پرشین اپلای

مددکاری اجتماعیلیسانس مددکاری اجتماعی

برنامه های کارشناسی مددکاری اجتماعی

3423

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

228655921 پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2073224798 پوند

لیسانس مددکاری اجتماعی کیست؟

لیسانس مددکاری اجتماعی شخصی است که پس از موفقیت در تحصیل در این دوره در یک محیط دانشگاهی ، این درجه را دریافت کرده است. کارشناسی مددکاری اجتماعی به دانشجویانی اختصاص داده شده است که می خواهند در زمینه ارتباطات اجتماعی ، روانشناسی و غیره تحصیل کنند. دوره کارشناسی در این زمینه دانشجویان را برای مشاغل به عنوان مددکاران اجتماعی آماده می کند.

 کارشناسی مددکاری اجتماعی چه موضوعاتی را مطالعه می کند؟

لیسانس مددکاری اجتماعی طیف گسترده ای از افراد را مطالعه می کند. آنها ممکن است از ارتباطات اجتماعی تا موضوعاتی که مستقیماً به حوزه مددکاری اجتماعی اختصاص داده شده اند متفاوت باشد. چنین دانش آموزانی ممکن است در مورد مسائل اجتماعی و رفتار اجتماعی انسان ها اطلاعات کسب کنند.

 لیسانس مددکاری اجتماعی از کجا می تواند شغلی داشته باشد؟

BA در مشاغل آینده مددکاری اجتماعی شامل سازمانهای دولتی ، مدرسه یا دانشگاه ها ، و همچنین فرصت هایی برای تبدیل شدن به مددکاران اجتماعی یا روانشناس است. این تخصص در همه جا مورد نیاز است ، مشکلی در یافتن شغل وجود ندارد.

 چرا باید مدرک مددکاری اجتماعی بدست آورید؟

گروه تجزیه و تحلیل persianapply اخذ مدرک در زمینه کارهای اجتماعی را برای شخصی که علاقه مند به مسائل اجتماعی و همچنین الگوهای رفتاری اجتماعی افراد است توصیه می کند. یکی دیگر از مزایای این کار این است که مددکاران اجتماعی می توانند در هر موسسه ای کار پیدا کنند ، بنابراین یافتن پست مناسب برای تحصیلات تکمیلی مشکلی نخواهد داشت.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

821

1

چین

526

2

هند

413

3

روسیه

165

4

ژاپن

87

5

انگلستان           

70

6

آلمان

67

7

فرانسه

51

8

نیجریه

51

9

کانادا

45

10

 

استاد مددکاری اجتماعی

برنامه های دکترا در  مددکاری اجتماعی

1931

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

218996519 پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2073224798 پوند

 استاد مددکاری اجتماعی کیست؟

کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی تحصیلات تکمیلی است که پس از پایان تحصیلات خود در این رشته ، مدرک کارشناسی ارشد دریافت کرد. کارشناسی ارشد در کار اجتماعی ترکیبی از کار اجتماعی و روانشناختی با افراد و گروه ها است. مددکاران اجتماعی اغلب به ارگان های دولتی مانند بیمارستان ها ، مدارس / کالج ها و غیره متصل می شوند.

 دامنه موضوعات مورد مطالعه در دوره کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی چقدر است؟

برنامه کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی دارای طیف گسترده ای از موضوعات مورد نیاز برای مددکار اجتماعی آینده است. موضوعات مورد مطالعه شامل ارتباطات ، کارهای اجتماعی با خانواده ها و برنامه تحقیقاتی برای دانشجویان دکترا می باشد.

 استاد کار اجتماعی از کجا می تواند برای این شغل درخواست کند؟

استاد کار اجتماعی از کجا می تواند درخواست کار کند؟ کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی فردی است که تخصص وی در زمینه ارتباط با مردم است ، به همین دلیل آنها دارای فرصت های شغلی گسترده ای هستند. کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی می تواند مددکاران یا مدیران اجتماعی آینده شود. (این شغل به مهارت های ارتباطی قوی احتیاج دارد.)

 چه کسی باید برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی اقدام کند؟

گروه تجزیه و تحلیل persianapply این رشته را برای شخصی که علاقمندی او در ارتباط با افراد مختلف است و متقاضی دریافت مدرک کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی است ، توصیه می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

333

1

ایالات متحده

314

2

چین

195

3

روسیه

115

4

آلمان

53

5

ژاپن

51

6

فرانسه

50

7

انگلستان

47

8

مکزیک

34

9

ایران

33

10

 

دکترای فلسفه مددکاری اجتماعی

برنامه های دکترا در  مددکاری اجتماعی

552

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

219428105 پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2073224798 پوند

 دکترای مددکاری اجتماعی چیست؟

دکترای مددکاری اجتماعی یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است که براساس یک پایان نامه اعطا می شود. مددکاری اجتماعی یک رشته دانشگاهی است که کیفیت زندگی افراد و رفاه جامعه را ارتقا می دهد. کار اجتماعی دانش در مورد مردم و توسعه جامعه ، سیاست های اجتماعی و اداری ، و همچنین تعامل انسانی و تأثیر و دستکاری عوامل اجتماعی ، سیاسی و روانی را بر جامعه ادغام می کند. مدارک مددکاری اجتماعی نظریه های زمینه های مختلف دیگر مانند جامعه شناسی ، پزشکی ، روانشناسی ، فلسفه را ترکیب می کند.

 وظایف دکترای مددکاری اجتماعی چیست؟

وظایف اصلی دکترای مددکاری اجتماعی: همدلی ، گوش دادن فعال ، ادراک اجتماعی ، اقناع ، همکاری ، تفکر انتقادی ، ارتباطات و مهارت های بین فردی.

 دکترای مددکاری اجتماعی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک دکترای مددکاری اجتماعی معمولاً موقعیت هایی را بدست می آورند که شامل افسر آزمایشی ، مشاور مشاور ، مشاور شغلی ، افسر خیریه ، مشاور ، هماهنگ کننده داوطلب ، کارگر جوانان ، تحلیلگر سیاست های اجتماعی است.

 چرا باید دکترای مددکاری اجتماعی دریافت کنید؟

کارشناسان شرکت آموزش persianapply توصیه می کنند در این مطالعه تحصیل کنند زیرا داشتن دکترای مددکاری اجتماعی حرفه ای بسیار جالب و شرافتمندانه است. فارغ التحصیلان دارای دکترای فلسفه دانش و تجربه بیشتری نسبت به لیسانس و استاد در همان مطالعه دارند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

87

1

چین

73

2

هند

71

3

روسیه

42

4

انگلستان

17

5

ژاپن

15

6

پاکستان

14

7

ترکیه

13

8

برزیل

11

9

فرانسه

11

10

 

chat