پرشین اپلای

علوم غذاییلیسانس خدمات غذایی

برنامه های کارشناسی در علوم غذایی

5178

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

303336340 پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2736825000 پوند

لیسانس خدمات غذایی کیست؟

لیسانس خدمات غذایی شخصی است که مدرکی را در زمینه مدیریت خدمات غذایی دریافت کرده است. در حالی که دانشجو در حال تحصیل است ، تمام مهارت های لازم برای متخصص بودن در زمینه خدمات غذا و مدیریت رستوران را دریافت خواهد کرد.

 برنامه درسی لیسانس هنر برای خدمات غذایی چیست؟

برنامه مدرک مباحثی مانند مدیریت و کارهای روزمره مدیریت رستوران را در بر می گیرد و برای شخصی که می خواهد تغذیه بخواند توصیه می شود.

 لیسانس خدمات غذایی کجا می تواند کار کند؟

گزینه های شغلی برای لیسانس خدمات غذایی گسترده هستند ، یک مدرک کارشناسی خدمات غذایی می تواند در مدیریت رستوران کار کند ، به یک متخصص بهداشت و کارگر غذا در بیمارستان تبدیل شود. یک مدیر لیسانس علوم غذایی فرصت دارد به عنوان متخصص برنامه ریزی تغذیه و غذا در صنعت تناسب اندام کار کند. پس از آن ، بیمارستان ها و هتل ها از مزایای شغل ، از فرصت های سفر با حقوق برخوردار هستند.

 چه نوع فردی باید مدرک گرفتن در زمینه خدمات غذایی را بررسی کند؟

تیم تجزیه و تحلیل سایت persianapply برای دریافت مدرک در زمینه خدمات غذایی به افرادی که به مدیریت تغذیه و رستوران علاقه مند هستند ، توصیه می کند. از نظر اقتصادی ، رشد دستمزد استاندارد برای کارگران رستوران حدود 5٪ در سال است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1605

1

هند

707

2

چین

400

3

روسیه

207

4

مکزیک

114

5

انگلستان

106

6

ژاپن

105

7

نیجریه

103

8

فیلیپین

92

9

ایران

89

10

 

کارشناسی ارشد علوم غذایی

برنامه های کارشناسی ارشد درعلوم غذایی

2856

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

211110754

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2736825000

 

 

استاد علوم غذایی کیست؟

کارشناسی ارشد علوم غذایی دانشجو است ، تحصیلات تکمیلی است که پس از گذراندن دوره این رشته جایزه BA را دریافت کرده است. علوم غذایی یک دوره پیچیده است که تغذیه و روند تهیه غذا را مطالعه می کند. تحصیلات تکمیلی که مدرک این علم را دریافت کرده است طیف گسترده ای از فرصت های شغلی را دارد.

کارشناسی ارشد علوم غذایی چه موضوعاتی را مطالعه می کند؟

دانشجویان کارشناسی ارشد علوم غذایی طیف گسترده ای از موضوعات را مطالعه می کنند. دامنه موضوعی قابل توجه است زیرا تهیه غذا یک عمل پیچیده است که شامل کسب دانش در شیمی است که در این رشته ضروری است. با این حال ، به طور کلی دانشجویان در طول این دوره تکنیک های تهیه غذا را می آموزند.

 کارشناسی ارشد علوم غذایی در کجا می تواند کار کند؟

شخصی که مدرک کارشناسی ارشد را در این زمینه دریافت کرده است ، به عنوان یک متخصص طبقه بندی می شود. به همین دلیل ، طیف گسترده ای از فرصت های شغلی برای دوره تحصیلات تکمیلی از جمله کارشناسی ارشد علوم غذایی همچنان باز است. مشاغل ابتدایی شامل منصب رئیس برای شخصی است که سمت مدیر مارک تجاری رستوران را بر عهده دارد. علاوه بر این ، یک استاد علوم غذایی می تواند در ساخت محصولات غذایی کار کند.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد در علوم غذایی دریافت کنید؟

گروه تحلیلی persianapplyدریافت مدرک کارشناسی ارشد علوم غذایی را برای شخصی که علاقه مند است در تهیه غذا و رستوران داری توصیه می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

501

1

ایالات متحده

494

2

چین

218

3

روسیه

169

4

انگلستان

77

5

ایران

75

6

ژاپن

67

7

فرانسه

61

8

مکزیک

56

9

پاکستان

50

10

 

 

 

 

 

 

 

دکترای علوم غذایی

برنامه های دکترا در خدمات غذایی

1301

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

210299457پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

273682500پوند

 

 

 

دکترای علوم غذایی کیست؟

دکترای علوم غذایی یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی است که در رشته های علوم زیست پزشکی ، ایمنی غذا ، مدیریت کیفیت غذا ، تغذیه ، بهداشت ، شیمی ، زیست شناسی ، حساب ، آمار و سایر موضوعات مهم تحصیل کرده است. فارغ التحصیلان دوره های تحصیلات تکمیلی باید از طیف وسیعی از علوم و کاربرد آنها در غذا آگاهی داشته باشند ، همچنین باید به جزئیات همراه با ارتباط خوب با مهارت های کار گروهی ، توجه دقیق داشته باشند.

 وظایف اصلی دکترای علوم غذایی چیست؟

دکترای علوم غذایی مجبور است هر روز تعدادی از وظایف را انجام دهد ، و برخی از آنها شامل ارزیابی ارزش غذایی ، رنگ ، طعم و بافت غذا است. آزمایش نمونه های غذایی برای انواع خاصی از قالب ها ، مخمرها و باکتری ها. تولید محصولات غذایی جدید ؛ کاوش روشهای تولید جایگزین ، و ایجاد روشهای تولید عمده فروشی مواد غذایی ارزان قیمت.

 دکترای علوم غذایی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دکترا های دارای مدرک علوم غذایی توسط تولیدکنندگان مواد غذایی ، تولیدکنندگان ، خرده فروشان و ارائه دهندگان خدمات فنی و شرکت های صنعتی و علمی استخدام می شوند. مشاغل پرطرفدار تحصیلات تکمیلی شامل تکنسین غذا ، درمانگر تغذیه ، مدیر کیفیت ، دانشمند توسعه فرآیند / فرآیند ، تکنسین آزمایشگاه علمی ، بازرس ایمنی مواد غذایی ، مدیر خرید و دانشمند تحقیق است.

 چرا باید مدرک دکترای علوم غذایی را دریافت کرد؟

تحلیل گران شرکت persianapply به دلیل تقاضای تحصیلات تکمیلی با مهارت بسیار بالا ، به منظور افزایش کیفیت محصولات غذایی در مراحل تولید ، دریافت مدرک دکترای علوم غذایی را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

181

1

ایالات متحده

168

2

روسیه

144

3

چین

106

4

ایران

39

5

انگلستان

34

6

ژاپن

31

7

برزیل

27

8

فرانسه

26

9

پاکستان

26

10

 

 

 

 

 

 

 

 

chat