پرشین اپلای

توسعه


لیسانس توسعه

برنامه های کارشناسی در توسعه

7742

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

186370213 پوند

متوسط ​​حقوق سالانه

3789450000 پوند

مدرک کارشناسی توسعه چیست؟

توسعه فناوری اطلاعات مربوط به طراحی نرم افزار و مدیریت سیستم های رایانه ای است. مدرک لیسانس در توسعه دوره های حسابداری ، الگوریتم ها ، توسعه نرم افزار ، شبکه ، طراحی و مدیریت پایگاه های داده ، تجزیه و تحلیل سیستم ، برنامه نویسی را ارائه می دهد.

 تعهدات یک فارغ التحصیل در توسعه چیست؟

توسعه دهندگان فناوری اطلاعات الگوریتم هایی را ایجاد می کنند ، نرم افزارهای جدیدی را طراحی می کنند ، برنامه های تست و اشکال زدایی را ارائه می دهند ، در زمینه مسائل فناوری اطلاعات مشاوره می دهند ، پایگاه داده ها ، سیستم های رایانه ای و شبکه ها را مدیریت می کنند ، پروژه ها را مدیریت می کنند ، با مشتریان و مدیران معامله می کنند ، بر کارمندان ارشد نظارت می کنند.

 بعد از اخذ مدرک لیسانس توسعه چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک فناوری اطلاعات ممکن است به سمت هایی از جمله توسعه دهنده نرم افزار ، یک برنامه نویس رایانه ، یک تحلیلگر امنیت اطلاعات ، یک مدیر فناوری اطلاعات ، یک مدیر سیستم ، یک معمار شبکه رایانه ای ، یک مدیر پایگاه داده ، یک متخصص پشتیبانی رایانه منجر شود. متخصصان توسعه فناوری اطلاعات برای سازمان ها و مشاغل مختلفی از جمله توسعه کامپیوتر ، شرکت های مهندسی ، بانک ها ، ارگان های دولتی و غیره کار می کنند.

 مزایای اتمام دوره لیسانس در توسعه چیست؟

persianapply توصیه می کند که مدرک کارشناسی خود را در زمینه توسعه فناوری اطلاعات بدست آورید زیرا دانشجویان تحصیلات تکمیلی در شرکتهای مختلف دنیا از بخشهای مختلف صنعتی و خدماتی استخدام می شوند. یک مدرک توسعه فناوری اطلاعات مهارت های تحلیلی ، ریاضی و حل مسئله را بهبود می بخشد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1346

1

هند

1224

2

چین

1044

3

روسیه

434

4

مکزیک

217

5

فیلیپین

142

6

انگلستان

123

7

اندونزی

110

8

ژاپن

110

9

اوکراین

106

10

 

کارشناس ارشد توسعه فناوری اطلاعات

برنامه های کارشناسی ارشد  درتوسعه فناوری اطلاعات

4125

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

169973921 پوند

متوسط ​​حقوق سالانه

3789450000 پوند


چه کسی استاد توسعه فناوری اطلاعات است؟

کارشناس ارشد توسعه فناوری اطلاعات ، متخصصی است که برنامه های مختلف نرم افزاری را طراحی و آزمایش می کند و مشکلات و اشکالات احتمالی را برطرف می کند. فارغ التحصیلان دوره های تحصیلات تکمیلی باید مهارت هایی مانند درک شبکه های رایانه ای ، پایگاه داده و توسعه وب ، کار گروهی و برنامه ریزی خوب و سازماندهی خود را داشته باشند.

 وظایف اصلی استاد در توسعه فناوری اطلاعات چیست؟

تحصیلات تکمیلی با مدرک کارشناسی ارشد در IT مجبور است هر روز تعدادی از کارها را انجام دهد ، برنامه های رایانه ای را توسعه ، آزمایش و پیاده سازی کند ، نمودارهای فنی را ایجاد و منتشر کند و برنامه ها را مرور کند تا مشکلات یا اشکال را پیدا کند.

