه

27

8

پاکستان

25

9

اسپانیا

24

10

 

کارشناسی ارشد زیست پزشکی

برنامه های کارشناسی ارشد در زیست پزشکی

1004

سالهای تحصیل

1-2

متوسط شهریه

6319  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

55085  دلار

 

مدرک کارشناسی ارشد زیست پزشکی چیست؟

پزشکی زیستی پایه ای نظم و انضباط در اعمال قوانین و اصول بیولوژیکی در عمل پزشکی است. هدف کارشناسی ارشد در علوم زیست پزشکی آماده سازی فارغ التحصیلان با دانش عمیق در مورد مکانیسم های بیماری ، طراحی دارو ، مواد بیولوژیکی ، تشخیص و درمان ، سلول درمانی برای علوم و فنون زیست پزشکی است.

وظایف دانشجوی تحصیلات تکمیلی زیست پزشکی چیست؟

دانشجویان در یک برنامه کارشناسی ارشد در زیست پزشکی دانش و مهارت هایی را برای انجام تحقیقات زیست پزشکی ، مدیریت پروژه ها ، نظارت بر کارکنان فنی ، طراحی و بررسی مواد جدید و مواد زیستی ، ساخت آزمایش های ژنتیکی ، تجزیه و تحلیل نمونه های مختلف بیولوژیکی به دست می آورند.

پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد در رشته پزشکی پزشکی چه مشاغلی موجود است؟

مدرک کارشناسی ارشد در پزشکی زیستی منجر به استخدام در موسسات تحقیقاتی و دانشگاه ها ، و همچنین آزمایشگاه های پزشکی ، تولید تجهیزات پزشکی و شرکت های دارویی ، بیمارستان ها می شود. مشاغل زیست پزشکی شامل موقعیت هایی همچون مهندس زیست پزشکی ، بیوتکنولوژیست ، دانشمند مراقبت های بهداشتی ، زیست شناس مولکولی است. علاوه بر این ، استادان علوم زیست پزشکی ممکن است پایه ای برای حرفه علمی و مدرک دکترا باشند.

انگیزه برای اتمام دوره کارشناسی ارشد زیست پزشکی چیست؟

پرشین اپلای توصیه می کند دوره کارشناسی ارشد پزشکی زیست پزشکی را برای کسانی که علاقه مند به حرفه علمی در این زمینه هستند ، انجام دهد. برنامه کارشناسی ارشد در علوم زیست پزشکی شامل توسعه تفکر انتقادی ، مهارت های تحلیلی و سازمانی است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

167

1

هند

93

2

چین

81

3

انگلستان

49

4

ژاپن

33

5

آلمان

27

6

اسپانیا

27

7

روسیه

24

8

فرانسه

20

9

مکزیک

20

10

 

دکترای زیست پزشکی

برنامه های دکترا در زیست پزشکی

451

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

 6767 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 55085 دلار

 

دکترای زیست پزشکی چه کسی است؟

دکتر فلسفه در زیست پزشکی یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است که براساس یک پایان نامه اعطا می شود. پزشکی زیستی جنبه های نظری پزشکی را مطالعه می کند و مفاهیم زیست شناختی و علوم طبیعی را عملی می کند. دانشجویان پزشکی زیست پزشکی از تعدادی از رشته های مرتبط مانند بیوشیمی ، جانورشناسی ، آناتومی ، ژنتیک ، فیزیولوژی ، آسیب شناسی ، گیاه شناسی ، شیمی و زیست شناسی دانش جمع می کنند. فارغ التحصیلان علوم پزشکی پزشکی مهارت های عملی و تحلیلی را بدست می آورند. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

وظایف دکترای زیست پزشکی چیست؟

وظایف اصلی دکترای زیست پزشکی: بدانید که چگونه از نرم افزارهای مختلف برای تجزیه و تحلیل های خاص استفاده کنید ، مهارت های عددی را در اختیار داشته باشید ، از روش های ریاضی و آماری برای تحقیق استفاده کنید.

دارندگان دکترا در زیست پزشکی از کجا می توانند موقعیت پیدا کنند؟

فارغ التحصیلان دارای دکترای زیست پزشکی می توانند موقعیت هایی را در پزشکی و بهداشت پیدا کنند ، مانند رشته های مبتنی بر مهندسی که مشکلات بیولوژیکی و پزشکی را حل می کنند. دکترا برای کار در تحقیقات دانشگاهی و همچنین صنعت داروسازی واجد شرایط هستند.

چرا باید دکترای پزشکی زیستی دریافت کنید؟

کارشناسان شرکت پرشین اپلای توصیه می کنند در این رشته تحصیل کنند ، زیرا داشتن دکترای فلسفه در زیست پزشکی حرفه جالبی است ، علاوه بر این ، دانشجویان تحصیلات تکمیلی دارای دکترای فلسفه دانش و تجربه بیشتری نسبت به لیسانس ها و فوق لیسانس ها در همان دوره کسب می کنند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

83

1

چین

41

2

هند

30

3

روسیه

16

4

انگلستان

16

5

ژاپن

13

6

اسپانیا

13

7

ایتالیا

11

8

مکزیک

11

9

ایران

10

10


chat