پرشین اپلای

اوقات فراغتلیسانس اوقات فراغت

برنامه های کارشناسی دراوقات فراغت

91

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

197041290پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

1894725000پوند

مدرک کارشناسی در اوقات فراغت چیست؟

مدرک کارشناسی در اوقات فراغت فارغ التحصیلان را برای حرفه ای در باشگاه های تفریحی ، پارک ها و مراکز تناسب اندام آماده می کند. برنامه درسی اوقات فراغت BA دوره هایی را در زمینه مدیریت اوقات فراغت ، رهبری و اداره ، برنامه های تفریحی و اوقات فراغت ، طبیعت گردی ، آمادگی جسمانی و سلامتی در طول زندگی ارائه می دهد.

تعهدات یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در اوقات فراغت چیست؟

تعهدات یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در اوقات فراغت شامل طراحی برنامه های سرگرمی ، برآوردن انتظارات مشتری ، برخورد با کارکنان ، نظارت بر نگهداری پارک ها ، مدیریت بودجه ها و گرفتن سوابق مالی است.

 بعد از اخذ مدرک لیسانس در اوقات فراغت چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک لیسانس در اوقات فراغت امکان اشتغال به عنوان پارکبان و همچنین مدیر خدمات اوقات فراغت ، برنامه ریز خدمات اوقات فراغت ، مدیر رویدادها ، مدیر آموزش ، مدیر پارک موضوعات را فراهم می کند. فارغ التحصیلان در پارک های تفریحی ، باشگاه های تفریحی خصوصی ، مدارس متوسطه ، مراکز ورزشی و پارک های طبیعی کار می کنند.

 مزایای مدرک لیسانس در اوقات فراغت چیست؟

متخصصین آموزش و پرورش persianapply توصیه می کنند که یک مدرک در اوقات فراغت را تکمیل کنید ، به این دلیل که این موقعیت یک محیط کار فعال با ارتباطات زیاد را فراهم می کند. حرفه در اوقات فراغت نیاز به مهارت های ارتباطی و حل مسئله ، خلاقیت قوی دارد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

کره جنوبی

15

1

تایوان

10

2

ایالات متحده

10

3

چین

9

4

روسیه

5

5

نیجریه

4

6

لهستان

4

7

استرالیا

3

8

ایتالیا

3

9

نیوزلند

10

10

 

استاد در اوقات فراغت

برنامه های دکترا در اوقات فراغت

37

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

176265244

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

1894725000

 چه کسی استاد در اوقات فراغت است؟

استاد در اوقات فراغت دانشجویی است که اصول تفریح ​​درمانی ، توسعه برنامه اوقات فراغت ، خدمات تفریحی و تفریحی و امور مالی ، مدیریت تفریحی و مدیریت ورزشی را مطالعه می کند. فارغ التحصیلان باید توانایی هایی به عنوان مهارت های خوب بین فردی و حل مسئله و همچنین توانایی کار در قالب یک تیم و اجرای برنامه ریزی را داشته باشند.

 وظایف اصلی یک استاد در اوقات فراغت چیست؟

یک استاد در اوقات فراغت مجبور است تعدادی از وظایف را انجام دهد ، اینها شامل برنامه ریزی ، سازماندهی و فعالیت های پیشرو است. فارغ التحصیلان قوانین ایمنی جلوگیری از آسیب دیدگی را همراه با اصلاح فعالیتهایی که نیازهای گروهها را برآورده می کند و همچنین سازماندهی و تنظیم تجهیزات برای فعالیتها را اجرا می کنند.

یک استاد در اوقات فراغت از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

کارشناسی ارشد در موقعیت های استخدامی اوقات فراغت شامل مجتمع های سینمایی و تفریحی ، اردوهای تابستانی ، مراکز تناسب اندام و اوقات فراغت ، پارک های تفریحی ، هتل ها و امکانات اقامتی و همچنین کشتی های تفریحی است. مشاغل تحصیلات تکمیلی شامل مدیر مرکز تناسب اندام ، مدیر فعالیت / فضای آموزشی در فضای باز ، مدیر پارک موضوعات ، مدیر رویدادها ، مدیر ورزش و افسر گردشگری است.

 چرا باید یک مدرک کارشناسی ارشد در اوقات فراغت بدست آورد؟

تحلیلگران شرکت persianapply دریافت مدرک کارشناسی ارشد در اوقات فراغت را توصیه می کنند ، زیرا تحصیلات تکمیلی در صنعت سرگرمی لازم است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

فرانسه

3

1

روسیه

3

2

تایوان

3

3

ایالات متحده

3

4

استرالیا

2

5

چین

2

6

ایتالیا

2

7

لهستان

2

8

آرژانتین

1

9

بوسنی 

1

10

 

دکترای اوقات فراغت

برنامه های دکترا دراوقات فراغت

15

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

241988663

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

1894725000

 دکترای اوقات فراغت کیست؟

دکترای اوقات فراغت دکتری است که اصول تفریح ​​درمانی ، توسعه برنامه اوقات فراغت ، خدمات تفریحی و تفریحی و امور مالی ، مدیریت تفریحی و مدیریت ورزشی را مطالعه می کند. فارغ التحصیلان باید توانایی هایی به عنوان مهارت های خوب بین فردی و حل مسئله و همچنین توانایی کار به عنوان بخشی از تیم و برنامه ریزی را داشته باشند. مدت معمول برنامه دکترا در اوقات فراغت سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

 وظایف اصلی دکترای اوقات فراغت چیست؟

دکترا در کارهای اوقات فراغت شامل برنامه ریزی ، توسعه امکانات جدید ، سازماندهی و فعالیت های پیشرو است. فارغ التحصیلان قوانین ایمنی جلوگیری از آسیب ، همراه با تغییر فعالیت هایی که نیازهای گروه ها را تأمین می کند ، اطمینان از انطباق با قوانین بهداشت و ایمنی و همچنین سازماندهی و تنظیم تجهیزات برای فعالیت ها را اجرا می کنند.

 دکترا در اوقات فراغت از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترا در موقعیت های استخدامی اوقات فراغت شامل مجتمع های سینمایی و تفریحی ، اردوهای تابستانی ، مراکز تناسب اندام و اوقات فراغت ، پارک های تفریحی ، هتل ها و امکانات اقامتی و همچنین کشتی های تفریحی است. از دیگر مشاغل دکترا می توان به مدیر مرکز تناسب اندام ، مدیر فعالیت ها / آموزش در فضای باز ، مدیر پارک موضوعات ، مدیر رویدادها ، مدیر ورزش ، مدیر مرکز اوقات فراغت و افسر گردشگری اشاره کرد.

 چرا باید مدرک دکترای اوقات فراغت گرفت؟

تحلیلگران شرکت persianapply توصیه می کنند مدرک دکترای اوقات فراغت را دریافت کنند ، زیرا تحصیلات تکمیلی در صنعت سرگرمی مورد نیاز است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

فرانسه

3

1

ایالات متحده

3

2

آرژانتین

1

3

استرالیا

1

4

غنا

1

5

ساحل عاج

1

6

نیوزلند

1

7

لهستان

1

8

کشور پرتغال

1

9

رومانی

1

10

 

chat