پرشین اپلای

روابط عمومی 

کارشناسی روابط عمومی

برنامه های کارشناسی در روابط عمومی

2536

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

331718788

متوسط ​​حقوق سالانه

2210512500

مدرک کارشناسی روابط عمومی چیست؟

روابط عمومی به فرآیندهای ارتباطی جهت ایجاد تصویر عمومی مثبت از شرکت یا شخص از طریق انتشار اطلاعات به مردم مربوط می شود. یک مدرک لیسانس در روابط عمومی دوره های بازاریابی ، نوشتن خلاق ، همراه با روابط عمومی استراتژیک ، تاریخ ، همراه با ادبیات و اقتصاد را ارائه می دهد.

 تعهدات یک فارغ التحصیل در روابط عمومی چیست؟

فارغ التحصیلان رشته روابط عمومی ، استراتژی های ارتباطی و بازاریابی را می نویسند ، سخنرانی می کنند و بیانیه های مطبوعاتی می نویسند ، رویدادهایی را ترتیب می دهند ، و همچنین روابط خود را با رسانه های جمعی توسعه می دهند ، از یک شرکت یا شخص در یک دیدگاه مطلوب نمایندگی می کنند ، به علاوه برنامه ارتباط موثر با مردم را برنامه ریزی می کنند.

 پس از اتمام دوره کارشناسی روابط عمومی ، مشاغل موجود کدامند؟

مدرک کارشناسی در روابط عمومی منجر به استخدام در سازمان ها و موسسات مختلف ، انتشارات و همچنین آژانس های تبلیغاتی ، خدمات مشاوره ای می شود. لیست مشاغل روابط عمومی شامل یک مدیر روابط عمومی ، یک مسئول روابط عمومی ، یک خبرنگار ، یک روزنامه نگار ، یک نویسنده متن ، همچنین یک مدیر رسانه های اجتماعی ، یک هماهنگ کننده رویدادهای ویژه و یک افسر ارتباطات دیجیتال است.

 دلایل اتمام دوره کارشناسی روابط عمومی چیست؟

متخصصان حرفه ای شرکتی persianapply تکمیل مدرک روابط عمومی را به این دلیل توصیه می کنند که این رشته یک محیط کار زنده را با ارتباطات زیاد فراهم می کند. شغل روابط عمومی برای شخصی با مهارت های ارتباطی ، بین فردی ، حل مسئله ، تحلیلی قوی مناسب است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

744

1

چین

339

2

هند

135

3

انگلستان

130

4

روسیه

90

5

آلمان

79

6

ژاپن     

55

7

کانادا

51

8

کره جنوبی

51

9

مکزیک

47

10

 

استاد روابط عمومی

برنامه های کارشناسی ارشد در روابط عمومی

1111

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

259824425

متوسط ​​حقوق سالانه

2210512500

کارشناسی ارشد روابط عمومی چیست؟

کارشناسی ارشد در روابط عمومی با هدف آماده سازی متخصصانی است که می توانند ایده ها و پیام ها را از طرف مشتری مانند سازمان های مختلف ، شرکت ها ، سیاستمداران یا سایر شخصیت های عمومی منتشر کرده و یک تصویر عمومی مثبت ایجاد کنند. دانشجویان تحصیلات تکمیلی برنامه روابط عمومی مهارت های خلاقیت ، ارتباطی ، حل مسئله و سازمانی خود را بهبود می بخشند و دانش را در بازاریابی ، ارتباطات و مدیریت روابط رسانه ای بهبود می بخشند.

 وظایف کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد روابط عمومی چیست؟

وظایف تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد در روابط عمومی شامل نمایندگی مشتری برای عموم ، تشکیل کمپین های تبلیغاتی و رویدادهای ویژه و همچنین نوشتن سخنرانی ، تدوین استراتژی های ارتباطی و تعامل با نمایندگان رسانه است.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد در روابط عمومی ، چه گزینه های شغلی موجود است؟

مشاغل روابط عمومی متنوع هستند و شامل موقعیت هایی به عنوان مدیر روابط عمومی ، یک متخصص ارتباطات دیجیتال ، یک هماهنگ کننده رویدادها ، و همچنین یک مدیر رسانه های اجتماعی ، یک نویسنده متن. مدرک کارشناسی ارشد در روابط عمومی ممکن است منجر به مدرک دکترای روابط عمومی ، بازاریابی یا ارتباطات شود.

