پرشین اپلای

طراحی مد


 

لیسانس طراحی مد

برنامه های کارشناسی در طراحی مد

773

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

252121026 پوند

متوسط ​​حقوق سالانه

3157875000 پوند

مدرک کارشناسی در طراحی مد چیست؟

مدرک لیسانس در طراحی مد دوره هایی را در زمینه الگو سازی ، ساخت لباس ، طراحی ، دوخت و منسوجات ، از جمله تاریخچه مد ارائه می دهد. دانشجویان تحصیلات تکمیلی یک کالج طراحی مد می توانند تخصص شغلی را در طراحی لباس برای تئاتر ، لباس بافتنی ، لباس ورزشی ، لباس زنانه / مردانه ، لوازم جانبی و غیره انتخاب کنند.

 وظایف دانشجوی تحصیلات تکمیلی طراحی مد چیست؟

وظایف متخصص طراحی مد شامل مطالعه و پیش بینی روند مد ، ایجاد مجموعه های جدید ، همکاری ، انتخاب مواد و تولید کنندگان ، مدیریت تمام جنبه های تولید لباس است. طراحان مد افرادی هستند که از سرمایه گذاری تمام خلاقیت خود در طراحی لباس و لوازم جانبی لذت می برند.

 چرا می توان BA در طراحی مد دریافت کرد؟

فارغ التحصیلان دانشگاهی طراحی مد بسیاری از گزینه های شغلی مانند طراح مد ، طراح پارچه ، سبک ، یا خریدار / مدیر خرده فروشی را دارند. طراحان مد تحصیلات تکمیلی این امکان را دارند که به صورت خود اشتغالی درآیند یا در مارک های خیابان های بزرگی مانند Dior ، Chanel ، Yves Saint Laurent و دیگران کار کنند.

دلایل اخذ مدرک لیسانس در طراحی مد چیست؟

متخصصان حرفه ای شرکتی persianapply به دلیل فرصت های شغلی پیش بینی شده در چند سال آینده ، دریافت مدرک طراحی مد را توصیه می کنند. حرفه ای در طراحی مد ، فرصتی برای استفاده از پتانسیل خلاقیت برای فارغ التحصیلان فراهم می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

122

1

هند

93

2

چین

81

3

کره جنوبی

52

4

انگلستان

47

5

مکزیک

34

6

ژاپن

30

7

ایتالیا

21

8

کانادا

15

9

پاکستان

14

10

 

استاد طراحی مد

برنامه های کارشناسی ارشد در طراحی مد

282

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

232433185 پوند

متوسط ​​حقوق سالانه

3157875000 پوند

استاد طراحی مد کیست؟

استاد طراحی مد ، حرفه ای است که انگیزه اش جستجوی مداوم خلاقانه است ، از این رو ، آنها به طور مداوم تکنیک های جدید ترکیب را توسعه می دهند. طراحان مد خالق طرح ها ، تصاویر ، مدل ها ، الگوهای اصلی هستند. این حرفه اهمیت خود را از دست نمی دهد زیرا افراد همیشه می خواهند ظاهر خوبی داشته باشند و لباس های زیبا بپوشند.

 وظایف اساسی استاد طراحی مد چیست؟

پس از کالج طراحی مد ، یک استاد طراحی مد لباس هایی را ایجاد می کند که مطابق با روند مدرن مد باشد. وظایف اصلی یک طراح لباس توسعه مفاهیم آخرین سبد محصولات و همچنین نظارت بر بازار ، تجزیه و تحلیل و تحقیق در مورد روند مد ، همراه با طراحی و تأیید نمونه ها ، از جمله انجام اتصالات است.

 استاد طراحی مد از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

طراح مد در کنار کارگاه های طراحی و خانه های مد در کارخانه های تولید پوشاک و همچنین آتلیه مورد تقاضا است. در موارد نادر ، طراحان لباس را با نام تجاری خاص خود ایجاد می کنند. رشد شغلی طراحان مد با شروع به کار رئیس طراحان گروه ، سپس رئیس بخش طراحی ، به همراه رئیس مدیریت طراحی ، آغاز می شود که با سمت مدیر هنری به اوج خود می رسد.

 چرا باید در طراحی مدرک کارشناسی ارشد اخذ کنید؟

کارشناسان استخدام persianapply کسب دوره های طراحی مد را توصیه می کنند زیرا این حرفه یکی از جذاب ترین هاست زیرا همراه با زندگی پرمخاطب ، جالب و درآمد بالا است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

54

1

انگلستان

24

2

ایالات متحده

20

3

چین

15

4

ایتالیا

14

5

کره جنوبی

14

6

فرانسه

12

7

ژاپن

9

8

اسپانیا

9

9

مکزیک

7

10

 

دکترای طراحی مد

برنامه های دکترا در طراحی مد

42

سالهای تحصیلی

2-4

هزینه های متوسط

161309267 پوند

متوسط ​​حقوق سالانه

3157875000 پوند

دکترای طراحی مد کیست؟

دکترای طراحی مد فارغ التحصیل است که در رشته های هنر و طراحی ، فناوری لباس ، مد ، طراحی گرافیک ، بازاریابی مد و خرید ، منسوجات و سایر موضوعات مهم تحصیل کرده است. فارغ التحصیلان دوره های تحصیلات تکمیلی باید مهارت هایی مانند توجه به جزئیات ، مدیریت پروژه ، و همچنین توانایی کار مستقل ، همراه با بازاریابی و آگاهی تجاری ، به علاوه مهارت و مهارت های ارتباطی خوب را داشته باشند.

وظایف اصلی دکترای طراحی مد چیست؟

دکترا در طراحی مد باید تعدادی از کارها را انجام دهد که شامل ایجاد یا تجسم ایده و تولید یک طرح ، نظارت بر تولید ، تطبیق طرح های موجود برای تولید انبوه ، تأمین منابع ، انتخاب و خرید پارچه ، تریم ، چفت و بست و تزئینات و مدیریت بازاریابی است. ، امور مالی و سایر فعالیتهای تجاری.

 دکترای طراحی مد از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترای دارای مدرک طراحی مد معمولاً توسط استودیوهای طراحی و مشاوره ، شرکت های بزرگ طراحی و مد ، خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی و مشتریان خصوصی استخدام می شوند. مشاغل محبوب شامل طراح مد ، تکنسین لباس / پارچه ، طراح داخلی و فضایی ، طراح گرافیک ، سبک ، بازرگان بصری و طراح محصول است.

 چرا باید مدرک دکترای طراحی مد را دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت persianapply به دلیل افزایش تقاضا برای دکترا با سطح بسیار عالی در این زمینه که روندهای مدرن را دنبال می کنند و نیازهای مشتریان را برآورده می کنند ، دریافت مدرک دکترای طراحی مد را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

11

1

کره جنوبی

4

2

ایالات متحده

4

3

انگلستان

3

4

چین

2

5

ژاپن

2

6

پاکستان

2

7

رومانی

2

8

اسلوونی

2

9

کامرون

1

10

 

chat