پرشین اپلای

بیوتکنولوژی 

لیسانس بیوتکنولوژی

برنامه های کارشناسی در بیوتکنولوژی

5178

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

303336340

متوسط حقوق و دستمزد سالانه

2765372190

لیسانس بیتکنولوژی کیست؟

لیسانس بیوتکنولوژی شخصی است که تحصیلات آکادمیک دریافت مدرک لیسانس در این زمینه را انجام داده است. دوره کارشناسی بیوتکنولوژی ترکیبی از موضوعاتی مانند مهندسی و زیست شناسی است. هدف اصلی بیوتکنولوژی ، تولید محصولات منابع طبیعی ، متناسب با نیازهای جوامع است. بکارگیری قوانین مربوط به استفاده منطقی از منابع.

 محدوده موضوع کارشناسی بیوتکنولوژی چیست؟

همانطور که قبلاً گفته شد ، لیسانس بیوتکنولوژی طیف گسترده ای از موضوعات را مطالعه می کند ، به این دلیل که این دوره ترکیبی از دو رشته است. برنامه BA شامل مطالعه زیست شناسی ، مهندسی ، بیوانفورماتیک و غیره است.

 لیسانس بیوتکنولوژی کجا می تواند کار کند؟

دانشجویی که به یک متخصص اخذ مدرک لیسانس بیوتکنولوژی تبدیل شده است ، در بسیاری از جنبه های تولید استخدام می شود. این امر به دلیل آگاهی صنعت از مسائل سبز و در نتیجه تلاش آنها برای سازگاری با محیط زیست است. لیسانس بیوتکنولوژی می تواند تحقیقات علمی در بیوتکنولوژی را ادامه دهد ، یا به متخصص شستشوی سبز تبدیل شود ، و همچنین موقعیت های آزمایشگاهی را داشته باشد.

 چرا باید مدرک بیوتکنولوژی را بدست آورید؟

تجزیه و تحلیل استخدام گروه persianapply ، شخصی را که علاقه مند به محصور کردن علوم طبیعی است و از مهندسی آگاهی دارد ، توصیه می کند که یک مدرک BA در بیوتکنولوژی شود.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1605

1

هند

707

2

چین

400

3

روسیه

207

4

مکزیک

114

5

انگلستان

106

6

ژاپن

105

7

نیجریه

103

8

فیلیپین

92

9

ایران

89

10

 

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی

برنامه های کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی

2856

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

211110754

متوسط حقوق و دستمزد سالانه

2765372190

  استاد بیوتکنولوژی کیست؟

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی کارشناسی ارشد است که مدرک کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی را دریافت کرده است. کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی متخصصی است که همزمان در رشته های مهندسی و زیست شناسی تحصیل کرده است. طیف گسترده ای از موضوعات و فرصت های شغلی باعث محبوبیت این رشته در بین دانشجویان شده است.

 رشته های اخذ شده برای کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی چیست؟

طیف گسترده ای از موضوعات توسط دانشجویان در این زمینه مورد مطالعه قرار می گیرد ، آنها شامل بیوتکنولوژی ، زیست شناسی عمومی و بیوانفورماتیک هستند. (بیوانفورماتیک ترکیبی از زیست شناسی و فناوری رایانه است).

 یک استاد بیوتکنولوژی کجا می تواند کار کند؟

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی یک متخصص بسیار واجد شرایط است ، به همین دلیل ، شخصی که این سمت را دارد می تواند به عنوان یک محقق آزمایشگاهی یا متخصص بیوتکنولوژی مورد استفاده در یک کارخانه تولیدی کار کند. اگر یک کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی به طور آکادمیک دکترای خود را ادامه دهد ، آنها این فرصت را دارند که استاد این رشته علوم شوند.

 چه کسی باید برای کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی اقدام کند؟

تجزیه و تحلیل گروه persianapply  به شخصی توصیه می کند که علایق او علوم طبیعی و استفاده منطقی از منابع طبیعی است و برای کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی تحصیل می کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

501

1

ایالات متحده

494

2

چین

218

3

روسیه

169

4

انگلستان

77

5

ایران

75

6

ژاپن

67

7

فرانسه

61

8

مکزیک

56

9

پاکستان

50

10

  

دکترای فلسفه بیوتکنولوژی

برنامه های دکترا در بیوتکنولوژی

1301

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

210299457

متوسط حقوق و دستمزد سالانه

2765372190

 دکترای بیوتکنولوژی کیست؟

دکتر فلسفه بیوتکنولوژی یک مدرک پیشرفته برای فارغ التحصیلان دانشکده های تاریخی است که براساس یک پایان نامه اعطا می شود. بیوتکنولوژی به تکنیک ها و فن آوری های مختلفی گفته می شود که در تولید زیست صنعتی یا فرایندهای کنترل شده ژنتیکی زیستی شامل ارگانیسم های گیاهی ، حیوانی یا انسانی استفاده می شود. دستکاری ژنتیکی رایج ترین شکل استفاده از موجودات زنده و فرایندهای دو مولکولی برای ایجاد یا اصلاح خصوصیات فیزیکی انواع مختلف محصولات ژنومی است.

 وظایف دکترای بیوتکنولوژی چیست؟

وظایف اصلی دکترای بیوتکنولوژی: داشتن مهارت های مرتبط با بیوشیمی ، زیست شناسی مولکولی ، ژنومیک ، بیوانفورماتیک ، طراحی و توسعه دارو ، فناوری نانو یا مدیریت نوآوری و همچنین داشتن مهارت های عمیق IT.

 دکترای بیوتکنولوژی از کجا می تواند موقعیت پیدا کند؟

فارغ التحصیلان دارای مدرک دکترا در بیوتکنولوژی مشاغل مختلفی را در زمینه های مختلف مانند صنایع شیمیایی ، دارویی ، صنایع غذایی و زیست محیطی و همچنین در ژنتیک و پزشکی احیا، ، کنترل فرآیند یا تحقیق و توسعه توسعه می دهند.

 چرا باید دکترای بیوتکنولوژی بدست آورید؟

کارشناسان شرکت آموزشی persianapply توصیه می کنند در این مطالعه تحصیل کنند ، زیرا برگزاری دکترای فلسفه در بیوتکنولوژی حرفه جالبی است. فارغ التحصیلان فرصت های شغلی خوب و همچنین درآمد پایدار دارند. فارغ التحصیلان دارای دکترای فلسفه دانش و تجربه بیشتری را نسبت به لیسانس و استاد در همان مطالعه کسب می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

181

1

ایالات متحده

168

2

روسیه

144

3

چین

106

4

ایران

39

5

انگلستان

34

6

ژاپن

31

7

برزیل

27

8

فرانسه

26

9

پاکستان

26

10

 

 

chat