پرشین اپلای

مدیریت ورزشی


 

لیسانس مدیریت ورزشی

برنامه های کارشناسی در مدیریت ورزشی

1840

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

320380172 پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

5107547025 پوند

مدرک کارشناسی مدیریت ورزشی چیست؟

مدیریت ورزشی رشته ای است که بازاریابی و تجارت بخش ورزش را در بر می گیرد. دانشجویان دوره کارشناسی مدیریت ورزشی دانش مدیریت تیم ، بازاریابی ، روابط عمومی و رسانه در ورزش و مدیریت بازرگانی را کسب می کنند.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در مدیریت ورزشی چیست؟

وظایف یک مدیر ورزشی مدیریت رویدادهای ورزشی است ، به عنوان مثال ، مسابقات فوتبال و بسکتبال ، مسابقات اسکیت روی ، بازی های المپیک و همچنین ایجاد یک فضای راحت برای آموزش ورزش. مدیران ورزشی قراردادهای مربوط به ورزشکاران را مدیریت می کنند. فارغ التحصیل رشته مدیریت ورزشی همچنین می تواند خدمات بلیط رویداد را کنترل کند.

 پس از اتمام دوره کارشناسی مدیریت ورزشی ، چه موقعیت هایی موجود است؟

پس از گذراندن دوره لیسانس در مدیریت ورزشی ، یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی می تواند به عنوان یک مدیر ورزشی ، یک عامل ورزشی ، یک مدیر کارآموز ، یک مرکز تناسب اندام یا یک مدیر سالن ورزشی استخدام شود. مکان های احتمالی استخدام سازمان ها و انجمن های ورزشی ، مراکز ورزشی ، سالن های ورزشی و استادیوم ها هستند.

 دلایل اخذ مدرک کارشناسی مدیریت ورزشی چیست؟

شرکت پرشین آپلای اخذ مدرک لیسانس در مدیریت ورزشی را توصیه می کند ، زیرا موقعیت در این زمینه یک محیط کار فعال و مشارکت در سازماندهی و برگزاری رویدادهای مختلف ورزشی را فراهم می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

521

1

چین

166

2

انگلستان

111

3

ژاپن

81

4

کره جنوبی

59

5

مکزیک

55

6

ایران

44

7

روسیه

42

8

هند

35

9

ترکیه

32

10

 

کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی

برنامه های دکترا در مدیریت ورزشی

880

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

265255780

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

5107547025

 کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی چه کسی است؟

کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی ترکیبی از منافع تجاری و بازاریابی در ورزش است. فارغ التحصیلان رشته هایی مانند اخلاق ، قانون ، مذاکرات ، تئوری بازاریابی و مدیریت را می آموزند.

 وظایف کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی چیست؟

کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی یک مطالعه چند منظوره است. فارغ التحصیلان برنامه خود را سازماندهی و کنترل می کنند ، ارائه یک جلسه با دانشجویان ، حمایت از ورزشکاران پس از ضربه ، انجام اقدامات مراقبت های بهداشتی ، انجام نقل و انتقالات ورزشی ، انجام قراردادهای ورزشی. برگزاری کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی این امکان را به شما می دهد که یک دستیار سرپرست یک تیم ورزشی باشد.

 مشاغلی که در مدیریت ورزشی برای فارغ التحصیلان فوق لیسانس در دسترس است؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت ورزشی مشاغل مختلفی را بر عهده دارند: روسای یک اردوگاه بهداشت ، معلمان در موسسات آموزشی ، مربیان شرکت های ورزشی ، مربیان تناسب اندام ، روانشناس ورزشی ، مربیان انتقال ، مدیران پروژه رویدادهای ورزشی ، مسئولان ورزشی و پیشاهنگی

 چرا می توان مدرک کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی گرفت؟

متخصصان persianapply دریافت مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت ورزشی را توصیه می کنند ، زیرا تحصیلات تکمیلی در تیم های فوتبال یا بسکتبال ، مراکز تناسب اندام و مدارس مورد تقاضا است. علاوه بر این ، مدیریت ورزشی یک زمینه آینده نگر برای مطالعه است و مزایای زیادی را به همراه دارد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

155

1

چین

65

2

انگلستان

55

3

ژاپن

43

4

روسیه

41

5

ایران

40

6

اسپانیا

31

7

کره جنوبی

26

8

فرانسه

23

9

آلمان

21

10

 

دکترای مدیریت ورزشی

برنامه های دکترا در مدیریت ورزشی

197

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

178475038

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

5107547025

 دکترای مدیریت ورزشی کیست؟

دکترای مدیریت ورزشی دکتری است که می خواهد از جنبه های مالی و اقتصادی و چشم انداز تجاری خود ، به ویژه نحوه راه اندازی یک م sportسسه ورزشی و همچنین کسب آموزش مورد نیاز برای شروع یک مسیر در دانشگاه ، دانش در ورزش کسب کند. فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی ملزم به انجام تحقیقات مستقل و نوشتن پایان نامه اصلی در یکی از مطالعات ورزشی هستند.

 وظایف اصلی دکترای مدیریت ورزشی چیست؟

کارشناسی ارشد دکترا باید توانایی مدیریت کارکنان ، سیستم های اداری ، بازاریابی ، رویدادها و امکانات را داشته باشد. برای حفظ برنامه های کافی آموزشی برای کنترل بودجه و همچنین ایجاد معاملات. دکترا در دانشگاه مواد و کارهایی را در مقطع کارشناسی ارائه می دهد ، اکتشافاتی را انجام می دهد و روش های نوین جدیدی را برای آموزش ایجاد می کند.

 دکترای مدیریت ورزشی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی می توانند در طیف وسیعی از صنایع از جمله اقتصاد ورزشی ، مالی و اطلاعات ، تجارت و بهداشت و درمان استخدام شوند. دارندگان دکترا در حق امتیازهای مجاز ورزشی ، کنفدراسیون های ورزشی مستقل ، شرکت های لوازم ورزشی و تجارت ورزشی مستقل همراه با شرکت های مشاور مدیریت مورد نیاز هستند.

 چرا باید مدرک دکترای مدیریت ورزشی را بدست آوریم؟

تحلیلگران شرکت persianapply دریافت مدرک دکترا را به دلیل بالا بودن دستمزد و موقعیت در شرکتهای ورزشی بین المللی که رشد شغلی و محیط کار مناسب برای دکترا را تضمین می کند ، توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایران

19

1

روسیه

16

2

ایالات متحده

14

3

انگلستان

12

4

ژاپن

9

5

اوکراین

9

6

چین

8

7

کشور پرتغال

8

8

فرانسه

7

9

هند

6

10

 

chat