پرشین اپلای

پزشکی قانونی


 

لیسانس علوم پزشکی قانونی

برنامه های کارشناسی در علوم پزشکی قانونی

3423

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

228529783 پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2736825000 پوند

مدرک کارشناسی در علوم پزشکی قانونی چیست؟

درجه لیسانس در علوم پزشکی قانونی یک رشته بین رشته ای است که دانشجویان را برای مطالعه موضوعاتی شامل حقوق ، و همچنین زیست شناسی و شیمی همراه با ژنتیک آماده می کند. این درجه شامل مطالعات مربوط به سم شناسی همراه با مطالعه بالستیک و غیره است. علوم پزشکی سرنخ هایی را برای تحقیقات در مورد جرم فراهم می کند و به عنوان بخشی ضروری از سیستم قضایی در نظر گرفته می شود.

 وظایف دانشجوی تحصیلات تکمیلی علوم پزشکی قانونی چیست؟

وظایفی که دانشجویان فارغ التحصیل دانشکده پزشکی قانونی انجام می دهند شامل گرفتن نمونه از صحنه جرم است که شامل جمع آوری و تهیه نمونه DNA و همچنین گرفتن و تجزیه و تحلیل اثر انگشت است. فارغ التحصیلان یاد می گیرند که چگونه معاینات سم شناسی را انجام دهند ، آنها باید در زمینه بالستیک تخصص داشته باشند. متخصصان پزشکی قانونی باید دقیقاً از مقررات آژانس های اجرای قانون پیروی کنند و همچنین بتوانند گزارش های مفصلی بنویسند و دارای شخصیت باشند تا بتوانند در دادگاه شهادت دهند.

 چه مشاغلی پس از اتمام دوره لیسانس در علوم پزشکی قانونی وجود دارد؟

مدرک کارشناسی در علوم پزشکی قانونی امکان انتخاب گسترده را فراهم می کند. مشاغل شامل کار به عنوان یک دانشمند پزشکی قانونی ، یا یک کارآگاه ، و همچنین یک سم شناس ، همچنین یک متخصص بالستیک یا جایگزین کار به عنوان یک شیمی دان تحلیلی است که شامل تحلیلگر پاشش خون است. مکان های بالقوه کار ادارات پلیس و پیمانکاران دفاعی هستند ، با این حال ، آژانس های کارآگاهی ، آزمایشگاه های دولتی و خصوصی. فرصت های شغلی شامل آزمایشگاه های پزشکی قانونی است.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس در پزشکی قانونی چیست؟

persianapply دریافت مدرک لیسانس در علوم پزشکی قانونی را برای دانشجویانی که توجه به جزئیات را دارند و دارای مهارت های تحلیلی بالایی هستند ، توصیه می کند. حرفه پزشکی قانونی برای دانشجویان علاقه مند به کشف جرائم مناسب است ، زیرا این حرفه یک محیط کار راحت را فراهم می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

822

1

چین

526

2

هند

413

3

روسیه

165

4

ژاپن

87

5

انگلستان           

70

6

آلمان

67

7

فرانسه

51

8

نیجریه

51

9

کانادا

45

10

 

کارشناسی ارشد علوم پزشکی قانونی

برنامه های دکترا در علوم پزشکی قانونی

1931

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

218913167 پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2736825000 پوند

 استاد علوم پزشکی کیست؟

جرم انگاری علمی است که به مکانیسم جرم مربوط می شود. این دانش ظهور اطلاعات مربوط به فعالیت های جنایی و شرکت کنندگان آن را با هم مرتبط می کند. جرم شناسی الگوهای شواهد جمع آوری شده را بررسی می کند ، که شامل ارزیابی صحنه جرم و استفاده قضایی از شواهد و همچنین تحقیقات آزمایشگاهی است. کارشناس پزشکی قانونی که از وی بعنوان یک متخصص یاد می شود ، شواهد را از صحنه جرم جمع آوری و تحقیق می کند. سرانجام ، یک بزهکار در رشته های حقوق کیفری تخصص دارد.

