پرشین اپلای

روانشناسی تربیتیلیسانس روانشناسی تربیتی

برنامه های لیسانس در روانشناسی تربیتی

8106

سالهای تحصیل

3-4

هزینه های متوسط

248493552

متوسط ​​حقوق سالانه

3157875000

مدرک کارشناسی روانشناسی تربیتی چیست؟

روانشناسی تربیتی رشته ای است که روشهای آموزش و یادگیری ، افزایش اثربخشی انجام وظایف آموزشی و همچنین اثربخشی اقدامات آموزشی و بهبود جنبه های روانشناختی آموزش را افزایش می دهد. یک مدرک لیسانس در روانشناسی تربیتی دوره های روانشناسی اجتماعی ، روانشناسی شناختی ، تجزیه و تحلیل آماری برای تحقیقات ، همراه با نظریه یادگیری و آموزش را ارائه می دهد.

وظایف یک فارغ التحصیل روانشناسی تربیتی چیست؟

وظایف روانشناس تربیتی شامل توسعه برنامه ها و روش های آموزشی ، و همچنین پشتیبانی روانشناختی دانش آموزان ، تهیه گزارش ، تشکیل دوره هایی برای معلمان ، دانش آموزان و والدین آنها ، همراه با بهبود عملکرد سیستم آموزشی است.

 بعد از اتمام دوره کارشناسی روانشناسی تربیتی چه مشاغلی وجود دارد؟

دیپلم لیسانس در روانشناسی تربیتی اجازه می دهد موقعیت های روانشناسی آموزشی ، روانشناس مدرسه ، محقق ، معلم ، مشاور دانشگاه ، مددکار اجتماعی را بدست آورید. متخصصان روانشناسی تربیتی در مدارس و کالج ها و همچنین خدمات مشاوره ای ، سازمان های عمومی فعالیت می کنند.

 چرا می توان لیسانس روانشناسی تربیتی گرفت؟

persianapply توصیه می کند برای فارغ التحصیلانی که انگیزه کار با مردم و کمک به آنها را در شرایط دشوار دارند ، مدرک روانشناسی تربیتی را اتخاذ کنید. در طول برنامه مطالعه روانشناسی تربیتی ، دانش آموزان مهارت های ارتباطی و تحلیلی خود را بهبود می بخشند ، از روانشناسی شناختی و روش های آموزش دانش می گیرند. 

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

2012  

1

چین

696

2

هند

654

3

ژاپن

390

4

روسیه

293

5

مکزیک

291

6

انگلستان

167

7

فیلیپین

159

8

کانادا

152

9

لهستان

150

10

 

کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

برنامه های کارشناسی ارشد در روانشناسی تربیتی

5264

سالهای تحصیل

1-2

هزینه های متوسط

252340760

متوسط ​​حقوق سالانه

3157875000

 چه کسی استاد روانشناسی تربیتی است؟

کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی دانشجویی است که روش های تدریس ، آموزش ، سبک ها و فرایندهای یادگیری ، نظریه های روانشناسی ، رشد انسانی ، اختلالات یادگیری ، جامعه شناسی و تأخیرهای رشد را مطالعه می کند. مهمترین تواناییها حساسیت ، ارتباطات ، مدیریت زمان و مهارتهای مذاکره هستند.

 وظایف اصلی یک استاد روانشناسی تربیتی چیست؟

یک استاد روانشناسی تربیتی هر روز باید تعدادی از وظایف را انجام دهد ، و برخی از آنها در حال توسعه و حمایت از برنامه های درمانی ، طراحی و توسعه پروژه هایی برای کودکان بزرگسال جوان و دوره هایی برای معلمان و والدین ، ​​انجام تحقیقات آموزشی ، ارائه موثرترین یادگیری هستند. محیط برای دانشجویان

 یک استاد روانشناسی تربیتی از کجا می تواند حرفه ای پیدا کند؟

استادان روانشناسی تربیتی معمولاً توسط خدمات اجتماعی و بهداشتی ، مدارس ، کالج ها ، مهد کودک ها ، محیط های جامعه و واحدهای ویژه استخدام می شوند. مشهورترین مشاغل تحصیلات تکمیلی با مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی آموزشی ، مدارس به عنوان روانشناس تربیتی ، مشاور کالج یا استاد دانشگاه ، پژوهشگر آموزشی و مشاور خصوصی هستند.

 چرا باید مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی بدست آورد؟

تحلیلگران شرکت persianapply به دلیل افزایش تقاضا برای افراد متخصص در این زمینه در جوامع مختلف ، دریافت مدرک کارشناسی ارشد در روانشناسی آموزشی را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

1054

1

هند

398

2

چین

308

3

مکزیک

243

4

روسیه

210

5

ژاپن

201

6

فیلیپین

150

7

لهستان

130

8

انگلستان

112

9

کره جنوبی

106

10

  

دکترای روانشناسی تربیتی

برنامه های دکترا در روانشناسی تربیتی

1932

سالهای تحصیل

2-4

هزینه های متوسط

216119341

متوسط ​​حقوق سالانه

3157875000

 دکترای روانشناسی تربیتی چه کسی است؟

دکترای روانشناسی تربیتی دکتری است که روش های آموزش ، آموزش ، سبک ها و فرایندهای یادگیری ، نظریه های روانشناسی ، رشد انسانی ، اختلالات یادگیری ، جامعه شناسی و تأخیرهای رشد را مطالعه می کند. مهمترین تواناییهای دکتری حساسیت ، ارتباطات ، مدیریت زمان و مهارتهای مذاکره است.

 وظایف اصلی دکترای روانشناسی تربیتی چیست؟

وظایف دکترا در روانشناسی آموزشی شامل توسعه و حمایت از برنامه های درمانی ، طراحی و توسعه پروژه ها برای کودکان بزرگسال و دوره های آموزشی برای معلمان و والدین ، ​​انجام تحقیقات آموزشی ، فراهم آوردن موثرترین محیط یادگیری برای دانش آموزان ، توسعه و استفاده از مداخلات موثر برای ارتقا سطح روانشناختی است. -بودن.

 دکترای روانشناسی تربیتی از کجا می تواند شغلی پیدا کند؟

دکترای روانشناسی تربیتی توسط خدمات اجتماعی و بهداشتی ، مدارس ، کالج ها ، مهد کودک ها ، محیط های جامعه و واحدهای ویژه استخدام می شوند. مشاغل محبوب تحصیلات تکمیلی با مدرک روانشناسی تربیتی ، مدارس به عنوان روانشناس تربیتی ، مشاور کالج یا استاد دانشگاه ، پژوهشگر آموزشی و مشاور خصوصی است.

چرا باید مدرک دکترای روانشناسی تربیتی گرفت؟

تحلیلگران شرکت persianapplyبه دلیل تقاضای متخصصین با مهارت بالا در این زمینه در جوامع مختلف ، دریافت مدرک دکترای روانشناسی آموزشی را توصیه می کنند.

کشور

دانشگاه ها

رتبه کشور

ایالات متحده

320

1

روسیه

172

2

هند

142

3

فیلیپین   

98

4

مکزیک

83

5

چین

74

6

ژاپن

53

7

انگلستان

50

8

لهستان  

39

9

کره جنوبی

38

10

 

 

 

 

 

 

 

chat