پرشین اپلای

مطالعات موزه


 

لیسانس مطالعات موزه

برنامه های کارشناسی درمطالعات موزه

3423

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

228529783 پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2406995482پوند

مدرک کارشناسی در مطالعات موزه چیست؟

مدرک کارشناسی در مطالعات موزه ای دانشجویان را برای فعالیت در موزه ها و نمایشگاه ها آماده می کند. طبقه بندی نمایش موزه شامل هنر ، طبیعت ، تاریخ و علم است. توصیه می شود فارغ التحصیلان دوره های آموزشی موزه را متناسب با موسسه مورد علاقه خود انتخاب کنند.

 وظایف دانشجوی تحصیلات تکمیلی مطالعات موزه چیست؟

وظایف دانشجوی تحصیلات تکمیلی مطالعات موزه شامل نظارت بر مجموعه ها و نمایشگاه های دائمی ، تهیه اطلاعات و کتاب های راهنمای پشتیبانی ، و همچنین توصیف اشیا با ارزش نمایشگاه ، سایر مجموعه مهارت های آموخته شده شامل بازیابی نقاشی ها و مصنوعات آسیب دیده ، همراه با سازماندهی تور برای بازدید کنندگان و غیره است.

 پس از اتمام دوره لیسانس در مطالعات موزه ، چه مشاغلی موجود است؟

پس از اخذ مدرک لیسانس در مطالعات موزه ، فارغ التحصیلان می توانند به عنوان یک کیوریتور ، یا به عنوان یک افسر آموزش و پرورش فعالیت کنند ، سایر گزینه های موقعیت عبارتند از محافظه کار یا بایگانی. مکان های احتمالی استخدام انواع مختلفی از موسسات یادگیری است که شامل موزه های هنر ، مردم شناسی و تاریخ طبیعی و همچنین باغ های گیاهان است. لیست حرفه ها شامل سیارات در کنار مکان های تاریخی است ، اینها بهمراه مراکز علمی و فناوری انتخاب گسترده ای از مشاغل را ارائه می دهند.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس در مطالعات موزه چیست؟

persianapply دریافت مدرک لیسانس در مطالعات موزه را توصیه می کند ، زیرا این تخصص شغلی فرصت های جدیدی را برای کارمندان موزه فراهم می کند ، از طریق معرفی فن آوری های جدید که موسسات را نسبت به گذشته جالب تر می کند و متعاقباً ، شغل مدیریت ها را ایجاد می کند. آسان تر. در نتیجه ، موزه ها یک محیط کار راحت را در محل کار خود فراهم می کنند که از فناوری جدید بهره مند می شود.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

822

1

چین

526

2

هند

413

3

روسیه

165

4

ژاپن

87

5

انگلستان           

70

6

آلمان

67

7

فرانسه

51

8

نیجریه

51

9

کانادا

45

10

 

استاد مطالعات موزه

برنامه های استاد در مطالعات موزه

1931

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

218913167 پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2406995482 پوند


استاد مطالعات موزه کیست؟

به شخصی که تحصیل کرده و کارشناسی ارشد در مطالعات موزه دریافت کرده است استاد این موضوع می گویند. به طور کلی ، این رشته ای است که تاریخ هنر و تاریخ را به هم پیوند می دهد. دانشجویی که می خواهد در این حوزه کار کند باید از جغرافیا و موضوعات مرتبط با آن آگاه باشد.

 استاد مطالعات موزه چه رشته هایی را مطالعه می کند؟

شخصی که می خواهد کارشناسی ارشد در مطالعات موزه دریافت کند ، چندین موضوع را مطالعه خواهد کرد ، این به طور پیش فرض فرصت های شغلی گسترده تری را به یک متخصص فارغ التحصیل ارائه می دهد. دانش آموزان در طول دوره خود با توجه به حوزه کاری که انتخاب می کنند ، موضوعاتی مانند تاریخ هنر ، تاریخ هر کلمه و سایر کلاسهای تخصصی را مطالعه می کنند.

 کارشناسی ارشد مطالعات موزه از کجا می تواند استخدام کند؟

دانش آموخته کارشناسی ارشد در مطالعات موزه ، به عنوان یک متخصص تاریخ هنر کار می کند. بعداً ، او می تواند سمت کارگر موزه را حفظ کند. اگر متخصص تحصیلات تکمیلی بخواهد در زمینه خصوصی کار کند ، می تواند سازمان دهنده نمایشگاه هایی مانند نقاشان امروزی شود یا به سمت Ph.D کار کند. استاد مطالعات موزه شدن

 چرا باید کارشناسی ارشد در مطالعات موزه بدست آورید؟

تجزیه و تحلیل گروه استخدام persianapply برای دانشجویی که علاقه اش به موزه ها و تاریخچه است ، گرفتن MA در این زمینه را توصیه می کند. مهم این است که دانش عمومی در مورد هنر ضروری است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

333

1

ایالات متحده

314

2

چین

195

3

روسیه

115

4

آلمان

53

5

ژاپن

51

6

فرانسه

50

7

انگلستان

47

8

مکزیک

34

9

ایران

33

10

 

دکترای فلسفه در مطالعات موزه ای

برنامه های دکترا در مطالعات موزه ای

552

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

219247484پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2406995482 پوند

 دکترای مطالعات موزه چه کسی است؟

دکتر فلسفه در مطالعات موزه یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دارای مدرک دانشکده های تاریخی است. دکترا بر اساس پایان نامه اعطا می شود. مطالعات موزه ، یا موزه شناسی ، یک دید کلی در کار موزه ، در یک زمینه اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی ارائه می دهد. مطالعه دکتری مطالعات موزه فارغ التحصیلان دکترا را در زمینه مدیریت ، بازاریابی و آموزش و همچنین ارائه مفاهیم اساسی در مورد توسعه سیاست های دولتی در مورد مدیریت منابع فرهنگی توسعه می دهد. رشته مطالعات موزه نظریه ها و مفاهیم هنر ، تاریخ ، مطالعات قومی ، باستان شناسی و مردم شناسی را پوشش می دهد.

 وظایف دکترای مطالعات موزه چیست؟

وظایف اصلی دکترای مطالعات موزه: ارتباط موزه ، حفاظت و حفاظت از مواد میراثی ، توسعه محتوای نمایشگاه موزه ، بازاریابی موزه و گالری و موارد دیگر.

 دکترا در مطالعات موزه از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک دکترای مطالعات موزه می توانند موقعیت هایی مانند ثبت موزه ، بایگانی ، ناظر ، تکنسین موزه ، مدیر موزه ، هماهنگ کننده نمایشگاه ، متخصص اطلاعات میراث فرهنگی ، کتابدار موزه و سایر جریان های دانشگاهی را پیدا کنند.

 چرا باید دکترای مطالعات موزه را بدست آورید؟

کارشناسان شرکت آموزشی persianapply توصیه می کنند در این مطالعه تحصیل کنند زیرا دکترای فلسفه در مطالعات موزه حرفه ای بسیار جالب و شرافتمندانه است. فارغ التحصیلان دکترا دارای شغل خوب و همچنین درآمد پایدار هستند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

87

1

چین

73

2

هند

71

3

روسیه

42

4

انگلستان

17

5

ژاپن

15

6

پاکستان

14

7

ترکیه

13

8

برزیل

11

9

فرانسه

11

10

 

 

chat