 وظایف کارشناسی ارشد علوم پزشکی قانونی چیست؟

وظایف اصلی یک متخصص پزشکی قانونی شامل همکاری با بازپرس تحقیق در صحنه جرم ، مشارکت آنها شامل بررسی شواهد ، و همچنین تجزیه و تحلیل و تلفیق اطلاعات دریافتی در مورد فعالیت جنایی است.

 کارشناس ارشد علوم پزشکی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

کارشناسان پزشکی قانونی در آژانس های اجرای قانون که شامل کمیته های تحقیق و دادسراها و همچنین مراکز تخصصی جنایی است کار می کنند. بیشتر متخصصان پزشکی قانونی حرفه ای و باتجربه در آزمایشگاه های پزشکی قانونی دولتی و خصوصی استخدام می شوند.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد را در علوم پزشکی قانونی دریافت کنیم؟

کارشناسان استخدام persianapply دریافت مدرک علوم پزشکی قانونی را توصیه می کنند زیرا این حرفه چشم انداز شغلی و درآمد خوبی دارد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

333

1

ایالات متحده

314

2

چین

195

3

روسیه

115

4

آلمان

53

5

ژاپن

51

6

فرانسه

50

7

انگلستان

47

8

مکزیک

34

9

ایران

33

10

 

دکترای علوم پزشکی قانونی

برنامه های دکترا در علوم پزشکی قانونی

552

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

219247484

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2736825000

 دکترای علوم پزشکی قانونی چه کسی است؟

دکترای پزشکی قانونی دانشجویی است که میکروب شناسی ، ژنتیک ، آناتومی انسان ، تجزیه و تحلیل شواهد ، انسان شناسی پزشکی قانونی ، سم شناسی ، شیمی آلی و سایر موضوعات مهم را مطالعه کرده است. فارغ التحصیلان باید مهارت هایی مانند توجه به جزئیات ، صبر ، تمرکز ، رویکرد روشمند و همچنین مهارت های تحلیلی و تفسیری را داشته باشند.

وظایف اصلی دکترای علوم پزشکی قانونی چیست؟

دکترا در پزشکی قانونی هر روز باید تعدادی از کارها را انجام دهد و برخی از آنها شامل تجزیه و تحلیل نمونه هایی مانند مو ، مایعات بدن ، شیشه ، رنگ و مواد مخدر در شرایط آزمایشگاهی و همچنین حضور و بررسی صحنه های جرم است. دانشمندان پزشکی قانونی شواهد کمیابی را از صحنه های جنایات یا تصادفات ، بررسی و نظارت بر کار دستیاران ، توجیه یافته های تحت بازجویی در دادگاه ها و ارائه نتایج کار آنها جمع آوری می کنند.

 دکترا در پزشکی قانونی کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترا در علوم پزشکی قانونی توسط ادارات پشتیبانی پلیس ، دانشکده های پزشکی ، بخش های تحقیقات دانشگاه ، آزمایشگاه های بهداشت عمومی ، واحدهای علوم پزشکی قانونی در داخل نیروهای پلیس محلی و دولت های محلی استخدام می شوند. مشاغل محبوب تحصیلات تکمیلی شامل یک شیمی دان تحلیلی ، کارآگاهی ، پزشکی قانونی ، سم شناسی و تکنسین آزمایشگاه علمی است.

 چرا باید مدرک دکترای علوم پزشکی قانونی را دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت persianapply به دلیل تقاضای تحصیلات تکمیلی فوق لیسانس در این زمینه ، اخذ مدرک دکترای علوم پزشکی قانونی را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

87

1

چین

73

2

هند

71

3

روسیه

42

4

انگلستان

17

5

ژاپن

15

6

آلمان

14

7

ترکیه

13

8

برزیل

11

9

فرانسه

11

10

 

chat