پرشین اپلای

معدن


 

لیسانس معدن ، نفت و گاز

برنامه های کارشناسی در معدن ، نفت و گاز

10209

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

167987037

متوسط ​​حقوق سالانه

4063132500

لیسانس معدن ، نفت و گاز چیست؟

صنعت نفت و گاز بخش عظیمی از صنعت و اقتصاد جهان است که شامل زمینه های بالادست (اکتشاف و حفاری) و پایین دست (پالایش نفت و تصفیه گاز طبیعی) است. یک دوره کارشناسی در معدن ، نفت و گاز معمولاً شامل مهندسی ، ریاضیات ، فیزیک ، زمین شناسی ، سیستم های حفاری و غیره است.

 وظایف یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در معدن ، نفت و گاز چیست؟

وظایف یک فارغ التحصیل در معدن ، نفت و گاز شامل پیش بینی پتانسیل تولید با استفاده از مدل سازی ریاضی ، انتخاب و نگهداری تجهیزات برای حفاری و سایر گزینه ها ، طراحی سیستم های بهبود جریان و ذخیره روغن ، نظارت بر اکتشاف و تولید ، تجزیه و تحلیل اطلاعات زمین شناسی ، نظارت و نظارت بر اجرای قوانین ایمنی.

 بعد از اتمام دوره لیسانس در استخراج ، نفت و گاز ، چه مشاغلی وجود دارد؟

مدرک لیسانس در معدن ، نفت و گاز اجازه می دهد تا حرفه ای به عنوان یک مهندس نفت ، یک مهندس تولید ، یک مهندس حفاری و یک مهندس فروش باشید. این متخصصان در شرکت های نفت و گاز ، مهندسی ، حفاری و اکتشاف کار می کنند.

 دلایل اخذ مدرک لیسانس در معدن ، نفت و گاز چیست؟

شرکت persianapply  توصیه می کند که یک لیسانس در استخراج معادن ، نفت و گاز به اتمام برساند ، زیرا این حرفه چشم انداز خوبی دارد ، انتظار می رود تقاضا برای لیسانس در معدن ، نفت و گاز در دهه آینده رشد کند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

1538

1

چین

1459

2

ایالات متحده

1346

3

مکزیک

426

4

روسیه

278

5

اندونزی 

212

6

ژاپن

208

7

فرانسه

202

8

ایران

199

9

کره جنوبی

157

10

  

استاد معدن ، نفت و گاز

برنامه های کارشناسی ارشد  در معدن ، نفت و گاز

6148

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

152327473

متوسط ​​حقوق سالانه

4063132500

 مدرک کارشناسی ارشد در معدن ، نفت و گاز چیست؟

معدن ، نفت و گاز بخشی از اقتصاد است که شامل اکتشاف ، استخراج ، فرآوری ، حمل و نقل ، ذخیره سازی و فروش منابع طبیعی مفید مانند نفت و محصولات مرتبط است. دوره کارشناسی ارشد در مهندسی نفت شامل دوره های تولید نفت و گاز ، فناوری و اقتصاد در تولید نفت و گاز ، فیزیک سنگ و مکانیک سنگ ، مهندسی حفاری ، مکانیک سیالات پیشرفته است.

 تعهدات کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد در معدن ، نفت و گاز چیست؟

فارغ التحصیلان مهندسی نفت می توانند پروژه های اکتشاف و حفر چاه ها را مدیریت کنند ، پتانسیل تولید را پیش بینی کنند ، تجهیزات را انتخاب کنند ، کادر فنی را آموزش دهند ، داده های زمین شناسی و آماری را تجزیه و تحلیل کنند ، از اجرای مقررات ایمنی ، نظارت بر عملیات سایت خوب و معامله با مشتریان اطمینان حاصل کنند.

 بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد در معدن ، نفت و گاز چه مشاغلی وجود دارد؟

لیستی از مشاغل مهندسی نفت شامل موقعیت هایی مانند مهندس حفاری ، مهندس نفت ، مهندس معدن ، مهندس عملیات ، مرد مزخرف است. دیپلم کارشناسی ارشد در معدن ، نفت و گاز شروع یک حرفه علمی و ورود به یک برنامه دکترا را امکان پذیر می کند.

انگیزه برای اتمام دوره کارشناسی ارشد در معدن ، نفت و گاز چیست؟

persianapply  توصیه می کند برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد در معدن ، نفت و گاز کسانی که علاقه مند به توسعه صلاحیت در زمینه مهندسی نفت و حفاری هستند. دیپلم کارشناسی ارشد در مهندسی نفت چشم انداز شغلی در صنعت نفت و گاز را افزایش می دهد.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

1160

1

چین

640

2

ایالات متحده

405

3

فرانسه

230

4

روسیه

208

5

مکزیک

181

6

ایران

177

7

ژاپن

173

8

آلمان

134

9

ترکیه

113

10

  

دکترای مهندسی معدن ، نفت و گاز

برنامه های  دکترا در معدن ، نفت و گاز

2093

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

172421037

متوسط ​​حقوق سالانه

4063132500

 مدرک دکترای معدن ، نفت و گاز چیست؟

طول معمول برای دوره دکترا در مهندسی نفت و گاز سه سال است. این شامل یک ترم مطالعه اضافی و 2.5 سال کار پایان نامه و تحقیق است. دکترای مهندسی معدن و نفت مهندسی است که مهندسی نفت و معدن را مطالعه کرده است تا با جنبه هایی از جمله کشف ، اکتشاف و پردازش منابع طبیعی مانند فلزات ، مواد معدنی ، سوخت های فسیلی و نفت مقابله کند. مهندسان دکترا در عملیات حفاری ، ساخت و نگهداری ماشین آلات ، تجهیزات و ابزارها ، کارهای آزمایشگاهی ، مشاوره حقوقی یا آموزش نقش دارند.

 مسئولیت های تحصیلات تکمیلی مهندسی معدن ، نفت و گاز چیست؟

وظایف دکترای معدن ، نفت و گاز شامل توسعه و اجرای راه حل های مهندسی ، تجزیه و تحلیل داده های میدانی و نتایج آزمایشات آزمایشگاهی ، طراحی ایمنی مقررات خدمه ، کمک در تکمیل گزارش های پروژه ، سفرهای گسترده است. داوطلبان دکترا دارای توانایی هایی هستند که شامل جمع آوری داده ها ، تجزیه و تحلیل ، نوشتن گزارش فنی ، مهارت های ارتباطی ، و همچنین وزنه برداری سنگین ، راه رفتن ، خزیدن ، کوهنوردی و خم شدن است.

 تحصیلات تکمیلی مهندسی معدن ، نفت و گاز از کجا استخدام می شود؟

فارغ التحصیلان مهندسی معدن و نفت در صنایعی مانند صنعت استخراج ، ساخت و طراحی ماشین آلات ، آموزش ، تحقیق و توسعه استخدام می شوند. مشاغل مهندسی مشهور شامل مهندس توسعه نفت و گاز ، مدیر معدن ، طراح حفاری ، مدیر ارشد پروژه ، وكیل نفت ، مشاور ایمنی هستند.

 چرا باید مدرک دکترای مهندسی گرفت؟

کارشناسان شرکت persianapply به دلیل افزایش تقاضا برای دکترا در این زمینه ، اخذ دکترای معدن ، نفت و گاز را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

هند

299

1

چین

203

2

ایالات متحده

169

3

روسیه

102

4

فرانسه

88

5

ایران

74

6

ژاپن

65

7

مکزیک

58

8

پاکستان

39

9

کره جنوبی

38

10

 

 

 

 

 

 

 

 

chat