پرشین اپلای

مهندسی خودرو


لیسانس مهندسی خودرو

برنامه های کارشناسی در مهندسی خودرو

10183

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

 3977 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

92566  دلار

 

مدرک کارشناسی مهندسی خودرو چیست؟

لیسانس مهندسی خودرو متخصصانی را برای صنعت خودرو شامل طراحی و نگهداری اتومبیل ، موتور ، كامیون آماده می كند. این برنامه درسی دروس نظری و عملی را در زمینه مکانیک ، ریاضیات ، فناوری ها ، الکترونیک و ... ارائه می دهد.

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی مهندسی خودرو چیست؟

وظایف مهندس خودرو شامل طراحی و توسعه وسایل نقلیه ، انتخاب مواد ، تنظیم سیستم های مکانیکی ، حل مشکلات مهندسی ، بهبود عملکرد موتورها ، نظارت بر کارکنان فنی ، توسعه روش های آزمایش ، ایجاد اتومبیل های مفهومی و نمونه های اولیه است.

پس از اتمام دوره کارشناسی مهندسی خودرو چه مشاغلی وجود دارد؟

یک فارغ التحصیل با مدرک در رشته مهندسی خودرو می تواند به عنوان یک مهندس خودرو ، یک مهندس آزمون ، یک مهندس سیستم های موتورسواری ، یک مهندس نمونه اولیه موقعیت کسب کند. کارفرمایان احتمالی شرکتهایی هستند که سیستمها و قطعات ، موتورها ، خودرو و تجهیزات را تولید می کنند.

دلایل اخذ مدرک لیسانس مهندسی خودرو چیست؟

متخصصان شرکت پرشین اپلای اخذ مدرک لیسانس در مهندسی خودرو را توصیه می کنند زیرا این مطالعه چشم انداز شغلی خوبی دارد و یک محیط کار راحت را فراهم می کند. مدرک کارشناسی مهندسی خودرو امکاناتی را برای تحقق خلاقیت در طراحی وسایل نقلیه جدید ایجاد می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

1،538

1

چین

1،459

2

ایالات متحده

1،355

3

مکزیک

426

4

روسیه

279

5

اندونزی

212

6

ژاپن

208

7

فرانسه

204

8

ایران

199

9

کره جنوبی

157

10

 

کارشناسی ارشد مهندسی خودرو

برنامه های کارشناسی ارشد در مهندسی خودرو

6111

سالهای تحصیل

1-2

شهریه متوسط

 3608 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

92566  دلار

 

کارشناسی ارشد مهندسی خودرو چیست؟

مهندسی خودرو جنبه های مکانیکی ، الکتریکی ، ایمنی و سایر موارد را در طراحی ، ساخت و نگهداری خودرو بکار می برد. مدرک کارشناسی ارشد مهندسی اتومبیل دوره هایی را در زمینه مهندسی به کمک کامپیوتر ، شبیه سازی و تجزیه و تحلیل مهندسی ، طراحی مهندسی پیشرفته ، آیرودینامیک خودرو ، پیشرانه و دینامیک موتور ، مواد پیشرفته و هوشمند ، مکانیک سیالات پیشرفته ، سیستم های کنترل هوشمند ارائه می دهد.

تعهدات کارشناسی ارشد مهندسی خودرو در مقطع کارشناسی ارشد چیست؟

متخصصان مهندسی اتومبیل ممکن است با ایجاد طرحی از نمونه های اولیه و آزمایش آنها ، توسعه سیستم های مکانیکی و الکترونیکی ، بهبود ایمنی رانندگی ، افزایش کارایی موتورها و قطعات دیگر وسایل نقلیه ، پشتیبانی فنی ، نظارت بر تکنسین ها ، مدیریت پروژه های مهندسی.

پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد مهندسی خودرو چه موقعیت هایی موجود است؟

لیست مشاغل مهندسی خودرو شامل موقعیت هایی از جمله مهندس خودرو ، مهندس مکانیک ، مهندس سیستم های موتورسواری در شرکت های مختلف تولید و خرده فروشی خودرو است. برنامه کارشناسی ارشد در مهندسی خودرو می تواند پایه و اساس دکترای مهندسی باشد.

انگیزه تکمیل مدرک کارشناسی ارشد مهندسی خودرو چیست؟

پرشین اپلای توصیه می کند برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد مهندسی خودرو کسانی که علاقه مند به توسعه صلاحیت در زمینه طراحی مهندسی ، آیرودینامیک و مدیریت پروژه مهندسی هستند. دیپلم کارشناسی ارشد در مهندسی خودرو چشم انداز شغلی را افزایش می دهد و امکان اشتغال به عنوان یک محقق را فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

1،160

1

چین

640

2

ایالات متحده

408

3

فرانسه

233

4

روسیه

208

5

مکزیک

181

6

ایران

177

7

ژاپن

173

8

آلمان

136

9

ترکیه

113

10

 

دکترای مهندسی خودرو

برنامه های دکترا در مهندسی خودرو

2090

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

 4091 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

92566  دلار

 

دکترای مهندسی خودرو چه کسی است؟

دکتر فلسفه در مهندسی خودرو ، یک سطح مبتنی بر پایان نامه است که برای داوطلبانی ایجاد شده است که متمرکز بر کشف مطالعه خودرو و راه های حل مشکلات در آن هستند. برگزاری دکترا دانشجویان با مهارت لازم برای مقابله با تمام پیشرانه های الکتریکی و هیبریدی و همچنین بهره وری بهتر از خودرو را قادر می سازد.

وظایف اصلی دکترای مهندسی خودرو چیست؟

وظایف دکترا شامل استفاده از بسته های طراحی به کمک رایانه برای اجرای ایده ها ، حل مشکلات مهندسی ، بررسی مشکلات مکانیکی یا خرابی های ناگهانی تعمیر و نگهداری و همچنین بازرسی و آزمایش وسایل نقلیه درایو است. دکترا در محیط های دانشگاهی و پژوهشی نیاز به نوشتن مقالاتی در مورد بهبود موضوع خود و همچنین تهیه داده ها برای مقاطع کارشناسی و نظارت بر آزمایشات آنها دارند.

دکترای مهندسی خودرو از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دارندگان دکترا می توانند موقعیت های آکادمیک را به همراه موسسات تحقیقاتی پیدا کنند. دکترا توسط شرکت های تولید کننده وسایل نقلیه تجاری به همراه شرکت های تولید کننده اتومبیل و موتور سیکلت و همچنین کنسرسیوم های سوخت و روغن به همراه تأمین کنندگان خودرو استخدام می شوند.

چرا باید مدرک دکترای خود را در مهندسی خودرو بگیریم؟

کارشناسان شرکت پرشین اپلای به دلیل افزایش تقاضا برای دانشگاهیان در این صنعت ، دریافت مدرک دکترای مهندسی خودرو را توصیه می کنند. دکتری دستمزدهای بالایی دریافت می کند که همراه با موقعیت های قابل احترام در شرکت های بین المللی است.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

299

1

چین

203

2

ایالات متحده

170

3

روسیه

101

4

فرانسه

90

5

ایران

74

6

ژاپن

65

7

مکزیک

58

8

پاکستان

39

9

کره جنوبی

38

10

 

chat