پرشین اپلای

آمارلیسانس آمار

برنامه های کارشناسی در آمار

2203

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

223466680

متوسط ​​حقوق سالانه

4357867500

لیسانس آمار چیست؟

آمار علمی در مورد تجزیه و تحلیل ، سازماندهی ، تفسیر و سایر عملیات با داده است. برنامه کارشناسی در رشته ها دوره هایی را در تجزیه و تحلیل داده ها ، همراه با آمار کاربردی و احتمال ، به علاوه آمار زیستی ارائه می دهد.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در رشته آمار چیست؟

تعهدات یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در زمینه آمار شامل نرم افزار جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها ، استفاده از اطلاعات آماری برای پیش بینی ، تجزیه و تحلیل روندها و همچنین ارزیابی و انجام نتایج جمع آوری شده به اشکال مختلف است. آمار شناسان آزمایشاتی را برای ارزیابی میزان آلودگی هوا یا غلظت دارو ، اطمینان از کنترل کیفیت غذا و تجزیه و تحلیل داده ها برای مطالعات بالینی ایجاد می کنند.

بعد از اتمام دوره لیسانس آمار چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک لیسانس در آمار می تواند منجر به مشاغل در زمینه های مختلف ، به عنوان مثال ، علوم کامپیوتر ، پزشکی ، تجارت ، آموزش و پرورش شود. آمارگران سمت هایی مانند آماری ، تحلیلگر و همچنین حسابرس و دستیار تحقیق را دارند.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس آمار چیست؟

تحلیلگران شرکت  persianapply دریافت مدرک لیسانس در آمار را توصیه می کنند زیرا این مطالعه انعطاف پذیر است و فرصتی برای انتخاب یک منطقه دانشگاهی مورد علاقه است. یک آمار شناس در ایالات متحده آمریکا می تواند انتظار یک محیط کاری پایدار را داشته باشد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

474

1

چین

235

2

هند

233

3

ژاپن

55

4

کانادا

51

5

نیجیریه

51

6

روسیه

50

7

کره جنوبی

49

8

ترکیه

49

9

انگلستان

45

10

 

کارشناس ارشد آمار

برنامه های کارشناسی ارشد در آمار

1183

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

170151508

متوسط ​​حقوق سالانه

4357867500

چه کسی استاد آمار است؟

کارشناسی ارشد آمار یک متخصص است که در جمع آوری ، اندازه گیری ، نظارت و تجزیه و تحلیل تجدید اطلاعات آماری انبوه و ایجاد پایگاه داده نقش دارد. آمارگران پیش بینی های دقیق و همچنین روند پایگاه های داده را ارائه می دهند. اطلاعات بدست آمده برای تأثیرگذاری بر تصمیمات عمده در طیف وسیعی از صنایع از سیاست گرفته تا داروسازی و تبلیغات به همراه بیمه استفاده می شود.

 وظایف اصلی استاد در آمار چیست؟

کارشناسی ارشد در امور آماری در حال انجام مطالعات آماری ، تحقیقاتی و تجزیه و تحلیل آماری پیچیده است. ارزیابی نیازهای تجاری و تبدیل آنها به مشاهدات معنی دار. جمع بندی و ارائه تحلیل ها انجام داده کاوی و تجزیه و تحلیل موقت. یک استاد آمار برای توسعه عناصر ردیابی لازم برای اندازه گیری موثر پاسخ ها ، با تیم های بازاریابی ، تولید و نرم افزار همکاری می کند.

 یک استاد آمار از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

یک مدرک کارشناسی ارشد در آمار به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا در صنایع مختلف کار کنند: تجارت ، تولید ، بانک ها ، شرکت های سرمایه گذاری و بنگاه های اقتصادی ، تجارت منشعب ، انجمن های مدنی ، مطبوعات ، رسانه ها ، ارگان های دولتی و احزاب سیاسی.

 چرا می توان در رشته آمار فوق لیسانس گرفت؟

متخصصان شرکت  persianapply در انتخاب این استاد مشاوره می دهند ، زیرا آماری در ایالات متحده می تواند یک محیط کاری پایدار را انتظار داشته باشد. آمار به عنوان یک مطالعه انعطاف پذیر است و فرصتی را برای فارغ التحصیلان برای انتخاب یک حوزه علمی مورد علاقه فراهم می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

152

1

ایالات متحده

133

2

چین

127

3

ترکیه

44

4

روسیه

39

5

فرانسه  

36

6

ژاپن

32

7

آلمان

29

8

ایران

29

9

کره جنوبی

29

10

 

دکترای فلسفه در آمار

برنامه های دکترا در آمار

437

سالهای تحصیلی

2-4

هزینه های متوسط

181548501

متوسط ​​حقوق سالانه

4357867500

دکترای آمار کیست؟

دکتر فلسفه آمار فارغ التحصیل است که دانش در زمینه آمار چند متغیره ، طبقه بندی آماری ، تجزیه و تحلیل ساختار داده (آمار) ، نمونه برداری از بوت استرپ ، مدل سازی معادلات ساختاری و روش بررسی را دارد. آمارگران پیش بینی های دقیق و همچنین روند یک پایگاه داده را برای تأثیرگذاری در تصمیم گیری های مهم در طیف گسترده ای از صنایع ، از سیاست گرفته تا داروسازی و تبلیغات به همراه بیمه ، ارائه می دهند. طول دوره معمولی دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

 وظایف اصلی دکترای آمار چیست؟

دکترای آماری طراحی مطالعات تحقیقاتی ، تجزیه و تحلیل و ارزیابی اعتبار آماری پروتکل های تحقیق ، ارزیابی روش ها و روش های آماری ، تجزیه و تحلیل آماری ، مشارکت در توسعه عملیات و روش های جمع آوری داده های آماری را انجام می دهد. خط مشی ها و رویه هایی را برای اطمینان از کفایت و تناسب رویکرد آماری مورد استفاده در تحقیق پیشنهاد می کند.

 دکترای آمار از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترای آماری در بخشهای خصوصی یا دولتی ، شرکتهای بازرگانی و سرمایه گذاری ، تولید ، بانکها ، شرکتهای سرمایه گذاری و بنگاههای اقتصادی ، مشاغل مختلف ، انجمن های مدنی ، خدمات مطبوعاتی ، رسانه ها ، ارگان های دولتی و احزاب سیاسی موقعیت هایی را اشغال می کند.

 چرا باید دکترای خود را در رشته آمار دریافت کنید؟

کارشناسان  persianapply توصیه می کنند که یک دکتر آمار را در اختیار داشته باشید زیرا دامنه وسیعی را برای انتخاب شغل فراهم می کند. حقوق و دستمزد آمار یکی از بالاترین است و فرصت های جدیدی برای اشتغال ایجاد می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

43

1

هند

37

2

چین

31

3

روسیه

21

4

فرانسه

17

5

کره جنوبی

13

6

آلمان

12

7

ترکیه

11

8

برزیل

10

9

ایران

10

10

 

chat