پرشین اپلای

علوم ورزشی


                

لیسانس علوم ورزشی

برنامه های کارشناسی در علوم ورزشی

1840

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

320371183پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2535920992پوند

مدرک کارشناسی علوم ورزشی چیست؟

علوم ورزشی مطالعه بدن انسان و عملکرد ورزشی را تحت تأثیر تمرینات بدنی و تغذیه تحت پوشش قرار می دهد. این برنامه درسی شامل سخنرانی ها و دوره های عملی در زمینه های فیزیولوژی ، آناتومی ، تغذیه ، روانشناسی ورزشی ، مدیریت ورزشی و ... است.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در علوم ورزشی چیست؟

علوم ورزشی انتخاب خوبی از فعالیت برای یک فرد فعال با زمینه ورزشی و مهارت های ارتباطی است. وظایف یک فارغ التحصیل ممکن است شامل طراحی تمرینات و برنامه های تغذیه ای ، آموزش ورزشکاران و تیم ها ، بهبود عملکرد ورزشکاران ، نظارت بر نگهداری تجهیزات ، ارتقا a یک سبک زندگی سالم ، پاسخگویی به انتظارات مشتریان باشد.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی علوم ورزشی ، چه مشاغلی وجود دارد؟

پس از گذراندن دوره لیسانس در علوم ورزشی ، فارغ التحصیل می تواند به عنوان مربی ورزشی ، یک مدیر ورزشی ، یک مربی شخصی ، یک مدیر مرکز تناسب اندام ، یک معلم مدرسه ، یک فیزیولوژیست ورزشی شغل پیدا کند. مکانهای احتمالی اشتغال مدارس ، دانشگاهها ، سالنهای ورزشی ، مراکز ورزشی و تناسب اندام هستند.

 دلایل اتمام دوره کارشناسی علوم ورزشی چیست؟

تحلیلگران شرکت persianapply توصیه می کنند که یک مدرک لیسانس را در رشته علوم ورزشی به اتمام برسانند ، زیرا این منطقه اغلب یک محیط کاری فعال و یک برنامه انعطاف پذیر را فراهم می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

521

1

چین

166

2

انگلستان

111

3

ژاپن

81

4

کره جنوبی

59

5

مکزیک

55

6

ایران

44

7

روسیه

42

8

هند

35

9

ترکیه

32

10

           

کارشناسی ارشد علوم ورزشی

برنامه های دکترا در علوم ورزشی

880

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

265249690

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2535920992

 دانشمند ورزشی کیست؟

یک دانشمند ورزشی یک تحصیلات تکمیلی است که از طریق استفاده از روش های فیزیولوژی ، روانشناسی و بیومکانیک و اصول به بهبود عملکرد ورزشکاران کمک می کند. چنین فردی همچنین برای ایجاد برنامه های تمرینی و ورزشی افزایش عملکرد ، ورزشکاران را رصد و مشاهده می کند.

 وظایف یک دانشمند ورزشی چیست؟

یک دانشمند ورزشی وضعیت ورزشکاران آسیب دیده را ارزیابی می کند ، مشاهدات دقیق علائم خارجی آسیب را انجام می دهد ، داده ها را به درستی تجزیه و تحلیل و تفسیر می کند تا میزان آسیب را تعیین کند و آسیب های شدید را به متخصصان پزشکی ارجاع می دهد. دانشمندان ورزش انتخاب های آگاهانه ای انجام می دهند که می تواند سلامت و عملکرد مشتریان وی را بهبود بخشد ، مانند انتخاب تمرینات ورزشی مناسب و برنامه های تغذیه ای. وظایف تحصیلات تکمیلی در این زمینه کمک به مشتریان برای غلبه بر افسردگی ، اضطراب و سایر مسائل روانشناختی است.

 یک دانشمند ورزشی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دارنده مدرک کارشناسی ارشد در علوم ورزشی می تواند در محیط های آکادمیک یا بالینی کار کند ، یا در باشگاه های بهداشت ، مراکز تناسب اندام و سازمان های ورزشی کار کند. فارغ التحصیلان در موقعیت هایی مانند درمانگر فیزیکی ، مدیر ورزشی یا مربی ، کاردرمانگر ، معلم تربیت بدنی و مدیر تناسب اندام کار می کنند.

 چرا می توان مدرک کارشناسی ارشد علوم ورزشی دریافت کرد؟

تحلیلگران در شرکت persianapply این حرفه را توصیه می کنند ، زیرا این حرفه پردرآمد است و به عنوان یکی از برترین حرفه های جهان طبقه بندی می شود.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

155

1

چین

65

2

انگلستان

55

3

ژاپن

43

4

روسیه

41

5

ایران

40

6

اسپانیا

31

7

کره جنوبی

26

8

فرانسه

23

9

آلمان

21

10

 

دکترای فلسفه در علوم ورزشی

برنامه های دکترا در علوم ورزشی

197

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

178474113

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2535920992

 دکترای علوم ورزشی کیست؟

دکتر فلسفه در علوم ورزشی یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان گروه دانشکده های تاریخی است که از طریق پایان نامه اهدا می شود. علوم ورزشی حرکت و ورزش انسان و فواید سلامتی ناشی از انجام فعالیت بدنی را مطالعه می کنند. مطالعه علوم ورزشی دانش نظری در مورد ساختارها و مکانیسم های بدن انسان و همچنین تغذیه و آموزش فنی در مورد بهینه سازی عملکرد را ادغام می کند.

 وظایف دکترای علوم ورزشی چیست؟

وظایف اصلی دکترای علوم ورزشی: مهارتهای عملیاتی مرتبط با ورزش و فیزیولوژی ورزشی ، بیومکانیک ، کنترل و یادگیری حرکتی ، قدرت و شرطی سازی ، آناتومی و فیزیولوژی اساسی انسان و اصول تغذیه انسان.

 دکترای علوم ورزشی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای دکترای تجارت می توانند موقعیتی را به عنوان معلم تربیت بدنی ، متخصص تغذیه ، تحلیلگر عملکرد ، مربی / درمانگر ورزشی ، مدیر مرکز تناسب اندام ، متخصص قدرت و تهویه مطبوع پیدا کنند.

 چرا باید دکترای علوم ورزشی را اخذ کنید؟

کارشناسان شرکت آموزش persianapply توصیه می کنند تحصیل در علوم ورزشی را بدست آورند ، زیرا برگزاری دکترای فلسفه در علوم ورزشی منجر به یک حرفه جالب می شود. فارغ التحصیلان علوم ورزشی از فرصت های شغلی خوبی برخوردار هستند و همچنین درآمد پایداری دارند ، علاوه بر این ، دانشجویان تحصیلات تکمیلی دارای دکترای فلسفه دانش و تجربه بیشتری را نسبت به لیسانس ها و فوق لیسانس ها در همان مطالعه کسب می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایران

19

1

روسیه

16

2

ایالات متحده

14

3

انگلستان

12

4

ژاپن

9

5

اوکراین

9

6

چین

8

7

کشور پرتغال

8

8

فرانسه

7

9

هند

6

10

            

chat