 یک استاد در توسعه فناوری اطلاعات از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

یک استاد در توسعه فناوری اطلاعات می تواند در مکان های مختلف از سازمان های اداری تا مشاغل محلی کار کند. مشاغل کوچک برای رفع برنامه های موجود یا ایجاد برنامه های جدید به متخصصان نیاز دارند ، سازمان های بزرگ برای ایجاد و پشتیبانی از پروژه های خود به گروه هایی از کارگران نیاز دارند. محبوب ترین مشاغل کارشناسی ارشد در توسعه فناوری اطلاعات مهندس و توسعه دهنده نرم افزار ، طراح سیستم و وب سایت ، مشاور فناوری اطلاعات و مدیر پایگاه داده هستند.

 چرا باید مدرک توسعه فناوری را بدست آورید؟

تحلیلگران شرکت persianapply دریافت مدرک کارشناسی ارشد در زمینه توسعه فناوری اطلاعات را توصیه می کنند زیرا این یکی از امیدوار کننده ترین شغل هایی است که فارغ التحصیلان می توانند در بازار پیدا کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

829

1

ایالات متحده

411

2

چین

365

3

روسیه

275

4

فرانسه

106

5

مکزیک

101

6

اوکراین

100

7

پاکستان

95

8

انگلستان

77

9

ژاپن

73

10

 

دکترای توسعه

برنامه های  دکترا در توسعه

1062

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

171235970 پوند

متوسط ​​حقوق سالانه

3789450000 پوند

 

دکترای توسعه کیست؟

دکترای توسعه فناوری اطلاعات ، برنامه های مختلف نرم افزاری و همچنین حل مشکلات و اشکالات پیش آمده را طراحی و آزمایش می کند. فارغ التحصیلان دوره های تحصیلات تکمیلی باید مهارت هایی مانند درک شبکه های رایانه ای ، پایگاه داده ها و توسعه وب ، کار گروهی ، مهارت های تشخیصی و حل مسئله عالی ، همراه با برنامه ریزی خوب و خود سازماندهی را داشته باشند.

 وظایف اصلی دکترای توسعه چیست؟

تحصیلات تکمیلی دارای مدرک دکترای IT باید تعدادی از کارها را انجام دهد که شامل توسعه ، آزمایش و اجرای برنامه های رایانه ای ، ایجاد و انتشار نمودارهای فنی ، بررسی سخت افزار کامپیوتر ، ایجاد و نگهداری شبکه های محلی ، اطمینان از امنیت و حریم خصوصی شبکه ها و مرور برنامه ها برای یافتن هرگونه مشکل یا اشکال.

 دکترای توسعه از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترای توسعه فناوری اطلاعات می تواند در مکان های مختلف ، از سازمان های اداری گرفته تا مشاغل محلی کار کند. مشاغل کوچک برای رفع برنامه های موجود یا ایجاد برنامه های جدید به متخصصان نیاز دارند ، سازمان های بزرگ برای ایجاد و پشتیبانی از پروژه های خود به گروه هایی از کارگران نیاز دارند. مشهورترین مشاغل دکترای توسعه فناوری اطلاعات مهندس و توسعه دهنده نرم افزار ، طراح سیستم و وب سایت ، مشاور فناوری اطلاعات و مدیر پایگاه داده هستند.

 چرا باید مدرک دکترای توسعه دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت persianapplyاخذ مدرک کارشناسی ارشد در زمینه توسعه فناوری اطلاعات را توصیه می کنند ، زیرا این یکی از امیدوار کننده ترین شغل هایی است که فارغ التحصیلان می توانند در بازار پیدا کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

روسیه

153

1

هند

147

2

ایالات متحده

91

3

چین

71

4

پاکستان

42

5

فرانسه

32

6

اوکراین

25

7

مالزی

23

8

لهستان

21

9

ژاپن

20

10

 

 

 

 

 

 

 


chat