پرشین اپلای

آموزش ویژهلیسانس آموزش ویژه

برنامه های لیسانس در آموزش ویژه

8106

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

248493552

متوسط ​​حقوق سالانه

2210512500

مدرک کارشناسی آموزش ویژه چیست؟

یک مدرک لیسانس در آموزش و پرورش ویژه بر توسعه مهارت در آموزش و مراقبت از فراگیران با نیازهای ویژه متمرکز است. این برنامه درسی شامل ایجاد زبان غیرمعمول ، همراه با شیوه هایی برای آموزش زبان آموزان معلول و همچنین روانشناسی تربیتی است.

 وظایف مطالعه یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی آموزش ویژه چیست؟

وظایف معلمان آموزش و پرورش ویژه شامل انطباق دروس با نیازهای فراگیران آنها است. تحصیلات فارغ التحصیلان آموزش ویژه شامل سازماندهی فعالیت های یادگیری متناسب ، و همچنین بهبود عملکرد دانش آموزان همراه با توسعه برنامه های آموزش فردی و نظارت بر دستیاران معلم است. دانش آموزان آموزش ویژه می آموزند که چگونه درمورد نیازهای آموزشی فراگیران با والدین ، ​​همراه با مدیران و سایر معلمان گفتگو کنند.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی در آموزش ویژه چه مشاغلی وجود دارد؟

یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی با گرایش آموزش ویژه می تواند به عنوان یک معلم آموزش ویژه یا یک مشاور آموزش کار کند. معلمان آموزش ویژه در مهد کودک ها ، مدارس ابتدایی و متوسطه و همچنین دفاتر مددکاری اجتماعی و سایر سازمان های عمومی مورد تقاضا هستند.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس آموزش ویژه چیست؟

تحلیلگران شرکت  persianapplyتوصیه می کنند که یک مدرک لیسانس را در آموزش ویژه به اتمام برسانند به این دلیل که این حرفه یک محیط کاری پایدار و امکان کمک به مردم را فراهم می کند. معلم آموزش ویژه بودن به صبر ، مهارت ارتباطی و خلاقیت نیاز دارد. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

2012  

1

چین

696

2

هند

654

3

ژاپن

390

4

روسیه

293

5

مکزیک

291

6

انگلستان

167

7

فیلیپین

159

8

کانادا

152

9

لهستان

150

10

    

کارشناسی ارشد آموزش ویژه

برنامه های کارشناسی ارشد در  آموزش ویژه

5264

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

252340760

متوسط ​​حقوق سالانه

2210512500


چه کسی استاد آموزش ویژه است؟

استاد در آموزش و پرورش ویژه دانشجویی است که نحوه آموزش دانش آموزانی را که دارای نقص ذهنی ، عاطفی ، جسمی و یادگیری هستند ، مطالعه می کند. معلم آموزش ویژه با انطباق آموزش عمومی با نیازهای دانش آموزان ، دانش آموزان خود را در یادگیری ریاضی ، خواندن ، نوشتن و سایر دروس کمک می کند.

 وظایف اصلی استاد در آموزش ویژه چیست؟

استادانی که دارای مدرک تحصیلی ویژه هستند در مدارس تخصصی شامل مدارس دولتی با کلاسهای خودگردان ، بیمارستانها ، امکانات مسکونی ، کلینیک ، آژانس های بهداشتی و سایر محیط های کاری مشابه هستند. فارغ التحصیلان موقعیت هایی را به عنوان مراقبت از کودکان و مددکاران اجتماعی ، معلمان دبستان / دبستان / راهنمایی / دبیرستان ، مدرسین و محققان پیدا می کنند.

 یک استاد در آموزش ویژه از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

استادانی که دارای مدرک تحصیلی ویژه هستند ، در مدارس تخصصی ، مدارس دولتی با کلاسهای خودمختار ، بیمارستانها ، امکانات مسکونی ، کلینیک ، آژانس های بهداشتی و سایر محیط های کاری مشابه کار می کنند. فارغ التحصیلان معمولاً به عنوان مراقبت از کودکان و مددکاران اجتماعی ، معلمان دبستان / دبستان / راهنمایی / دبیرستان ، استادان و محققان استخدام می شوند.

 چرا باید مدرک آموزش ویژه بدست آورید؟

تحلیلگران شرکت  persianapplyبه دلیل تقاضای زیاد افراد متخصص در این زمینه ، دریافت مدرک کارشناسی ارشد در آموزش ویژه را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1054

1

هند

398

2

چین

308

3

مکزیک

243

4

روسیه

210

5

ژاپن

201

6

فیلیپین

150

7

لهستان

130

8

انگلستان

112

9

کره جنوبی

106

10

  

دکترای آموزش ویژه

برنامه های دکترا در  آموزش ویژه

1932

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

216119341

متوسط ​​حقوق سالانه

2210512500

  دکترای آموزش ویژه کیست؟

دکترای آموزش ویژه دکتری است که نحوه آموزش دانش آموزانی را که دارای ناتوانی های ذهنی ، عاطفی ، جسمی و یادگیری هستند ، مطالعه می کند. معلم آموزش ویژه با انطباق آموزش عمومی با نیازهای دانش آموزان ، دانش آموزان خود را در یادگیری ریاضی ، خواندن ، نوشتن و سایر دروس کمک می کند.

 وظایف اصلی دکترای آموزش ویژه چیست؟

وظایف و وظایف دکتری آموزش ویژه شامل ارزیابی مهارت های دانشجویان برای کمک به آنها در یادگیری است. آماده سازی دانش آموزان برای گذار از کلاس به کلاس ؛ آموزش دانش آموزان به صورت جداگانه ، در یک گروه کوچک یا به عنوان یک کلاس ؛ ایجاد و برنامه ریزی فعالیتها برای کودکان با نیازهای ویژه. کمک به دانش آموزان برای انتقال از کلاس به کلاس و پس از فارغ التحصیلی ، با سایر معلمان و دستیاران معلم همکاری کنید تا محیطی راحت برای دانش آموزان با هر نوع معلولیت ایجاد کند.

 دکترا در آموزش ویژه از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترا دارای مدرک کار آموزش ویژه در مدارس تخصصی که شامل مدارس دولتی با کلاس های خودگردان ، بیمارستان ها ، امکانات مسکونی ، کلینیک ، آژانس های بهداشتی و سایر محیط های کاری مشابه است. فارغ التحصیلان معمولاً به عنوان مراقبت از کودکان یا مددکاران اجتماعی ، معلمان دبستان / دبستان / راهنمایی / دبیرستان ، مدرسین و محققان استخدام می شوند.

 چرا باید مدرک دکترا را در آموزش ویژه دریافت کرد؟

تحلیلگران شرکت persianapply به دلیل تقاضای دکترا در این زمینه از موسسات آموزشی ، دریافت مدرک دکترای آموزش ویژه را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

320

1

روسیه

172

2

هند

142

3

فیلیپین   

98

4

مکزیک

83

5

چین

74

6

ژاپن

53

7

انگلستان

50

8

لهستان  

39

9

کره جنوبی

38

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

chat