پرشین اپلای

گیاه شناسی 

لیسانس گیاه شناسی

برنامه های لیسانس در گیاه شناسی

5178

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

303336340 پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

3131601480 پوند

لیسانس گیاه شناسی کیست؟

لیسانس گیاه شناسی یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی است که یک دوره گیاه شناسی 3 تا 4 ساله (بسته به دوره دانشگاه) را خوانده است و BA خود را پس از اتمام دریافت می کند. تحصیلات تکمیلی زیست شناسی و علوم گیاهی را به طور کلی می داند.

 رشته هایی که در دوره کارشناسی گیاه شناسی مطالعه می شوند کدامند؟

دامنه موضوعی دوره گیاه شناسی متنوع است زیرا این مطالعه بخشی از رشته زیست شناسی است. دانش آموزان در حالی که در حال مطالعه روی موضوعات انتخابی خود مانند گیاه شناسی و زیست شناسی ارگانیسم ها هستند ، زیست شناسی عمومی و زیست محیطی را مطالعه می کنند.

 یک لیسانس گیاه شناسی کجا می تواند کار کند؟

لیسانس گیاه شناسی می تواند در زمینه های مرتبط با رشته زیست شناسی کار کند. BA گیاه شناسی می تواند به یک متخصص میکروبیولوژی یا یک باغ گیاه شناسی / مرکز تحقیقات تبدیل شود. او / او می تواند موقعیت آزمایشگاهی تحقیقاتی را داشته باشد یا تحصیلات آکادمیک خود را به عنوان دکترای زیست شناسی مولکولی ادامه دهد.

 چه کسی باید برای لیسانس گیاه شناسی اقدام کند؟

گروه تجزیه و تحلیل persianapply شخصی را که علاقه مند به علوم طبیعی است و علاقه خاصی به گیاهان و تکامل آنها دارد ، برای دوره BA گیاه شناسی توصیه می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1605

1

هند

707

2

چین

400

3

روسیه

207

4

مکزیک

114

5

انگلستان

106

6

ژاپن

105

7

نیجریه

103

8

فیلیپین

92

9

ایران

89

10

 

استاد گیاه شناسی

برنامه های کارشناسی ارشد  در گیاه شناسی

2856

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

211110754

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

3131601480

 استاد گیاه شناسی کیست؟

استاد گیاه شناسی دانشجوی کارشناسی ارشد است که 2 سال این رشته را مطالعه کرده است. در این بازه زمانی آنها زندگی گیاهان و اطلاعات عمومی مربوط به مطالعات بیولوژیکی را مطالعه می کنند. یک فارغ التحصیل با اتمام موفقیت آمیز این رشته ، یک مدرک کارشناسی ارشد در علوم زیست شناسی دریافت می کند.

 زمینه های کاری تحت پوشش کارشناسی ارشد گیاه شناسی چیست؟

زمینه های کاری تحت پوشش کارشناسی ارشد گیاه شناسی چیست؟ زمینه کاری تحت پوشش یک فارغ التحصیل دوره کارشناسی ارشد گیاه شناسی شامل تحقیقات علمی گیاهان و کارهای عملی در باغ گیاه شناسی است. متخصصان گیاه شناسی ممکن است نحوه درمان بیماری های گیاهی از جمله تکامل گیاهان و تأثیر اکولوژی بر آنها را بررسی کنند.

 استاد گیاه شناسی کجا می تواند کار کند؟

استاد گیاه شناسی کجا می تواند کار کند؟ انتخاب کارشناسی ارشد گیاه شناسی شامل باغ های گیاه شناسی یا دانشمند زیست شدن است. تحصیلات تکمیلی که یک متخصص علوم زیستی است می تواند در زمینه انتخاب مصنوعی گیاهان کار کند. متعاقباً ، یک استاد گیاه شناسی می تواند استاد این رشته شود.

 مزایای اخذ مدرک در رشته گیاه شناسی چیست؟

مزایای اخذ مدرک در رشته گیاه شناسی چیست؟ تجزیه و تحلیل اشتغال گروهی persianapplyدستیابی به مدرک گیاه شناسی را برای شخصی که علاقه اش به زیست شناسی / گیاه شناسی است توصیه می کند. فرصت های شغلی متخصصان زیست شناسی و زندگی گیاهان گسترده است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

501

1

ایالات متحده

494

2

چین

218

3

روسیه

169

4

انگلستان

77

5

ایران

75

6

ژاپن

67

7

فرانسه

61

8

مکزیک

56

9

پاکستان

50

10

  

دکترای گیاه شناسی

برنامه های دکترا در گیاه شناسی

1301

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

210299457پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

3131601480پوند

 دکترای گیاه شناسی کیست؟

دکترای گیاه شناسی میکروب شناسی و زیست محیطی ، بیوتکنولوژی ، آسیب شناسی همراه با آناتومی گیاه را مورد مطالعه قرار می دهد و هدف آن پایان دادن به پایان نامه است. دکترا چشم انداز داوطلبان را برای به دست آوردن زمینه و تکنیک های اصلی برای شغل آینده و همچنین درک موضوع فراهم می کند.

 وظایف اصلی دکترای گیاه شناسی چیست؟

یک دارنده دکترا باید بتواند دوره های کارشناسی را ایجاد کند ، تکنیک های ابتکاری جدیدی در تدریس ایجاد کند ، آزمایشات را در آزمایشگاه ها و فضای باز سازمان دهد. دكتري ها همچنين بايد براي بخشهاي خود داده هايي در مورد حفظ ، ارائه سخنراني هايي درباره زندگي گياهان و ارزش آن براي بشر ، و همچنين بدانند كه چگونه مي توان از بيماري هاي گياهي جلوگيري كرد يا محصولات را افزايش داد.

 دکترای گیاه شناسی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

دارندگان دکترا در آکادمی های علوم ، نگرانی های دولتی و زیست محیطی موقعیت کسب می کنند. دکترا در صنایعی مانند آژانس های فدرال و ایالتی ، شرکت های دارویی ، صنایع نفت و شیمی ، شرکت های تولید الوار و کاغذ ،موسسات تولید بذر و نهالستان ، تولید کنندگان میوه ، شرکت های مواد غذایی و صنایع تخمیر بسیار مورد تقاضا هستند.

 چرا باید مدرک دکترا را در گیاه شناسی بگیریم؟

کارشناسان شرکت "persianapply" توصیه می کنند که دکترای گیاه شناسی را کسب کنند زیرا صنایع زیادی وجود دارد که در آن فارغ التحصیلان مورد نیاز هستند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

181

1

ایالات متحده

168

2

روسیه

144

3

چین

106

4

ایران

39

5

انگلستان

34

6

ژاپن

31

7

برزیل

27

8

فرانسه

26

9

پاکستان

26

10

 

 

 

 

 

 

 

 

chat