پرشین اپلای

فیزیوتراپی



لیسانس فیزیوتراپی

برنامه های لیسانس در فیزیوتراپی

4943

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

5916  دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

 62500 دلار

 

مدرک کارشناسی فیزیوتراپی چیست؟

هدف کارشناسی فیزیوتراپی آماده سازی تحصیلات تکمیلی برای خدمات توان بخشی است. این برنامه درسی شامل دوره های نظری و عملی در فیزیولوژی ، آناتومی ، علوم اعصاب ، روانشناسی ، تکنیک های توان بخشی و غیره است.

وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در فیزیوتراپی چیست؟

فیزیوتراپیست ها اختلالات اسکلتی - عضلانی را تشخیص و معالجه می کنند ، توانبخشی بیماران را فراهم می کنند ، برنامه های ورزشی و ماساژ ایجاد می کنند و به بیماران نحوه تسکین یا پیشگیری از بیماری را توصیه می کنند. فارغ التحصیلان با بیماری های مختلفی روبرو می شوند ، به عنوان مثال ، آسم ، فلج مغزی ، استئوکندروزیس ، آرتروز ، آسیب های کاری و آسیب های ورزشی.

بعد از اتمام دوره لیسانس فیزیوتراپی چه مشاغلی وجود دارد؟

پس از گذراندن دوره لیسانس در فیزیولوژی ، یک فارغ التحصیل می تواند به عنوان یک فیزیوتراپ کلینیک یا یک فیزیوتراپ ورزشی فعالیت کند. مراکز بهداشتی ، بیمارستانها ، کلینیک ها ، مراکز تناسب اندام و سالن های ورزشی محل های اشتغال احتمالی هستند.

دلایل اخذ مدرک لیسانس فیزیوتراپی چیست؟

متخصصان فیزیوتراپی با بازگرداندن بیماران به وضعیت جسمی اولیه یا تسکین وضعیت ناشی از بیماری ، زندگی آنها را تغییر می دهند. شرکت پرشین اپلای کسب مدرک لیسانس در فیزیوتراپی را توصیه می کند ، زیرا این موقعیت فرصتی را برای انتخاب شغل آزاد یا کار در یک سازمان فراهم می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1،312

1

چین

393

2

هند

360

3

ژاپن

208

4

انگلستان

98

5

مکزیک

97

6

روسیه

97

7

ایران

92

8

کانادا

91

9

پاکستان

84

10

 

کارشناسی ارشد فیزیوتراپی

برنامه های کارشناسی ارشد در فیزیوتراپی

2801

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

 5484 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

62500  دلار

 

استاد فیزیوتراپی کیست؟

فیزیوتراپی بخشی از دارو است که به اثرات درمانی عوامل فیزیکی مانند گرما ، سرما ، جریان الکتریکی ، میدان های مغناطیسی ، سونوگرافی ، لیزر اختصاص دارد. نقطه قوت فیزیوتراپی این است که به بیماران امکان می دهد بارهای دارویی را در بدن کاهش دهند. یک فیزیوتراپیست اختلال در توانایی و توانایی حرکتی بیمار را بازیابی یا حفظ می کند.

وظایف اساسی استاد فیزیوتراپی چیست؟

فیزیوتراپی انواع بیماری ها را درمان می کند: بیماری های سیستم اسکلتی عضلانی ، سیستم عصبی ، رگ های خونی ، اندام های گوش و حلق و بینی ، اندام های تنفسی ، چشم و ... فیزیوتراپیست ها به همکاران وی توصیه می کنند ، روش های جدیدی از فیزیوتراپی را معرفی می کنند ، به تدوین تاکتیک های درمانی بهینه کمک می کنند. هدف از فیزیوتراپی بهبود تواناییهای عملکردی برای مشتریانشان است ، فیزیوتراپیستها از تمرینات بدنی ، روشهای مختلف جسمی درمان و ماساژ استفاده می کنند.

 استاد فیزیوتراپی کجا می تواند کار کند؟

پزشک-فیزیوتراپیست می تواند در بخش فیزیوتراپی یک پلی کلینیک یا بیمارستان ، در یک مرکز پزشکی چند رشته ای یا تخصصی ، در یک آسایشگاه و سایر موسسات پزشکی کار کند. فارغ التحصیلان گرایش به کار علمی ، می توانند شغل علمی را انتخاب کنند و در یک تحقیق کار کنند.

چرا باید مدرک کارشناسی ارشد فیزیوتراپی بگیرید؟

کارشناسان پذیرش تحصیلی پرشین اپلای دریافت مدرک کارشناسی ارشد فیزیوتراپی را توصیه می کنند ، زیرا این حرفه چشم انداز شغلی خوبی دارد و درآمد خوبی هم دارد.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

396

1

هند

308

2

چین

189

3

ژاپن

151

4

انگلستان

81

5

روسیه

76

6

ایران

69

7

پاکستان

67

8

ترکیه

67

9

مکزیک

54

10

 

دکترای فیزیوتراپی

برنامه های دکترا در فیزیوتراپی

1353

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

 5433 دلار

متوسط ​​حقوق سالانه

62،500  دلار


 

دکترای فیزیوتراپی کیست؟

دکتر متخصص در فیزیوتراپی فارغ التحصیلی است که دانش فیزیوتراپی حاد تنفسی و پزشکی را دارد ، با مهارت های بالینی پیشرفته آشنا است و تجربه بازیابی یا حفظ توانایی حرکتی و توانایی بیمار را دارد ، اختلالات را برطرف می کند ، معاینه عملی ، تشخیص ، پیش آگهی ، و مداخله جسمی. طول دوره معمول یک دکترا سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است.

دکترای فیزیوتراپی چه وظایفی را انجام می دهد؟

وظایف اصلی دکترای فیزیوتراپی عبارتند از: ارائه خدمات فیزیوتراپی به بخشهای پزشکی با بیمارانی که مشکلات حاد تنفسی دارند. برای توسعه و اصلاح برنامه های درمانی درمانی بر اساس بررسی سوابق بیمار ، نتایج درمان های درمانی ؛ برای تشخیص ، انجام درمان مفاصل بیمار ، ارائه مداخلات ، درمان ها و خدمات برای بیمارستان های حاد پزشکی ، توانبخشی که بیماران را برای ترخیص ارزیابی می کند.

دکترای فیزیوتراپی از کجا می تواند موقعیت شغلی پیدا کند؟

دکترای فیزیوتراپی موقعیت هایی را در بخش خصوصی یا دولتی در واحد فیزیوتراپی یک بیمارستان و همچنین موقعیت هایی را در یک مرکز پزشکی چند رشته ای یا تخصصی اشغال می کند. فیزیوتراپیست ها شغل خود را در آسایشگاه ها ، موقعیت هایی مانند درمانگر فیزیکی ، پرستار ، متخصص پزشکی ارزیابی معلولیت و برنامه ریز آزمایش برای درمان های فیزیوتراپی پیدا می کنند.

 چرا باید مدرک دکترای فیزیوتراپی بگیرید؟

کارشناسان پرشین اپلای دریافت مدرک دکترای فیزیوتراپی را توصیه می کنند ، زیرا این حرفه چشم انداز شغلی و حقوق بالایی دارد که یکی از بالاترین است و فرصت های جدیدی برای اشتغال ایجاد می کند.

 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

190

1

هند

151

2

چین

78

3

روسیه

70

4

ژاپن

62

5

ایران

37

6

انگلستان

34

7

پاکستان

28

8

فیلیپین

27

9

اسپانیا

25

10

 

chat