پرشین اپلای

مد ، منسوجات و کالاهای لوکسلیسانس مد ، منسوجات و کالاهای لوکس

برنامه های کارشناسی در مد

3423

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

228529783 پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

3578925000 پوند

لیسانس مد ، منسوجات و کالاهای لوکس کیست؟

شخصی که لیسانس مد ، منسوجات و کالاهای لوکس را تحصیل کرده و دریافت کرده است ، لیسانس مد را به دست می آورد و درنهایت به یک متخصص پارچه و کالاهای لوکس در این رشته تبدیل می شود. هدف اصلی این صنعت تهیه و فروش محصولاتی است که به عنوان یک کالای لوکس طبقه بندی می شوند.

 چه لیسانس مد ، منسوجات و کالاهای لوکس را مطالعه می کند؟

شخصی که در این زمینه تحصیل می کند بسیاری از موضوعات را فرا خواهد گرفت. این رشته به رشته مدیریت نزدیک است. به همین دلیل ، لیسانس مد ، منسوجات و کالاهای لوکس فارغ التحصیل شده رفتار مصرف کننده و انسان را مطالعه می کند ، در نتیجه اهمیت فرآیندهای اقتصاد خرد را می آموزد.

 لیسانس مد ، منسوجات و کالاهای لوکس از کجا می تواند استخدام کند؟

کارشناسی ارشد که لیسانس مد ، منسوجات و کالاهای لوکس را در آینده دریافت کرده است ، شامل زمینه مدیریت و توزیع محصولات کالاهای لوکس است. در نتیجه ، شخصی که در این رشته تخصص دارد می تواند به عنوان مدیر یا مدیر بازاریابی واجد شرایط شود.

 چرا باید درجه مد ، منسوجات و کالاهای لوکس را بدست آورید؟

گروه استخدام persianapply اخذ مدرک کارشناسی مد ، منسوجات و کالاهای لوکس را برای شخصی که علاقه مند به مدیریت است و دارای مهارت های سازمانی است ، توصیه می کند. متخصص در این زمینه می تواند چهره مهم دنیای کالاهای مد و لوکس شود.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

822

1

چین

526

2

هند

413

3

روسیه

165

4

ژاپن

87

5

انگلستان           

70

6

آلمان

67

7

فرانسه

51

8

نیجریه

51

9

کانادا

45

10

 

استاد مد ، منسوجات و کالاهای لوکس

برنامه های دکترا در مد

1931

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

218913167 پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

3578925000 پوند

 چه کسی استاد مد ، پارچه و کالاهای لوکس است؟

کارشناسی ارشد مد ، پارچه و کالاهای لوکس یک دانشجوی کارشناسی ارشد است که مدرک این رشته را تکمیل و دریافت کرده است. کارشناسی ارشد مد ، منسوجات و کالاهای لوکس ، بر صنعت ، بازاریابی ، از جمله بازرگانی محصولات و تبلیغات آنها تمرکز دارد. این رشته دانشگاهی همچنین نیاز به دانش کارایی در مورد مراحل تولید منسوجات و کالاهای لوکس دارد.

 حوزه های کارشناسی ارشد در مد ، پارچه و کالاهای لوکس کدامند؟

حوزه کارشناسی ارشد مد ، منسوجات و کالاهای لوکس شامل مدیریت و تجارت است. فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد مد ، منسوجات و کالاهای لوکس موقعیت های کاری مربوط به تبلیغات را اشغال می کنند.

 استاد مد ، منسوجات و کالاهای لوکس کجا می توانند کار کنند؟

کارشناسی ارشد مد ، منسوجات و کالاهای لوکس معمولاً در شرکت های تولیدی یا بازاریابی به عنوان کارمند یا دستیار خصوصی روسای بخش ها در شرکت کار می کنند. کارشناسی ارشد مد ، منسوجات و کالاهای لوکس به عنوان یک کارمند ، تبلیغ محصولات جدید و تجارت آنها به مشتریان است.

 چه کسی باید برای مدرک کارشناسی ارشد مد ، منسوجات و کالاهای لوکس اقدام کند؟

گروه تجزیه و تحلیل persianapply فردی را که در زمینه اقتصاد و عملکرد بازار آگاهی دارد ، اخذ مدرک کارشناسی ارشد مد ، پارچه و کالاهای لوکس را به شما پیشنهاد می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

333

1

ایالات متحده

314

2

چین

195

3

روسیه

115

4

آلمان

53

5

ژاپن

51

6

فرانسه

50

7

انگلستان

47

8

مکزیک

34

9

ایران

33

10

 

دکترای مد ، پارچه و کالاهای لوکس

برنامه های دکترا در علوم پزشکی قانونی

552

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

219247484

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

3578925000

 دکترای مد ، پارچه و کالاهای لوکس کیست؟

دکترای مد ، پارچه و کالاهای لوکس دانشجویی است که در رشته های هنر و طراحی ، فناوری لباس ، مد ، طراحی گرافیک ، بازاریابی و خرید مد ، منسوجات و سایر موضوعات مهم تحصیل کرده است. فارغ التحصیلان مهارت هایی مانند توجه به جزئیات ، مدیریت پروژه ، توانایی کار مستقل ، آگاهی از بازاریابی و تجاری ، تدبیر و مهارت های ارتباطی خوب را دارند.

 وظایف اصلی دکترای مد ، پارچه و کالاهای لوکس چیست؟

دکترای مد ، منسوجات و کالاهای لوکس تعدادی از کارها را انجام می دهد که شامل ایجاد یا تجسم ایده و تولید یک طرح ، نظارت بر تولید ، تطبیق طرح های موجود برای تولید انبوه ، تأمین منابع ، انتخاب و خرید پارچه ، تریم ، چفت و بست و تزئینات و مدیریت بازاریابی ، امور مالی و سایر فعالیتهای تجاری.

دکترای مد ، پارچه و کالاهای لوکس از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

دکترای دارای مدرک دکترای مد ، پارچه و کالاهای لوکس توسط استودیوهای طراحی و مشاوره ، شرکت های بزرگ طراحی و مد ، خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی و مشتریان خصوصی استخدام می شوند. مشاغل محبوب طراح مد ، تکنسین لباس / پارچه ، طراح داخلی و فضایی ، طراح گرافیک ، سبک ، بازرگان بصری و طراح محصول هستند.

 چرا باید مدرک دکترای مد ، منسوجات و کالاهای لوکس را دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت persianapply به دلیل تقاضای دکترای بسیار با صلاحیت در این زمینه ، دریافت مدرک دکترای مد ، پارچه و کالاهای لوکس را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

87

1

چین

73

2

هند

71

3

روسیه

42

4

انگلستان

17

5

ژاپن

15

6

پاکستان

14

7

ترکیه

13

8

برزیل

11

9

فرانسه

11

10

 

chat