پرشین اپلای

تنوع زیستی 

لیسانس تنوع زیستی

برنامه های کارشناسی در تنوع زیستی

5178

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

303336340 پوند

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2315775000 پوند

مدرک لیسانس در تنوع زیستی چیست؟

هدف از برنامه کارشناسی در حفاظت از تنوع زیستی آماده سازی متخصصان واجد شرایط در زیست شناسی حفاظت است. این دوره درجه شامل موضوعاتی مانند ژنتیک و اکولوژی ، از جمله زیست شناسی ، و همچنین تجزیه و تحلیل داده های آماری و غیره است.

 رشته های تحصیلی یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی تنوع زیستی چیست؟

دانشجویان تحصیلات تکمیلی موضوعات تنوع زیستی شامل توسعه حفاظت و هماهنگی فعالیت های حفاظت از طبیعت ، از جمله اقدامات حفاظتی کنترل محیط زیست ، و همچنین الزامات سیاست همراه با تجزیه و تحلیل شرایط محیطی است.

بعد از اتمام دوره لیسانس در تنوع زیستی ، چه مشاغلی وجود دارد؟

بعد از اتمام دوره لیسانس در تنوع زیستی ، چه مشاغلی وجود دارد؟ اخذ مدرک کارشناسی در زمینه حفاظت از تنوع زیستی ، اشتغال یک دانشجوی کارشناسی به عنوان یک افسر حفاظت و همچنین یک مدیر محیط زیست را به عنوان یک محقق یا یک بوم شناس مشاور امکان پذیر می کند. مکانهای احتمالی استخدام شامل شرکتهای تولیدی ، شرکتهای مشاوره ای ، موسسات و سازمانهای نظارت بر محیط زیست ایالتی است.

 چه نوع کاندیدایی باید دارای مدرک لیسانس در تنوع زیستی باشد؟

تحلیلگران استخدام  persianapply توصیه می کنند که یک درجه حفاظت از تنوع زیستی برای دانش آموزان پیدا کند که یک محیط کم استرس ، قابل قبول است و علاقه زیادی به نجات گونه های نادر و در معرض خطر دارند ، همراه با اعتقاد بر این که زیست شناسی حفاظت بخشی مهم از حفاظت از طبیعت است ، و بنابراین ، برای کل کره زمین ضروری است.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1605

1

هند

707

2

چین

400

3

روسیه

207

4

مکزیک

114

5

انگلستان

106

6

ژاپن

105

7

نیجریه

103

8

فیلیپین

92

9

ایران

89

10

 

استاد تنوع زیستی

برنامه های کارشناسی ارشد درتنوع زیستی

2856

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

211110754

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2315775000

 چه کسی عنوان استاد تنوع زیستی را دارد؟

کارشناسی ارشد تنوع زیستی دانشجویی است که پس از اتمام برنامه درسی دانشگاهی که در آن تنظیم شده است ، مدرک کارشناسی ارشد خود را در این زمینه دریافت کرده است. بنابراین ، کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد تنوع زیستی ، به دلیل فرآیندهای ساخت صنعتی از طریق قانون سازگار با محیط زیست ، واجد شرایط شغل هایی مانند تولید است.

 کدام رشته های تحصیلی دوره کارشناسی ارشد تنوع زیستی را تشکیل می دهند؟

کارشناسی ارشد تنوع زیستی طیف گسترده ای از موضوعات را مطالعه می کند ، زیرا این برنامه درجه علوم طبیعی و فن آوری را در بر می گیرد. دانشجویان ضمن حضور در دوره مذکور ، موضوعاتی را در زمینه زیست شناسی ، بیوانفورماتیک و سایر علوم مرتبط با طبیعت پوشش می دهند.

 فرصت های شغلی کارشناسی ارشد تنوع زیستی چیست؟

کارشناسی ارشد تنوع زیستی دارای فرصت های شغلی فراوان در طیف گسترده ای از حوزه ها است. گزینه های شغلی موجود شامل متخصص شدن در شستشوی سبز ، مربوط به ساختارهای کارخانه / تولید می شود. به دنبال کارشناسی ارشد تنوع زیستی ، می توانید موقعیت متخصص را در مرکز تحقیقاتی داشته باشید ، اما عملکرد اصلی آنها حفظ گونه ها و زیستگاه های آنها است.

 چرا باید دوره کارشناسی ارشد در تنوع زیستی را بگذرانیم؟

گروه تجزیه و تحلیل اشتغال persianapply دریافت مدرک کارشناسی ارشد تنوع زیستی را برای شخصی که علایق او در علوم طبیعی است و همچنین داشتن تمایل به کار در جهت نجات گونه ها ، از جمله سازگاری با فرآیند تولید سازگار با محیط زیست ، توصیه می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

501

1

ایالات متحده

494

2

چین

218

3

روسیه

169

4

انگلستان

77

5

ایران

75

6

ژاپن

67

7

فرانسه

61

8

مکزیک

56

9

پاکستان

50

10

  

دکترای تنوع زیستی

برنامه های دکترا در بیوانفورماتیک

1301

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

210299457

متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه

2315775000

 دکترای تنوع زیستی کیست؟

دکترای تنوع زیستی دانشجویی است که زیست شناسی حفاظت از محیط زیست ، گیاه شناسی ، گیاه شناسی ، فیزیک ، تعادل شیمیایی و تجزیه و تحلیل ، رفتار حیوانات ، روش تحقیق در علوم محیطی و بسیاری از موضوعات دیگر را مطالعه کرده است. فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی باید توانایی ادغام دانش و استفاده از آن برای قضاوت در شرایط پیچیده را داشته و مفاهیم اساسی نظری را بشناسند و به درستی به کار گیرند.

 وظایف اصلی دکترای تنوع زیستی چیست؟

دکترا در تنوع زیستی مجبور است تعدادی از وظایف را انجام دهد ، و برخی از آنها شامل برنامه ریزی برای استفاده از منابع طبیعی است اما همچنان از محیط زیست محافظت می کند ، شرکت در مدیریت اکوسیستم ، کمک به حفظ جنگل ها ، پارک های ملی و سایر مناطق طبیعی و محافظت از آنها در برابر انسانهای مضر تأثیرات ، انجام آزمایشات آزمایشگاهی ، مطالعه گونه های در معرض خطر و روش های تحقیق در مورد حفاظت.

 دکترای تنوع زیستی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترای تنوع زیستی معمولاً توسط دولت محلی ، آژانس ها و سازمان های غیر دولتی ، موسسات مشاوره محیطی یا باغ وحش ها ، پارک ها ، آکواریوم ها و موسسات آموزشی استخدام می شوند. مشاغل محبوب برای تحصیلات تکمیلی شامل دانشمندان حفاظت ، تکنسین گیاه شناسی ، دستیار تحقیقات پرندگان دریایی ، طبیعت شناس ، استاد جمعیت حیات وحش ، مدیر پروژه مسیرهای زیست محیطی و سایر جریان های شغلی تنوع زیستی است.

 چرا باید مدرک دکترا در زمینه تنوع زیستی اخذ شود؟

تحلیلگران شرکت persianapply با توجه به تقاضای افراد متخصص در این زمینه برای کمک به حفظ زیستگاه های طبیعی و حیات وحش ، دریافت مدرک دکترای تنوع زیستی را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

181

1

ایالات متحده

168

2

روسیه

144

3

چین

106

4

ایران

39

5

انگلستان

34

6

ژاپن

31

7

برزیل

27

8

فرانسه

26

9

پاکستان

26

10

 

 

 

 

 

 

 

chat