 انگیزه برای اتمام دوره کارشناسی ارشد روابط عمومی چیست؟

تحلیلگران persianapply توصیه می کنند که یک مدرک کارشناسی ارشد در روابط عمومی را به این دلیل که یک متخصص در روابط عمومی چشم انداز شغلی خود را افزایش می دهد و دانش را در ارتباطات ، روابط رسانه ای و تبلیغات افزایش می دهد ، تکمیل کنید.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

166

1

چین

107

2

هند

91

3

انگلستان           

73

4

آلمان    

65

5

روسیه

49

6

فرانسه  

25

7

ایتالیا

24

8

ژاپن

24

9

پاکستان

24

10

 

دکترای فلسفه در روابط عمومی

برنامه های دکترا در فلسفه در روابط عمومی

228

سالهای تحصیلی

2-4

هزینه های متوسط

231814060

متوسط ​​حقوق سالانه

2210512500

دکترای روابط عمومی کیست؟

دکتر فلسفه در روابط عمومی فارغ التحصیلی است که از دانش ایجاد یک تصویر مطلوب از یک سازمان و همچنین نمایندگان آن و یا قرار گرفتن شخص خاصی در معرض مخاطبان شرکت ها با استفاده از موضوعات مورد علاقه عمومی برخوردار است. دکترا مطالب اطلاعاتی را از طریق رسانه ها به بخشهای دولتی مرتبط پخش می کند. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

 دکترای روابط عمومی چه وظایفی را انجام می دهد؟

وظایف اصلی دکترای روابط عمومی عبارتند از: تحقیق در مورد روند رسانه های اجتماعی ، تأثیرگذاری و پیشنهاد روشهای تعامل ، هماهنگی تحقیقات بازار ، پاسخگویی به سوالات رسانه با اطلاعات دقیق و فعلی و ترتیب مصاحبه ها ، هماهنگی ها و پشتیبانی از برنامه های آنلاین برنامه های رسانه های اجتماعی ، برنامه های کاربردی ، مسئول تهیه و نوشتن اطلاعیه های مطبوعاتی ، برگه های واقعی و مطالب پیش زمینه ، مقاله ها ، اطلاعیه های مطبوعاتی ، اخبار ، مصاحبه ها ، اطلاعات شرکت را در رسانه ها می نویسد و منتشر می کند.

 چه مشاغلی برای دکترا در روابط عمومی وجود دارد؟

دکترا در روابط عمومی موقعیت هایی را در بخش عمومی ، تجارت ، تولید ، بانک ها ، شرکت های سرمایه گذاری ، آژانس های روابط عمومی و تبلیغات ، خدمات مطبوعاتی ، رسانه ها ، احزاب سیاسی ، سمت هایی مانند سخنران ، مدیر امور عمومی ، تحلیلگر تحقیقات ، تحلیلگر سیاست های عمومی در اختیار دارد. ، مدیر توسعه جامعه.

 چرا باید مدرک دکترای روابط عمومی گرفت؟

کارشناسان persianapply داشتن مدرک دکترای فلسفه در روابط عمومی را توصیه می کنند ، زیرا دامنه گسترده ای برای انتخاب شغل فراهم می کند. متوسط ​​حقوق و دستمزد روابط عمومی یکی از بالاترین است و فرصت های جدیدی برای اشتغال ایجاد می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

23

1

انگلستان

21

2

چین

19

3

هند

18

4

روسیه  

15

5

ژاپن

10

6

پاکستان

9

7

کره جنوبی

7

8

فرانسه

5

9

آلمان

5

10

 

chat